Jump to content
IGNORED

Preamp lampowy Sonus Oliwa

emesze2

Recommended Posts

Miałem okazję go słyszeć, coś mi się w jego dźwięku nie podobało, lepiej było przez wyjście regulowane mego CD.

Podobno był problem z wytłumieniem drgań przedwzmacniacza i występowaniem efektu mikrofonowania lamp.

Być może po eliminacji tego defektu wszysko bedzie ok.

Harvi => dlatego teraz ładuje kasę w płyty i nadrabiam zaległości .

Dziś przyszło 6 podwójnych M.Davisów ;-)

emesze2 => spróbuj coś takigo jak Dared, dostalem cynk ,że może być ok. no i przysyłają na odsłuch i wcale nie zaczynaj od tego drogiego ,1300-1500zł wystarczy

gutekbull

Wysłałem do Ciebie na priv nr tel.

Temat pre zawsze gorący... ;-)

Myślałem, że chwilowo zajmę się słuchaniem a nie bieganiem z klockami...

Pre nie musi być tanie. Tylko ile wniesie do systemu za daną kwotę?!

Patrzę z uśmiechem na swoje pomysły co do kwoty którą chciałem przeznaczyć jesienią zeszłego roku...

Patrząc ogólnie na Forum to większość poświęca czas na słuchanie sprzętu nie muzyki... Tylko to osobny temat na dyskusję.

Wracając do pre Sonus Oliwa to muszę posłuchać. Choć szczerze przyznam, że te testy chciałbym mieć już za sobą aby się skupić na testowaniu przycisku PLAY w odtwarzaczu...

"co tam pulka cenowa. jakby usher mial napisane threshold, to by inna cena byla. to raz."

wlasnie byl nawet na allegro podobny oryginal tresholda, a cena chyba porownywalna, poprostu strasznie ciezko

sie sprzedaje... Ja mam miernik ustawiony na 35%, a i tak musi byc tzw. igla :-)

pitdog => chodziło mi o to ,że po tym preampie Dareda jaki obecnie posiadasz to wydatek 4-5tys za pre używany to i tak będzie ,aż nad to , a i tak zwali z nóg.

A z drugiej strony wydając dwa razy tyle na pre co na końcówkę ....... co nie jest raczej praktykowane,

no nie wiem , chyba wolałbym w CD władować.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.