Jump to content
IGNORED

ONKYO TX-DS494 75W fronty dla emeryta

pszem

Recommended Posts

Witam,

przysięgam że szukałem na tym rozległym forum (z natury jestem nieśmiały i wstydzę się pytać) i nie znalazłem odpowiedzi na pytanie, co zrobić jak już żona zgodziła się na wymianę kolumn (bo stare nie pasują do mebli - Bogu dzięki).

Problem polega na tym, że wspomniane Onkyo o mocy niby 75W stoi w pokoju o pow. 36m2 i chciałbym sprawić mu kolumny z którymi sobie poradzi, znaczy żebym nie musiał za bardzo kręcić tą dużą gałką żeby poruszyć membrany. Chyba muszą być 6 ohmowe i do około 1200 zł, żeby się nie wygłupić o kolorze nie wspomnę.

Znaną na forum firmę Audiomega odrzuciłem dzięki lekturze Waszych postów. Nie wiem czy może KODA AV 702, bo kf 210f to już chyba za duża by była?, a może jest coś pomiędzy? Może Mission M73?, czy jakieś Jamo?, a może coś czego nazwy nie słyszałem?

Bardzo proszę o pomoc.

A i posiadam jeszcze subwoofer aktywny Mivoc o mocy 150W

Wiem że temat doboru kolumn do ampli się pojawiał nie raz, ale symbole tych modeli (amplitunerów) nic mi nie mówiły o ich mocy. A dla mnie to jest najważniejsze.

Pozdrawiam Przemek.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
  • 6 months later...

Może trochę późno odpowiadam, ale jestem na forum dopiero od nie dawna. Jeżeli już coś kupiłeś to napicz co.

Mogę Ci polecić kolumny Jamo E160 100/140W 2-torowe wysokość jaieś 40-50cm. Mam takie w swoim TX-DS 787 i jestem zadowolony.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.