Skocz do zawartości
IGNORED

Bardzo wulgarne - tak az smieszne


dudivan

Rekomendowane odpowiedzi

Watpie aby znalazl sie ktos, kto bedzie wiedzial ale moze sa jednak wsrod nas koneserzy sztuki na najwyzszym mozliwym poziomie . Pare lat temu kolega ze szkoly przyniosl i zaprezentowal mi kasete nabyta na bazarze na lozku polowym w dziale "disco polo". Twierdzil, ze wykonawca nazywa sie "Szalony orgazm". Byl to pan o glosie *do zludzenia* przypominajacym glos B. Smolenia ale to co on wyspiewywal chyba wyklucza taka mozliwosc.

Byly tam bowiem teksty skladajace sie z samych wulgaryzmow: k...y, ch...e, p...y wystepowaly *doslownie* co drugi wyraz.

Pamietam fragment nastepujacy w ktorym podmiot liryczny narzeka na drozyzne w sektorze uslug publicznych:

 

"Wstretne k..wy, prostytutki

Nie chca dzisiaj polskiej wodki

Te j...e, wstretne sr...ki

Maja smaki na koniaki

To babski rod !

Kur...ski rod !

P...zd wszedzie wbrod !"

 

dalej bylo o impotencji, onanizmie od ktorego doszlo do zlamania czegos itd.

 

Mimo tak skrajnego zbydlecenia jezykowego byly to dzielka przy tym przesmieszne bo grane bardzo profesjonalnie na keyboardzie (nie chodzi o to, ze keyboard ale pewne frazy wskazywaly, ze to nie zwykly jakis parapeciarz disco polo ale jakis dobry muzyk, byly zbyt "sprytne" na wiejskie granie). Chyba jakis profesjonalista zrobil niezly kawal. No i fajnie sie tym straszylo i brzydzilo kolezanki. Kto wie co to za rarytas ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>dudivan

Tego co prawda nie wiem,ale mam coś bardzo podobnego po rodzicach na pocztówce dżwiękowej,kto pamięta takie coś?Tam z kolei tekst tyczy stodoły, koszmarek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś na przełomie lat 80/90 pojawiły się takie kasety z czarno-białymi prymitywnymi raczej okładkami, i różni wykonawcy prześcigali się w tym kto najwięcej flugów w piosenki ułoży, pamiętam tylko nazwę Doktor Hackenbush.

 

i jeszcze mi się kołacze jakiś tekst z tamtego okresu-

 

Byłem w lesie

Widziałem ch..a

Ch.. był w krostach, pi..a w krostach

 

moze ktos zidentyfikuje ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE na temat ale nie moglam sie powstrzymac:). Tekst calkiem "na poziomie",zreszta...interpretacja na to wskazuje;).

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

la la la la la ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......................

- Naga budzisz się w wielkich jajach.

Prącie trzy na metr czarne jak w habicie ksiądz

Chłoszcze brzuch, gwałci cię na krzyżu wszelkich wiar.

Spijam dziewczęcą krew błony dziewiczej.

Jak zagęszczony sok własnej czci.

Boli ten pierwszy raz ale nie płaczesz.

Ciałem wstrząsa skurcz, wypełniony krzykiem dreszcz.

Prącie trzy na metr...

.......................

 

może nie wulgarne ale śmieszne...i bezsprzecznie niesmaczne;

klasycy kozackiego metalu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumam tak nad tymi perelkami sztuki literackiej i muzycznej i przypomnialy mi sie nastepne fragmenty, w ktorych poeta opisuje jak nisko upadl z powodu kobiet:

 

"...daj mi dzis na kredyt

Bo juz z biedy pekam

I od bicia konia tak mnie boli reka"

 

W tych strofach wykonawca daje nam popis doskonalej retoryki dzwiekowej, albowiem przy slowach "tak mnie boli reka" glos jego zalamuje sie oraz jest przepelniony skarga. Niee, zdecydowanie to jakis wielki muzyk musial byc...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i dalej w uzycie wchodzi forma zagadkowa:

 

"bo od bicia konia lewa reka

tak mnie boli (ciekawe, nie ?)...prawa reka !"

 

Mistrzostwo swiata !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fuj!!,

Panowie, opanujcie się.

