Skocz do zawartości
IGNORED

*HELP* - Pytania, prośby i info bieżące


Hiszpan

Rekomendowane odpowiedzi

Ideą tego wątku jest umożliwienie szybkiej, chwilowej wymiany informacji (zwłaszcza nieistotnej w pewnej perspektywie czasowej) i ograniczenie tworzenia wątków w celu zadawania przelotnych pytań. Ponieważ problem dotyczy przede wszystkim zakładki stereo, jest ona najbardziej właściwym miejscem.

 

W miarę możliwości wpisujmy się tutaj, zamiast zakładać wątki o charakterze:

 

- Prośba o krótką informację ("Gdzie w mieście X mogę wypożyczyć sprzęt Y?"; "Gdzie w mieście X dostanę...?");

- Zwrócenie czyjejś uwagi ("Bardzo proszę osobę X o kontakt"; "Pytanie do...");

- Przekazanie bieżącej informacji ("Obecnie trwa wyprzedaż w sklepie X"; "Rozgłośnia X transmituje koncert Y");

- Prośba o identyfikację lub podanie konkretnego parametru ("Co to jest..."; "Ile kosztuje...?")

 

(Powyższe przykładowe wątki były wielokrotnie tworzone w zakładce Stereo.)

 

Dodatkowo, mając wątpliwości, będziemy mogli zapytać: "Czy jest już jakiś wątek o...?", "Nie mogę znaleźć w wyszukiwarce - czy ktoś pamięta gdzie to było?" i ew. dopisać się do już istniejących wątków z naszymi pytaniami i uwagami.

 

Ufam, że korzystając z niniejszego wątku, unikniemy tworzenia bytów ponad potrzebę forum i z czasem ułatwimy sobie wyszukiwanie informacji (zwłaszcza za sprawą mniejszej mnogości i fragmentacji tematów dotyczących konkretnych zagadnień).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomita inicjatywa. Może nawet poprośmy Lukara o stworzenie tego rodzaju zakładki z wpisami "tymczasowymi" które znikałyby powiedzmy po trzech tygodniach, lub po prostu niech Lukar da w widocznym miejscu link do tego wątku, bo przecież ten wątek zaraz zniknie w otchłani forum wyprzedzony przez inne wątki ze świeższymi wpisami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne. Myśle że najlepszym wyjściem będzie "przyklejenie" wątku tak aby był zawsze pierwszy od góry.

 

Pozdrawiam

Wojtek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy :)

 

Do MacGyvera -

mam pytanko - czy 1800 zl to dobra cena za Densena Beata D100 i czy odczuje ta "ogromna" roznice w jakosci dzwieku w porownaniu z moim NADem C320Bee?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy 1800zł za Densena to dobra cena, ale w porównaniu z NAD C320BEE (który jest wzmacniaczem nijakim i przeciętnym) poprawa będzie naprawdę duża (o ile pozostałe elementy zestawu pozwolą Densenowi grać). Z przyzwoitym źródłem i dobrymi, niezbyt trudnymi do wysterowania kolumnami, w pomieszczeniu niebędącym akustyczną katastrofą Densen zagra naprawdę dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dooomin >

Co prawda pytanie nie do mnie, ale co tam(się wtące), jakiś czas temu był na Allegro Densen za 1600 zł.

Może się jeszcze nie sprzedał, zawsze to dwie setki w kieszeni.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> McGyver

 

Jeśli będziemy z niego korzystać, nie zniknie.

 

-> Wojtekitek

 

Świetny pomysł. Bardzo mi się podoba. Jeśli to nie będzie problem i Lukar poprze tę inicjatywę.

Proponuję jednak, byśmy trochę poczekali i zobaczyli, jak potrafimy z tego korzystać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zwrócić uwagę tych, którzy nie bywają na bocznicy, na organizowane w Staszowie spotkanie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam dwie elestry trojdrozne 150W i potrzebuje wzmacniacza zeby je targal na imprezach (w domu mam je podpiete pod Unitra Amator 3 o mocy 2x10W i graja!!!!)

