Jump to content
IGNORED

pokuj 27m2 i Marantz pm 64 mk II

beautifulmind

Recommended Posts

napiszcie proszę jaki do niego zastosować cd jakie kable itd.. bo właśnie go nabyłem a słyszałem że jest bardzo kapryśny. Będzie stał w pokoju 27 m2. Lubie muzykę klasyczną, jazz, rock... Mam możliwość zamienić go na techniksa su-v900 za dopłatą ale wolał bym tego nie robić tylko przeznaczyć te pieniądze na lepsze kolumny.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zamienić? na technicsa? jeszcze za dopłatą? O ZGROZO!!!! nie słyszałem jeszcze żadnego Technicsa który byłby w połowie taki dobry jak ten Marantz, jak by mi ktoś zaproponował wymianę za dopłatą to bym to chyba potraktował jako obrazę. To raczej do Marantza powinni ci dopłacić.

Kapryśny? tyle o ile, trzeba dość uważnie dobierać CD, ale znam bardziej kapryśne klocki. Za to jest dosyć "elastyczny" jeśli chodzi o dobór kolumn.

Poza tym jeśli chodzi o pomieszczenie to raczej kolumny się dobiera do jego gabarytów niz wzmacniacz. No, chyba że zależy Ci tylko i wyłącznie na generowniu dużego hałasu, wtedy faktycznie najlepiej kupić technicsa i to o jak największej mocy. Moc tego Marantza w zupełności wystarczy do prawidłowego nagłosnienia pokoju 27 m2 z wykorzystaniem kolumn o przeciętnej efektywności (około 86-88 dB).

Hidden Content

dzięki ARGOS

Teraz już wiem że ten wzmak gada rewelacyjnie, pożyczyłem od znajomych cd philips 723 i kolumny jbl e60. Jak zapodałem VII symfonię Beethovena to nie wieżyłem że jestem w pokoju tylko w ogromnej sali. Nie chcę już słuszeć o żadnym wzmacniaczu technicsa. Postanowiłem kupić tego cd-ka ale na kolumny mnie nie stać. Co sądzicie o kolumnach z www.stx.pl ??? bo odpowiada mi cena. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą ??? I następne pytanko: czy powinienem zrobić przegląd mojego marantza (i jaki jeśli tak), bo w końcu jest pełnoletni.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.