Skocz do zawartości
IGNORED

Philips CD820, coś leciutko stuka ?!?


Malak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupilem pare dni temu odtwarzacz CD Philips CD820. Nie planowalem tego, ale zobaczylem ze nikt tego na ebayu nie licytuje, to co mi tam... zaczailem sie na niego i oto mam za 31,01 PLN :) Nawet pilot jest. Wszytko ladnie dzila oprocz wyswietlacza za ktorego mam zamiar sie zabrac, ale to potem. Zastanawia mnie takie leciutkie stukanie wtrakcie odtwarzania plyt. Nie ma zadnych znieksztalcen dzwieku w trakcie stukania. Pytam sie wiec czy to normalne, jak nie to jak temu zaradzic ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to krążek dociskowy tak "lata" w środku. Ja mam podobnie ze swoim philipsem. Spróbuj zrobić tak: włącz cedeka, daj mu jakąś płytkę, niech sobie nią kręci i podnoś w trakcie kręcenia o niecały centymetr kolejno każdy róg (każdą nóżkę) odtwarzacza. U mnie jest tak, że jak pod lewą tylnią nóżkę podłoże bloczek z kilku kartek (około 1 cm grubości), to stukanie ustaje.

Wydaje mi się, że teoretycznie takie stukanie może mieć wpływ na jakość dźwięku (ale tu nie jestem ekspertem).

 

Ponadto gratuluję zakupu dobrego (jak na tę cenę) odtwarzacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porade, problem rozwiazał sie samoistnie... Tzn. rozdkrecilem CDka przczyscilem troche i przestalo.

Moze ktos dysponuje intrukcja serwisowa tego CDka, albo wie skad takowa pozyskac ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.