Skocz do zawartości
IGNORED

Plazma Yamaha PDM 4210


Gość pepino

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pepino

(Konto usunięte)

Cześć,

Noszę się z zamiarem kupna plazmy i wpadła mi w oko Yamaha PDM 4210. Parametry niezłe (na papierze), a i ceny w Niemczech niższe niż w Polsce. Proszę użytkowników tego modelu plazmy o opinie na jego temat, póki jeszcze nie jest za późno. Niestety na forach, które znam, nie znalazłem żadnych informacji, a te pochodzące od producenta i sprzedawców mogą nie być wiarygodne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
Gość pepino

(Konto usunięte)

www.dooyoo.de wyrzucał ceny ok 3.3 keuro, ale porównywałem z innymi ofertami w Polsce (rzędu 20k zł).

Ciekawszy jest fakt, że praktycznie taki sam telewizor to Hitachi 42pd5200, który był do kupienia za mniej niż 2k euro w Niemczech i ok. 10k zł w Polsce.

Niestety w Niemczech już nie jest dostępny, wchodzi teraz 42pd7200.

Ja chyba przerzucę się na lcd - czekam na philipsa 37pf5320 - wydaje się obiecujący, ale muszę go zobaczyć w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czym będziesz ją "karmił" - jaki sygnał ?

jakie masz złącza w sprzęcie?

z czego zamierzasz korzystac w przyszłości ?

kiedy zamierzasz kupic sprzęt ? - może poczekaj na informacje z Berlina /IFA/ .

JVC zapowiada 37" LCD- która miały olbrzymi popyt w Japonii /Genesis - z czasem 7 ms/

Sharp 37 GD7 . Sony też nie zostanie z tyłu.

Podaj jeszcze wielkośc środków które chcesz wydac?

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość pepino

(Konto usunięte)

cześć

 

gwoli wyjaśnienia: z powodów podanych wyżej, ta plazma już odeszła w kąt - po prostu teraz yamaha i hitachi wyprzedają ostatnie egzemplarze, chyba pójdę w lcd, bo są coraz lepsze i przystępne cenowo

 

na razie "cyfra" - niestety scart - oraz zwykłe dvd,

w niedalekiej przyszłości dvd z progressive scan'em po hdmi, o tunerze sat z wyjściem cyfrowym jeszcze nie myślałem, ale minusem u philipsa może być tylko jedno wejście cyfrowe

 

nie pali mi się aż tak bardzo, szczególnie że na philipsa muszę poczekać jakiś miesiąc według ostatnich informacji od producenta

chętnie przyjrzał bym się temu sharpowi, ale cena będzie chyba dużo wyższa

jvc też chętnie zobaczę - jeśli wiesz, jakie mogą być koszty, to napisz - z góry dziękuję (na marginaesie: wg danych philipsa matryca w 37pf5320 ma czas reakcji 8 ms)

 

bardzo ważny jest dla mnie (i mojej lepszej połowy) wygląd - philips trafia w dziesiątkę

jeśli chodzi o kasę to max. 10-12k zł.

 

z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.