Jump to content
IGNORED

Czy kupić Technicsa sa-dx950?

robo.1

Recommended Posts

Witam!Szukam sprzętu mającego dobry,głęboki bas.Ostatnio natrafiłem na Technicsa sa-dx950 za 650zł lecz nie wiem jak on gra!Kiedyś miałem su-v300 to nie grał rewelacyjnie.Obecnie mam Pioneer'a SX-205RDS i gra on dużo gorzej,szczerze mówiąc katastrofa!!!Lepiej już od tego wszystkiego grała Tosca 303:)Posiadam jeszcze do tego Altusy 300.Słucham techo i hip-hop oraz oglądam na tym filmy.Czy wspomniany technics da mi bas podobny do tego z unitry?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

za 650zl znajdziesz juz dobry wzmacniacz z dobrym basem. Z drugiej jednak strony bas w Altusach nie jest za mocny taki jakis nijaki sam mialem Altusy 200 i bylo kiepsko z basem trzeba je dobrze rozstawic a takie kolosy ciezko w mieszkaniu gdzies wsadzic :) Ten amplituner cos za tani podejrzana cena ale bas pownnien miec dobry bo to chyba 3 model od dolu wiem ze chyba 530 byla kiepska.

Hidden Content

Na bas w Altusach 300 nie narzekałem jak miałem starą Unitrę Tosca 303-grała fajnie,w szczególności ten bas.Myślałem,że jak kupię coś nowszego to będzie lepiej grało lecz się pomyliłem!No i właśnie w komisie znalazłem wspomnianego technicsa.Wygląda Ok,są papiery i pilot.Prosiłbym o opinię kogoś kto miał do czynienia z tym modelem.Dzięki

Hidden Content

A co myślicie o Technicsie SU-A700 Mk2?Jest taki do kupienia za 700zł w komplecie z CD(SL-PG nie pamiętam dalej) i procesorem dźwięku DSP.Czy warto?Chodzi mi o głeboki, miękki bas!

Hidden Content

Czy moglbys sprecyzowac na czym Ci zalezy?

Bo mowisz amplituner - a ja mysle kino domowe. Mialem dwa rozne amplitunery Technicsa. W trybie kina domowego bas generowany jest przez subwoofer (w moim przypadku potezna, aktywna skrzynia Tonsila) i do basu nie moge powiedziec, zebym mial jakikolwiek zarzut. Uklad ten sprawdzaony byl rowniez w czasach kiedy do kina domowego podlaczony byl magnetowid stereo.

Jezeli chodzi Ci o sluchanie stereo na amplitunerze, to jak dla mnie powinienes sobie odpuscic i kupic wzmacniacz a nie amplituner - bo niestety, miekki i gleboki bas bedziesz mial z uzyciem subwoofera. Przetrenowalem te opcje majac klasyczny wzmacniacz Technicsa (vide moj profil) oraz amplituner. Sluchanie muzyki na amplitunerze bylo bolesne...

Ale to sa subiektywne odczucia :)

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.