Prosze o konkretne modele wzmacniaczy:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>McGyver

Mam pytanko, czy warto zrobic otwor w Tannoy M3 i dociazyc je srutem olowianym?? i na ile wplynie to na jakosc basu, a moze i nie tylko basu??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam dostępu do ulotek Media Markt.Czy ktoś z forumowiczów mógłby przesłać mi skan tej nowej z wyprzedażami (strony z audio) lub podać ceny kolumn wolnostojących (za parę)?

 

Z góry dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wybierasz swoje miasto (zakładka "markety") , i tam masz dostęp do aktualnej ulotki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa, myślę że proste pytania:

 

1. Skąd się wzięło określenie "troll" i "trollować"?

 

2. Co ono znaczy? Kogo określa? (Wydaje mi się, że rozumiem je z kontekstów, w których się pojawia, jednak chyba nie do końca.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Trolling to wysyłanie wrogich lub obraźliwych wiadomości na jedno z publicznych "miejsc" w Internecie (grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp.) w celu wzniecenia kłótni. Nazwa ta pochodzi od ang. - metoda łowienia ryb, ponieważ troll "zarzuca haczyk"

 

Prawdziwy łowca wędkarz :)

Wielu na forum chbya nie zna tej definicji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stempur szuka Cervantesa w sprawie Jorane...

 

-> stempur

 

Napisałeś >Sory, że w kilku miejscach, ale nie wiem, gdzie Cervantes zajrzy.

 

Z pewnością zajrzy właśnie tutaj ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> stempur

 

Może spotkamy się w klubie. Mam nadzieję, że wreszcie uda mi się przyjść w najbliższy czwartek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanie! Ależ masz wspaniały nik, właśnie wróciłem z Hiszpani, było super.

Co do naszego spotkania w klubie, to niestety pokomplikowały mi się sprawy rodzinne i miszę pilnie jechać na północ Polski, dlatego w tym tygoniu do klubi nie dam rady wpaść.

 

A co do Twojej inicjatywy, to ja jestem .... przeciw. Oto dlaczego.

- ten wątej może się rozrosnąć do niebotycznych rozmiarów

- trudno będzie w nim coś znaleźć

- panować będzie w nim pojęciowy i merytoryczny bałagan. Obok poszukiwań płyt bądą pytania o moc wzmacniacza, obok dywagacji na temat wartości używanych kolumn pojawią się pytania o ustroije akustyczne i tak dalej.

- jeśli wątek ma tytuł, to wiem, czy mnie interesuje i czy go czytać. A w ten musiałbym wchodzić po wiele razy i śledzić go na bierząco

To takie moje wątpliwości na szybko. A że wątków namnożyło się ostatnio wiele i sporo z nich się powiela.... Cóż, takie prawa forum i każdego nowego na nim.

 

Pozdrawiam Hiszpanie serdecznie i do zobaczenia w klubie, choć dopiero pewnie za tydzień. Ale może uda mi sią do Staszowa z Wami pojechać? Wszystko zależy od moich spraw

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miało być oczywiście na bieżąco. Robię niemilosierną liczbę literówek, ale za takie orty to muszę przeprosić.

Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten wątek może się rozrosnąć do niebotycznych rozmiarów

 

Oczywiście, może nawet tak jak "znaleziska na Allegro".

 

> trudno będzie w nim coś znaleźć

 

Nie ma co szperać w przeszłości, wątek jest do spraw bieżących, które się szybko dezaktualizują (jak choćby prośba do kogoś o kontakt)

 

> panować będzie w nim pojęciowy i merytoryczny bałagan

 

Rzecz w tym, żeby mniej śmiecić na forum i żeby na nim panował mniejszy bałagan

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanie, znalazłem odniesienie, bo to był nowy wątek, otworzyłem go i znalazłem. I tyle. Pozy tym to Ty, jako autor wątku, umieściłeś mnie w nim. A więc zdania nie zmieniam ale pozdrawiam, Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pytam.

Czy ktoś z Was modyfikuje odtwarzacze CD? Czy ktoś z Was może modyfikował Teac VRDS-25X ?

Kto zna jakies firmy , osoby które znają ten model i mogły by się podjąć takiej modyfikacji.

Pozdrawiam- H.P.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mianowicie jakie jest wasze zdanie o amplitunerze onkyo TX-4500 MKII bo mam go od niedawna i w sumie jestem zadowolony ale chcialbym poznac wasze zdanie ??

Pozdro re14sato i z gory thx

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.