Skocz do zawartości
IGNORED

CA DVD77 oraz Jamo PJ4600


crategus

Rekomendowane odpowiedzi

czesc. W zwiazku z moimi ostatnimi poszukiwaniami sprzetu dla siebie (i rodzinki) wpadaja mi w rece rozne oferty... Raczej sklaniam sie ku zakupie lepszych klockow + jako gratis jakis zestaw glosnikow do pozniejszej wymiany (znaczy do wymiany raczej tylko fronty).

Trafil sie zestaw zawierajacy DVD77 i Jamo PJ4600 (wiem, zupelnie to do siebie nie pasuje, szczegolnie + ca540r)... hmmm ani o jednym ani o drugim w sieci ciezko mi cokolwiek znalezc. W PL usenecie po prostu zero... chiba nikt tego nie ma. Ciezko takze z odsluchem... spotkalem sie juz nawet z opinia, ze owe dvd77 Cambridga jest za tanie i sprzedawca po prostu tego nie bral na sklep w obawie przed jakoscia... hymm :) Z drugiej strony w koncu to CA... i odtwarza dvd-a, co w tej cenie jest sporym +. No ale... jak to gra?

Druga rzecz to owe pj4600... sluchal ktos tego moze? Wiem, ze klasa pewno wszelakich eltaxow... z tym ze eltaxy przynajmniej mam okazje odluchac, tych PJ nie... Analogicznie jak powyzej, prosilbym o pomoc... ewentualnie wskazanie gdzie na slasku mozna tego posluchac. Dzieki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli wyjasnienia- tutaj chyba uzytkownikow dvd77 nie utrafilem, ale co nieco udalo mi sie o nim znalezc i o jednej rzeczy odrazu wspomne... bo ciezko sie tego doszukac. Jedyny jak do tej pory minus, to brak regionfree... i jakiejkolwiek informacji o mozliwosci zdjecia blokady. Szkoda. Oby byl to jedyny problem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Za bardzo nie pomogę ale PJ to seria budżetowa Jamo, pełno ich stoi w supermarketach czy choćby w sklepach sieci Euro. Nie wiem czy ten konkretny model ale tam mógłbys posłuchać, o warunkach odsłuchowych nie wspomnę.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD77 nie słuchałem. Natomiast słuchałem przez pół roku Azur 540D czyli też DVD CA tylko najdroższe. Sprzęt solidnie i bardzo starannie wykonany, do obrazu i o dziwo dźwięku (w stereo) nie miałem zastrzeżeń. Teraz przeniosłem się do małego pokoju i opylam i AV i DVD, bo na 6 klumn nie ma tam miejsca. Jak będziesz zainteresowany zanajdziesz aukcje na allegro. Może nawet da się coś utragować, jak nie będzie zby wielu chętnych.

 

pozdrawiam

Witek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witoldx - dziekuje za propozycje- faktycznie, bardzo atrakcyjna cena. Niestety, nie bede mial chyba okazji skorzystac- w gre wchodzi zakup na raty. Chyba szarpne sie na jakis zestaw z lepszymi glosnikami... no ale tylko raty..

 

Jamo chyba faktycznie odpuszcze. Na chwile obecna, mam 2 opcje na ktore musze wysuplac troszke dodatkowego grosza (identyczna cena):

 

1. CA 540r, CA dvd77, Rubicon RP16 (5.0)

2. Denon 2105, 1710, Wherfedale Diamond 8.4 (5.0)

 

Odsluchalem narazie denona (z dvd700 czy jakos tak... czy on bardzo sie rozni od 1710?) oraz Rubiconow z ca340A iC. Z tego wszystkiego to na chwile obecna wzialbym CA + Diamondy hehe, no ale opcji takiej nie ma (finanse). Denon jednak jakos tak nie do konca mi sie spodobal, znowu przy opcji pierwszej owe Rp16 nie okazaly sie zbyt wysokich lotow. No i nie wiem jak na tle 340a/c zagra 540r/dvd77?

Co myslicie? Skazac sie na Rubicony (w przyszlosci zmienilbym fronty) czy wziasc denona ale miec 'niedosyt'? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.