Skocz do zawartości
IGNORED

ul 1401 lub 02,03


sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

siema.panowie jesli ktos z was ma niepotrzebna koncowke ul 1401 lub 02,03 w metalowej obudowie to-3 to chetnie odkupie za jakąs rozsądna cene oczywiście.dodam ze to taka sama jaka pracuje w or AMATOR 2 stereo. oczywiście dwie takie koncówki.tak na uwadze gdyby któs miał zbędne,bo ciężko je dopaść.dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo stare układy i nie do zdobycia. Wstaw tam coś nowszego lepszego i o większej mocy na TDA 2030, 2040, LM 1875 lub podwójną końcówkę TDA 2009, LM 1876 itp. Albo jakiś kit wzmacniacza na którymś z tych układów. Tak to się teraz naprawia. Schematy , aplikacje do ściągnmięcia [rzez google albo ze stron producentów i dystrybutorów kitów na tych układach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.juz to zrobiłem. tak na marginesie ta końcówka jest do dostania w jednym sklepie internetowym ale za cene 38 złotych za sztukę.wyobrażasz to sobie,ktoś tu chyba ocip...l . he he. wstawiłem tam końcówke na bazie ka 2206 bo zależało mi zeby to nie miało zbyt duzej mocy wyjścowej tak dwa razy 2.5 wata a ona sie świetnie do tego nadawała,miałem ja w domu pod ręka i chlast. sam rozumiesz to radio dla starszej pani które wyciagnela gdzies ze strychu. taka moc jej wystarczy ,oczywiscie przestroiłem je i teraz wszystko jest ok. wazne ze ta starsza pani jest zadowolona. ale dzieki kolego za odpowiedz. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.