 

>>> dudivan

Turpizm to wg mnie zboczenie estetyczne. Na tym dżentelmeńskim forum nie powinno być miejsca na tego typu pomyje. Nie ma to żadnej wartości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

">> rafal_radom

 

wulgarne, nieśmieszne, niesmaczne"

 

 

Ależ owszem mysza że śmieszne, bo Panowie wykonują tekst ów przekonani o powadze sprawy przez nich nakreślonej - i tu jego siła (sic);

Część narodu pewnie skojarzyła dla reszty śpieszę donieść, iż to nikt inny jak zespół (klasyka polskiego heavy, rzeczą masy) KAT.

 

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

późno, tak więc prościej...

śmieszne bo wykonawca podchodzi do zagadnienia (śpiewania cytowanych bzdetów) nad wyraz poważnie i bez cienia (auto)ironii, czuć (czyli słychać w tym wypadku) iż historia poruszyła go nie na żarty (dzieło to zwie się chyba "Purpurowe gody",posłuchaj - oceń). I tylko tyle cholerka. Z tego zrywam boki a nie z grafomańskich dreszczy R. Kostrzewskiego (lidera zespołu wspomnianego powyżej).

 

Tak więc jeszcze raz na spokojnie (być może nawet czując obrzydzenie) przeczytaj uważnie zacytowany tekst.

Wyobraż sobie teraz niewielkiego (może nawet sympatycznego) heavy metalowego, długowłosego wokalistę, który poważnie, dostojnie wyśpiewuje/zagaduje takie właśnie strofy.

 

A że miałkie to i gówienne to zgodzę się że jest z pewnością...ale miało być coś zgodnie z tematem wątku.

 

Hej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_radom,

 

masz racje, pozno juz. Widzisz, problem tkwi w tym,ze przeczytalam po prostu tekst, slowa czegos napisane przez kogos tam. Tekst. I tylko tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudivanie dwoisz się i troisz na forum i wypiekasz te swoje pierniczki, tym razem z wyjątkowo ohydnym nadzieniem. Dziękuję nie poczęstuję się. Zachęcam Cię abyś sam je zjadł do ostatniego okruszka, tak aby ślad po nich nie pozostał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś mało, to tutaj:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

cała masa tekstów Dra Hackenbusha, a każdy pasuje jak ulał do tego wątku... pogrzebałem troche w necie i okazuje się, żę to absolutnie kultowa kapela ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_radom =>

 

Cos mi sie wydaje, ze to Ty bardziej powazniej podchodzisz do tekstow ostatnich dwoch plyt Kata niz sam tworca tych "liryk". ;)

 

"Wyobraż sobie teraz niewielkiego (może nawet sympatycznego) heavy metalowego, długowłosego

wokalistę, który poważnie, dostojnie wyśpiewuje/zagaduje takie właśnie strofy."

 

No nie wiem co o tym myslec. ;) Ja akurat wyobrazam sobie samego Kostrzewskiego jak to wyspiewuje. ;) Tj. starszy pan, nieco przy kosci ze sladowymi jasnymi wlosami... ;). Stary zgred z niego i tyle, ale humor caly czas dopisuje. A tobie rafal_radom? ;)

 

Pozdrawiam.

 

Wspomniany utwor pochodzi z plyty "Roze milosci najchetniej przyjmuja sie na grobach" i tak jak wspomnial rafal_radom sa to "Purpurowe gody". Niestety to nie jest ten sam Kat jaki jest znany z lat 80-tych do plyty "Bastard". Pamietam kiedy pierwszy raz byl prezentowany ten utwor (ktoz z maniakow nie czekal powrotu Kata?). Bylo to u Rylkolaka, kiedy jeszcze udzielal sie w gownianej rozglosni radiowej RMF. Chyba wtedy dowiedzialem sie tez o grupie? Elend. Bylo minelo. ;) Nie wiem czy bylo to juz pisane na tym forum (ale pewnie tak ;)) Kostrzewski znowu nie jest z Katem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie wulgaryzmów?

Przejdźcie się do gimnazjum na dużą przerwę... uszy Wam spuchną.

 

Znacie li Wy XIII Księgę Pana Tadeusza recytowaną przez Daniela Olbrychskiego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug niektorych uzywanie owego przybytku jest oznaka zlego smaku. Pamietam film dokumentalny o M. Jacksonie. spotkanie z fanami, publicznosc zadaje pytania o zycie osobiste. Wstaje dziewczyna i pyta go czy on tez chadza do toalety. Taka gwiazda, polbog ? Nie dziwie sie, ze miala watpliwosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.