Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacze mp3


xunzi

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić sobie odtwarzacz mp3, ale totalnie nie wiem jaki wybrać. Zastanawiam sie czy postawić na dobrą firmę i dużo zapłacić czy kupić cos tańszego ale średniej jakości. Interesuje mnie dobra jakość muzyki. Pomóżcie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Interesuje mnie dobra jakość muzyki. Pomóżcie!

 

Pomagamy więc :) Z przenośnego odtwarzacza mp3 dobra jakość muzyki? :-))) Boże, jakżesz zdewaluowało się to pojęcie :-) Kup kompakt i nie daj się władować w zdychające formaty (sacd i dvd-a), ew. czekaj i zbieraj na ich następcę - blue ray :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem jaka kwotą dysponujesz?. Testowalem a w zasadzie testuje dwa modele IAudio X5 i IRiver h340. Jakosc dzwieku bardzo zblizona - tu nie mam faworyta - obydwa graja podobnie, napewno lepiej niż IPod. Obydwa wymienione przeze mnie to koszt ok 1700 pln, do tego jeszcze sluchawki bo standardowe sa takie sobie - polecam shure. IAudio czyta pliki flac - moze to byc pewnym atutem ale obsluga funkcji za pomoca guziczka wielkosci lebka od szpilki srednio mi sie podoba. W celach poznawczych mozna odtwarzacze pozyczyc (prawie wszystkie modele samp3store tu masz adresy sklepow www.mp3store.pl - mozna sie bawic przez 10 dni i zwrocic oczywiscie po wplacie kaucji)

Pozdrawiam,

Michał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupic cos w granicach do 600 zł max. Tylko zastanawiam czy warto ładować 600 stowek w cos co zapol roku bedzie warte 300, a po za tym jezeli mozna nabyc podobne cacko ale za mniejszą kwote. zastanawia mnie roznica miedzy np. takimi ceativami, msi czy tam iriverami.czy ona jest az tak kolosalna?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>.. jak wypada "jakość" dżwięku z tych zabawek w porównaniu do mp3 generowanego ze zwykłego PC-ta ?

 

zdecydowanie lepiej z PC'ta z dobra karta dzwiekowa.

Creative zen 60GB gra gorzej od sb audigy 2 a do ambitniejszych kart dzwiekowych nie ma co porownywac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie tylko z powody mp3 przenosne wypadaja gorzej . .. na zenie mozesz tez sluchac wav 44/16. Ogranieczeniem przenosnego pleyra raczej nie jest format mp3 tylko konstrukcja optymalizowana pod oszczednosc energii i slabej jakosc przetworniki i opampy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>.. czyli im większe i cięższe tym lepsze !

 

w tym przypadku tak :) . . aczkolwiek nie wiem jak graja topowe irivery . . . ale to bedzie podobnie jak discman VS stacjonarny player.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem wyższe 'dyskowe' modele iRivera mają cyfrowe wyjście i z tego względu wygrywają. Osobiście do line-out'a mojego ipoda też nie mam zastrzeżeń. Nie dostrzegam zbytniej różnicy pomiędzy mp3 odtwarzanym z ipoda, a mp3 odtwarzanym z audigy2. Oba podłączone pod amplituner.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.