Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki sprzęt pod muzyke metal i reggae


Maciek_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowym użytkownikiem i kompletnie nie siedze w temecia sprzętu muzycznego. Nie znam się na tym zupełnie. Dlatego proszę o pomoc. Czytałem trochę wasze forum i rzuciło mi się w oczy,że nie wyrażacie się dobrze o altusach. Ja miałem zamiar kupić sobie altusy 140, najlepiej po renowacji. I do tego jakiś wzmacniacz oczywiście. No,ale skoro nie są to dobre głośniki i nie cieszą się dobrą opinią(mają głuchy dzwięk,tak?) to co mam wybrać? Słucham przeważnie metalu, reggae,raga trochę hh. Czyli chyba kolumny z dobrym basem. Pokój ma dokładnie 4,37mx4,37m. Ma skosy-nie wiem czy jest to ważna informacja,ale pisze :) Moglibyście mi coś doradzić? Jeśli chodzi o cene to myślę tak ehm 500-600 zł na allegro. Może trochę więcej. Wiem,że za tą cenę to raczej nic profesjonalnego nie znajdę,ale chodzi mi o to,żeby sie przyjemnie tej muzyki słuchało. Ostatnio słuchałem muzyki na sprzęcie za 5 tys. Myślałem,że padnę :) Jakbyscie mogli mi również doradzić do tych kolumn jakiś wzmacniacz,ale też nie za drogi, kupowałbym wszystko raczej na allegro. Wielkie dzięki z góry! Fajnie,że jest takie forum,gdzie można się spytac o radę i dostać profesjonalna odpowiedź :)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobrze zrozumialem, ze grales z Figasem w Dogach ?

 

 

moze popatrz na cos takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, będe je miec na oku. Znacie może jakieś strony, na których można by zamówić wykonanie kolumny? Ja kiedys taką stronkę znalazłem, koleś mi oferował wykonanie głośników za 500 zł do mojej muzy. Teraz nie moge znaleźć tego adresu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.