Skocz do zawartości
IGNORED

Denon


maniek126

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dorobiłem się ostatnio Denon AVR 1705+DVD 1710.Jak na razie jestem głównie nastawiony na odsłuch muzyki (kino w przyszłości).Na nowe kolumny na razie mnie nie stać,więc jeszcze trochę poużywam skrzynek pewnej znanej polskiej firmy.Ich nazwa zaczyna się na literke A,a kończy cyfrą 5.

Kable mam typu "lamka nocna"coś koło 0,5 kwadrat.Znalazłem w chacie 100 m pojedynczego kabla 2,5 mm2 (oznaczenie H07V-K pewnie nic nikomu nie powie-Siemens używa tego do zasilania niektórych urządzeń teletransmisyjnych).Chciałbym z tego zrobić kable głośnikowe.Czy warto się bawić w sklejanie dwóch kabli,czy coś tam zacznie się dziać z pojemnością i indukcyjnością ?

Tylko proszę,żebyście sobie darowali uwagi typu "do altusów nic nie warto..."

Aha,o braku niskich tonów nie chciałem wspominać,ale może jednak...

 

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam zestaw bardzo podobny do Twojego czyli Denon AVR 1705 + kolumny polskiej produkcji, jednak nie Altus lecz model ciut starszy i chcę się podzielić moimi spostrzeżeniami. Po zmianie kabli głośnikowych na lepsze i grubsze (2x2,5mm2) zauważyłem poprawę szczegółowości góry oraz wydłużenie basu, jednak myśle o kupnie nowych kolumn, ale z powodu braku wystarczających środków na koncie muszę jeszcze troche poczekać. Ostatnio miałem okazję posłychać wspomnmienego wyżej Denona na kolumnach Mission M33, wydają się jakby stworzone właśnie pod niego:)

Acha...ja na brak basu w moich kolumnach nie narzekam, choć mógłby być nieco lepszy.

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.