Jump to content
IGNORED

Zwrotnica do XT25SC-30-04


grzegorzto

Recommended Posts

Mnie jeszcze coś zainteresowało, bo szukałem o nich informacji na necie szukając nowych kolumn. Czemu oprócz polskiego rynku i zachwytów jednego redaktora nie ma w audiofilskich rejonach sieci o nich praktycznie nic? :) Ta marka to jakaś 'potiomkinowska wioska'. Może ja mam paranoje, zgadzam się nawet - mam, ale wyklułem sobie po przejrzeniu googlem tego, prywatną teorię: że jest to brand jakiejś dużej montowni, kierowany tylko na eastern europe i stąd mało informacji. Jest tak czy nie, nie mam pojecia. Może ktoś się orientuje?

 

pozdro, Akr.

Link to comment
Share on other sites

Największym problemem w Avance Omega jest jakość zwrotnicy w całości, oraz jakość i strojenie skrzynki. Należałoby najpierw wzmocnić i przestroić skrzynie, opracować i wykonać nowe zwrotnice, i dopiero wtedy będzie można pomyśleć o wymianie przetworników. Bez tego taka wymiana jest daremna.

Link to comment
Share on other sites

Ja do Dan nie mam żadnych uwag ,mam je już od roku i grają bardzo dobrze jak na kolumny za 2500 zł ,słuchałem bardzo dużo kolumn przed kupnem Avance, porównywalem je między sobą i moim zdaniem to jedne z lepszych głośników na rynku za tę sumę,ale ostatnio słuchałem Avance Dana 680 XT i zafascynowała mnie jak w tych kolumnach chodziła góra taka czysta i taka dzwięczna i dlatego postanowiłem wymienić wysokotonowe

głośniki

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.