Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel zasilający NBS Extreme


piter

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę sobie i widzę że w Audiofaście leży cały czas na wyprzedaży ten kabelek z niezłą przeceną.

Z prawie 16 tys na 4 tys z kawałkiem :))).

Ponieważ szukam aktualnie dobrego kabla do końcówki, pytam się czy ktoś mial do w ręku i słyszał jak toto gra

chodzi mi przede wszystkim o współpracę z końćówką, nie z CD. I czy nie poczekac jeszcze przypadkiem jak cena

zjedzie do 1 tys :))).

 

Lacrimosa, wiem że Ty nie lubisz NBS-a ale czy mogłbyś ten model porównać do Dominusa, sprzedajesz je w podobnej cenie, ale w normalnie w detalu NBS jest sporo droższy więc teoretycznie powinien być lepsiejszy :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutek

Wiesz jak to jest, kabel kablowi nierówny w ramach tej samej marki. Bywa że dobre są własnie topowe

modele , a niższe to już ściema i jazda na renomie wyższych. Kiedyś słyszałem o Extreme bardzo pozytywną

opinię, ale po jednej nie chce mi się biegać za jego wypożyczeniem. Zobaczymy co powoiedzą inni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broda mi pisal, ze sieciowki NBS sa swietne ;)) ponoc byly jakies do kupienia po okazyjnej cenie :) moze dlatego nagle staly sie tak genialne, nie wiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter -> Za te piniadze lepiej kupic jakas sieciowke Shunyata na Audiogon, plus amerykanskie gniazdo, by nie przerabiac kabla, nie przeplacac za europejska wersje i nie stosowac przejsciowek.

NBS = Nothing But Shit jak wielu twierdzi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy że Broda twierdzi że NBS >> Velum ? Szok :)).

Broda, a dlaczego ostanio rozgladałes się za PC Dominusem i niechciałeś

NBS-a ?.

Parsec

Mysle sobie sobie własnie o Shunyata / PAD ale może jest jakas szansa że ten NBS to faktycznie okazja,

poczekam może ktoś potrafi cos powiedzieć bez teoretyzowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam "taniego " NBSa - sieciówkę coś 1200-1300zł i zachowuje sie on w systemie jak , polski aktor według inżyniera Mamonia z Rejsu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewnikajac glebiej do tematu co siecowka w systemie wogole da, to na obnizke ceny z 16 000zl do 4000zl musze patrzyc tylko z usmiechem. Przecies kazdemu musi byc przy tym jasne, ze ceny producentow sa wyssane z palca i rzeczywista wartosc wyprodukowania takiego cuda jest z przymruzeniem oka moze 300zl.

Oczywiscie fakt produkcji takych superdrogich modeli (przez hiedndowego producenta) sprzyja sprzedazy innych kabli za 800 - 1000zl, bo stosunkowo tanie... W koncu kupujac i to w/w cudo po przecenie, bedziemy mieli swiadomosc posiadania czegos za 16 000zl... Bo to taka technologia, ze producent odtwarzacza lub kolumn jescze niedorasta i tyle zapytac niemoze...

Przepraszam - nikogo niechcialem obrazic - lecz obnizka 12 000zl na poltora metra kabla mowi jasnie o tym, jak wysoko byla jego cena nadsadzona i jak caly siecowkokabloprzemysl robi sobie kpiny z audiofilow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IvanM

 

Proszę daj se na wstrzymanie, po cholerę zaczynasz po raz kolejny to samo. Zadalem konkretne pytanie i prosze wszystkich którzy nie mogą odpwiedzieć w temacie aby nie zabierali głosu i nie zaczynali w tym wątku donikąd prowadzącej dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>piter

A swoja drogą, gdyby ten kabel był rzeczywiscie dobry, to by raczej tak nie taniał. No ogół tanieją buble...Ta zasada dotyczy równiez i audio hiend;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar

Zdaję sobie sprawe jakie są przebitki na jakichkolwiek kablach i nie widzę sensu wałkowania tego tematu

bez przerwy. Wydaje mi sie ze w tym wypadku jest jakieś zamieszanie z dystrybucją/markietingiem i stopień redukcji ceny i tak nie ma powiązania z jego jakościa . Kabelek może być równie dobrze super jak i do d.., dlatego się pytam tych co słyszeli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1 jeden dystrybutor sie pojawił z wyprzedażą kabli a Ty kręcisz aferę.Zadzwoń i się dowiedz od dystrybutora dlaczego.Po za tym jego stać na takie obniżki.Ja mam starego Statmenta i jakoś od roku czasu jego cena w niemczech jest stabilana i nie zmienia się znacznie,a kabel jest nie produkowany od kilku lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivan trochę racji jednak ma.

