Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Academy - Dione & Epos M12.2


QS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

 

Jestem na etapie kupna monitorków i tak w sumie jestem zdecydowany na Diony, ale pojawiła mi się okazja kupna Eposów M12.2 po rozsądnej cenie, niestety nigdy nie miałem możliwości posłuchać tych kolumienek i chciałbym wiedzieć coś więcej o nich i oczywiście jak się ma ich dźwięk w porównaniu do AA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1

 

Ja widzę, że Ty masz jakiś problem z Audio Academy. Czyżbyś miał kiedyś konkurencyjną firmę, która splajtowała w konfrontacji z produktami AA? ;-) Wszedzie widzisz podstęp i knowanie AA, to choroba! W innym wątku, gdzie AA wymienia głośniki i zwrotnice w Phoebe z 4ohm na 8ohm tez wyraziłeś swoje niezadowolenie, jako jedyny. Nawet jesli jest to jakas forma reklamy to jakze korzystna dla wielu forumowiczów, wszak nie muszą nic za to płacić. Firma, która tak postępuje zasługuje wlasnie raczej na pochwały (jak zrobiło to wiekszosc forumowiczów) a nie na niezadowolenie wiecznych forumowych malkontentów :-p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nawet jesli jest to jakas forma reklamy to jakze korzystna dla wielu forumowiczów, wszak nie muszą nic za to płacić.

 

No, jeszcze tego by brakowało..

 

 

PS. Kto następny? Proszę..;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz Jar1 z całym szacunkiem dla Ciebe ja napiszę. Faktycznie masz problem z firmą AA. Nawet sobie sprawy nie zdajesz ilu ludzi tylko czyta to forum i marzy o sprzęcie, który mają nieliczni na tym forum. Wyobraź sobie, że wielu kupiło być może kolumny AA na raty, bo tylko tak mogli je zdobyć. Propozycja wymiany głośników na lepsze za darmo to dla nich wręcz uchylenie nieba. Podaj firmy, które tak postępują z klientami? Powiem, że nawet swego czasu rozmawiałem z AA o kupnie Hyperionów, niestety nie dane mi było sfinalizować zakupu (pieniądze) co mi się, wyobraź po nocach śni. Może kiedyś. Firma, która tak do klientów podchodzi sprawia, że ich produktu można kupić prawie w ciemno.

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Powiem, że nawet swego czasu rozmawiałem z AA o kupnie Hyperionów, niestety nie dane mi było sfinalizować zakupu (pieniądze) co mi się, wyobraź po nocach śni

 

No to też masz problem...Jesteśmy kwita;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dion nie widziałem, a co dopiero słuchać. Nie będę zatem porównywał z Eposami. M12.2 to fajne monitory, imo warte swojej ceny nawet gdy kosztują 2,5tys zł. Bardzo przezroczyste dla sprzętu, co nie wyklucza, że w pewnych zestawieniach system będzie grał źle;-) Dobre zrównoważenie tonalne, choć z pewnym podbarwieniem niższych tonów. Przestrzeń bez zarzutów. Jeśli chodzi o takie rzeczy jak np. stolarka, wykonanie - także nie mam żadnych zarzutów. Aha, najlepiej grają na dedykowanych im podstawkach. Żadne ciężkie, tylko te (lub takie) eposowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA ,,Dion,, graja wiekszym dzwiekiem nadaja sie do taniej elektroniki (nie tylko) i nie sa wymagajace.

 

Jesli chdzi o Eposy sa to kolumny bardziej ,,Wyrafinowane,, w gorze pasma ale z mniejszym basem wymagajace juz nieco drozszej elektroniki w celu wykozystania potancjalu i sa naprawde ladne na dedykowanym im stendach wygladaja bajecznie.

 

Ale za takie bajery trzeba zaplacic znacznie wiecej niz za AA.

 

Jak mi wiadomo Michal obnizyl znacznie ceny na swoje produkty:)

 

Co jeszcze bardziej uatrakcyjnia marke AA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jar, to jest tak: rejestrujesz sie pod róznymi nickami, bierzesz udział w różnych dyskusjach, potem kierujesz uwagę i promujesz produkt, że niby tak duzo osób jest zainteresowanych Audio Academy. Robisz tzw. "sztuczny tłok" w momencie gdy widzisz ze już sie nic nie sprzedaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze na tym forum nie wolno nikogo ani niczego chwalic - szczegolnie jesli chodzi o krajowe produkty.

Czy producenci Mac'a, Ikemi, Red Down'ow itp tez wystepuja tu na forum pod innymi nickami i chwala swoje produkty? Moze wystapic do IPN o rozszyfrowanie agentow producentow tu na forum?

Co do AA - mialem okazje sluchac raptem dwoch ich produktow (pierwsze Phoebe i Diony), wniosek: nie sa wolne od wad (jak wszystko), ale stosunek brzmienie/cena jest bardzo, bardzo wysoki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>PiterK

Widze, ze powinienes napisac scenariusz do "Teorii Spisku" cz.II.

A tak powaznie - zgadzam sie ze Zlotym - AA sa dobrymi kolumnami jak na swoja cene, a o sprzedaz sie nie martw - samo podejscie do klienta mowi za siebie - pelen profesjonalizm. Chcialbym aby wiekszosc firm przy zmianie modelu za darmo wymieniala przetworniki albo zwrotnice. AA - tak trzymac!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1 & PiterK >

Panowie spiskowcy tak się zakonspirowaliście, że nawet stron 'o mnie' nie posiadacie. Miło byłoby wiedzieć z kim ma się doczynienia na tym forum. Łatwo rzucać oskarżenia. Szczególnie 'jar1' - robisz to w przedszkolnym stylu. Strzelasz w plecy. Im zacieklej tacy forumowicze jak ty atakują np. Audio Academy tym większą mam ochotę zwrócić uwagę na ofertę tej firmy - na razie nie miałem z AA kontaktu. Napisz może w cywilizowany sposób co ci się w AA nie podoba... ja chętnie zapoznam się z jakimś Twoim błyskotliwym negatywnym opisem produktu AA - uwierz mi, że gówniarskimi komentarzami powodujesz reakcję dokładnie odwrotną od zaplanowanej. Nie jesteś wiarygodny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jar1>

No to co masz do przekazania forumowiczowi 'QS', który założył ten wątek? Co masz do przekazania innym forumowiczom? NIC!

 

Pozdrawiam a pozostałych forumowiczów przepraszam za tę całkowicie chyba zbyteczną połajankę. Już nie smiecę tego wątku. Czasem człowiek chce przeczytac ciekawe posty, czegoś nowego się dowiedziec, a tu... ehhh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie atakujacy ,robixa, >>> Przecie moj kontakt jest od dawna w moim ,,o mnie,, niczego nie ukrywam a juz napewno nie jestem powiazany z firma AA finansowo czy jak to sobie tam wydumaliscie.

 

Znam sie z wlascicielem AA jak wielu z tego forum i sobie ta znajomosc chwale bo swietny to kompan do.....wybitki i wypitki a poza tym zna sie na rzeczy i szanuje klienta.

 

Czy to wystarczy aby zaspokoic wasza ciekawosc ?

 

 

A co do wlasciwego pytania w tym watku to zeby nie byc posadzonym o stronniczosc to polece jeszcze jedna polska firme ktora robi swietne kolumny jest nia - RLS (do zobaczenia w watku ,,Polskie monitory w Delta Studio,,) jest tam galeria zdjec i opisy (w tym moje) to monitorki male cialem ale wielkie duchem warto posluchac :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.