Jump to content
IGNORED

Kable głośnikowe - wymiana

joseh

Recommended Posts

Witam,

Przymierzam się do wymiany kabli głośnikowych w swoim skromnym systemie (obecnie vdh CS122). Od jakiegoś czasu moje zainteresowanie przykuły uwagę chwalone kable Kimber 8TC (z uwagi na b. dobry bas, szybki, sprężysty i głęboki - czego mi brakuje w vdh). Zamierzam zainwestować w kabelki ok. 600-700 zł. Następnym krokiem będzie wymiana źródła (tu jeszcze nie zdecydowałem w cenie do ok. 2000-2500 zł). Może macie jakieś propozycje, uwagi do mojego systemu (co zmienić i na co?). Jak kabelki wypadną w połączeniu Paradigma studio 40v2 z Denonem PMA1500?

Kimber 8TC to generalnie znakomity kabelek, szczegolnie za ta cene. Jedyna uwaga moze - nadaje sie on lepiej do cieplych czy lampowych systemow niz jasnej i budzetowej elektroniki. W jakims sensie podobny charakter jak nordost red dawn. Z elektronika o jasnym brzmieniu bedzie moze zbyt sterylnie i malo muzykalnie,

pzdrw

soos

Polecam Sonusoliva - wspierajmy polski przemysl kablarski hehe - a tak calkiem serio zobacz na strone pana Andrzeja

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - ja kupilem te kabelki jak i wiele osob na forum i opinie generalnie sa bardzo pochlebne - polecam

pozdrowienia kaszanka7

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.