 

Kupujesz produkt, czy promocję?

Jeśli produkt, to ok., ale wtedy wypytywanie innych nie ma sensu, trzeba samemu zdecydować.

Wypożyczyć, porównać z jednym droższym niż 4 koła, z jednym tańszym niż 4 koła i będzie wiadomo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piter

Taky jest urok kazdego forum, ze zaden watek nie jest wlasnoscia wylaczna tego, co go zalozyl. Kazdy zarejestrowany uczestnik moze wpisac co mysli - niezaleznie od tego czy mysli dobrze, zle, lub calkowicie glupio. I ja mialem taka wewnetrzna potrzebe (choc niepotrafilem odpowiedziec na twoje konkretne pytanie) wpisac, ze juz na poczatku poddalesz sie bardzo primitywnemu chwytu marketingowemu, ktory spowodowal, ze ten kabelek wydaje ci sie atrakcyjna propozycja jescze zanim posluchalesz.

Pragne powiedziec, ze jezeli cena spadla by do 1000zl (tj. do 1/16 jego "wartosci") - to producent mogl by ci go bez roznicy dac i zadarmo. Skoro go na to stac...

Jescze raz przepraszam, jezeli obrazam twoje uczucia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ty kręcisz aferę

 

Żadnej afery nie kręcę i nie mam zamiaru. Taki sam to rynek, jak każdy inny i prawa nim rządzące te same. Zwykła metoda 'poprawienia' popytu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IvanM

Nie obrażasz moich uczuć , a moja prośba jest po to żeby nie rodrobnić kolejnego wątku w rozmowy o d. Maryni,

myśle że nie o prawo tu chodzi tylko o pewną kulturę dyskusji - dyskusję na zadany prze autra wątku temat. Widzę że masz jakieś problemy osobowosciowe, w każdym wątku kablowym nie wytrzymujesz i zaczynasz nieść kaganek oświecenia ciemnym audioflom. Więcej na ten temat nie będe już dyskutowąa i jeszcze raz Ci prosze , jesli czujesz tą potrzebę załóż włąsny wątkek , natomiast nie wcinaj się z uwagami NIE NA TEMAT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - stać mnie na sieciówkę za 4000 zł ale jej nie kupie, bo to nieprzyzwoite, żeby za kawałek drutu wydawać taką kasę - jakieś granice muszą być w całej tej zabawie i gonieniu króliczka :) - sorry za off topic ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga byla SCISLE NA TEN TEMAT! Postaram sie oczywiscie podejsc w strone twojej prosby i niezasmiecac twojich watkow mojimi rozwazaniami i zajmie sie leczeniem mojich problemow osobowosciowych. Dziekuje, ze zwrocilesz mi na to uwage. Zaraz po wyplakaniu sie odwiedze psychiatre i byc moze po dlugiej i kosztownej terapii bedzie mnie stac, bym ci tutaj wpisal odpowiez w stylu! :"Stary niewahaj nawet sekunde! Przy tej obnizce - to zakup stulecia! Natychmiast kupuj bo bedzie gralo za marne 4000 super! super! super!"

Dzieki za uwage, ide sie leczyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter - BRODA nic nie twierdzi tym bardziej jako rzekomy "dystrybutor" ( bzdura totalna ) Veluma !!!

Rozglądałem się za wieloma kablami sieciowymi, przetestowałem również wiele już wcześniej jak i niedawno i powiem tak, aby wypowiedzieć się obiektywnie i z szacunkiem dla innych wszystko powinno się testować w swoim systemie. Są kable renomowanych firm, które sprawdzają się prawie w każdym systemie, ale, no właśnie to, ale:)

NBS moim zdaniem jest jedną z najlepszych firm na świecie ( a jest ich parę jeszcze) produkującą sieciówki.

Pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1 nie musi krecic zadnej afery. Afera nakrecila sie sama. Byle Wielka i Pierwsza (jeszcze przed Afera Tara Labs). NBS w chamski sposob przemalowywal taniutkie tajwanskie druty i mnozyl ceny x 1000.

"Kupujta ludziska ! Wyngiel !!! Wyngiel je we wsi !!!"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam Panowie GAZ preferuje, a wlasciwie to nie mam innego wyjscia. Tak mi dali w chaupie i trza sie z tego cieszyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.