Jump to content
IGNORED

05.08, J.Bolet i 3 Rachmaninowa w PR2

kapelli

Recommended Posts

Wlaśnie się dowiedziałem że w piątek puszczali w radiowej Dwójce w cyklu muzyka na życzenie

3 Koncert Rachmaninowa w wykonaniu Jorge Boleta pod Ivanem Fisherem i London SO.

NAgrał może to ktoś z Was?

bardoz chętnie bym posłuchał, a sam ze względu na pracę nie mogłem, czego bardzo żałuje :(

na gigancie tego nagrania nie ma, a Bolet bardzo ciekawy pianista.

>>Kapelli

Sluchalem tego wykonania w piatek w Dwojce i tak srednio mi sie podobalo :-(, znacznie bardziej wole imho zestaw Janis/Dorati. Gra Boleta nie byla az tak plynna jak Janis. Niestety nie nagralem :-( To jest prawdopodobnie to nagranie:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pzdr.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bardzo dobre jest to nagranie Boleta. Ma smaczki, wielka wrazliwosc na szczególy... Zwlaszcza w II czesci, ten fragment, gdy figuracja fortepianu, tutaj recytatywna i tresciwa, dialoguje (tez tutaj) z fletem. To taka rejestracja do wielokrotnego wsluchiwania sie i smakowania, co wcale nie jest oczywiste w wypadku muzyki Rachmaninowa :)

A brawurowy Janis tez swietny, swoja droga.

A ktos pamieta, jak gral ten Koncert Wolodos? Ciekawym opinii. :)

kapelli mam ten koncert nagrany (niestety tylko na mc więc jakość średnia , ale jak chcesz to mogę ci wysłać).Moim zdaniem zagrany jest świetnie,nie przesymentalizowany z dużą dawką "agresji"(mam słabość do Boleta ,chociaż Kapella nie przebija).

Z tego co pamiętam lubisz M.A.Hamelina ,mam parę jego nagrań i jeżeli cię interesują mogę ci przegrać.W "o mnie" uzupełnię swoj adres i jak będziesz zainteresowany to się odezwij.

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.