Skocz do zawartości
IGNORED

Czy to już oficjalny koniec CD ?


sillmar

Rekomendowane odpowiedzi

Z głośnikami to samo. Ciągle wydajemy kosmiczne kwoty na badziewne kolumny nie przenoszące nic poza 37 Hz - 20kHz, niejednokrotnie kosztują tyle co dobry koń razem z siodłem + kable. A zasilać je trzeba spawarkami. Tymczasem kolumienki za 750 zł z supertweeterem + sub załatwiają sprawę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie, o czym piszecie???? Zmierzch CD ???? MP3, SACD, DVD-Audio. CD, cały ten sprzę Audiofilski to jedne wielkie oszustwo, a książki czytacie?? niektóre są nieprawdopodobne, a jednak mają głębszą treść, może na niej wystarczy się skupić,a nie na tym czy litery są HiEndowe i cena, ale treść, jeszcze raz treść...no tak niektórzy czytają w okularach, inni wogóle nie widzą, a ja czytam i nie wierzę, szukam treści, wartości, który format jest najlepszy??? Który wyprze inny, który zwycięży?? nie liczy się miejsce, czas, liczy się atmosfera, przeżycie... co jest lepsze ???? A kogo to obchodzi, skoro dawno temu zwykła kaseta, winyl dwała wzorzec, kto przekona stare pokolenie, ze CD jest lepsze, kto przekona wielbicieli analogu do CD, o czym mowa, skoro ich przezycia, wspomnienia opieraja się na tamtych "formatach", wtedy nabywali, doświadczali swoich przezyć, upadków...nawet dziś...Co jest lepsze witaminka w tabletce najwyższej jakości, czystości?? Jaki jest jej smak?? Oj koledzy co jest lepsze?? Dobrze przyrządzony kurczak, wołowina, choćby niezdrowe, nie w najnowszej technologii a jednak smaczniejsze, tym smaczniejsze im na starszym piecu, na ogniu w naturze przyrządzane...Kto powiedział, że porządek rządzi wszechświatem, może to jednak chaos jest doskonały ?!!!! Może jednak wady wśród zalet pomieszane dają więcej ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk, to była ładna wypowiedź.

Tak wszystko jest bardzo subiektywne, muzyki słuchamy mózgiem a nie sprzętem. A co siedzi w mózgu? jak wiadomo nie wiadomo ;-)

Proponuję już zamknąć dyskusję na tym wątku, wszystko chyba powiedziane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dla odpowiedniego zwieńczenia tematu chciałem Was poinformować o najnowszej płycie SACD z Hong Kongu pt. Sam Hui plays Love Songs!

 

Sam Mam mieszane uczucia co do repertuaru na SACD ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro już poruszono tu temat HD DVD, to całkiem możliwe, że na pytanie który format wygra, HD DVD czy Blue Ray, odpowiedź brzmi że żaden. Otóż niektórzy całkiem poważni eksperci twierdzą, że rynek, czyli klienci w ogromnej większości nie są zainteresowani nowym formatem, bo DVD im w zupełności wystarcza. Deja vu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny poważny standard który będzie przełomem w dziedzinie rozpowszechniania i rejetsracji dźwięku obejdzie się już bez mechaniki - transportów, płyt, silników, pasków napędów, czytników, głowic, mechaniki i innych dużych, cieżkich, zawodnych i niewygodnych elementów, które miałyby jakikolwiek wpływ na jego jakość. Nie będzie już tych "psujów". Bo płyty HDCD też się chyba trochę od używania "rysują" :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molibden - Boję się, że już nie będzie nowego standardu zapisu dźwięu wyższej jakości - być może tylko potanienie szerokopasmowego internetu i kostek pamięci spowoduje, że (prawie) wszyscy będą za 10-20 lat słuchać muzyki z jakością CD (i może SACD). A mechanika lub jej brak nie ma nic wspólnego ze standardem cyfrowego zapisu dźwięku. Poza tym degradacja dźwięku rozpoczyna się od momentu odczytu sygnału (czy to z płyty, czy HDD czy z kostki RAM) - kiedy to sygnał ten trzeba wielokrotnie wzmacniać i transportować do słuchawek lub głośników a następnie zamieniać na analogową ;-) falę dźwiękową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"...jakosc do 16 bitowych plyt zblizona wiec sie im nie dziwie. po co wywalac 50zl na 16 bitow skoro mozna miec za friko w mp3 praktycznie to samo, szczegolnie jesli sie slucha na kompie..."

 

Sillmar - wielbiciel zaawansowanych formatow i dobrego dzwieku, co? Co to jest, ze jak sie poskrobie glebiej takiego neofite "najlepszych gestych standardow", to takie cos wychodzi. Czyli znowu nie muzyka i jakosc dzwieku, tylko gadzeciarstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józwa,

 

Tam gadzeciarstwo :D Wychodzi jak się przyjrzeć takiemu frustratowi, że jak staruszek freud dawno opisał: kompleksy go gryzą, co może zbyt okrutnie już w tym wątku opisałem. Nie stać mnie na płyty, to zepsuje przyjemność z ich posiadania tym co nie piją, uczyli się, pracują i ich na płyty stać. A sam na boku sobie muzykę ukradę w mp3. Prorok nowych formatów krądnący ripy z tak znienawidzonych płyt CD, ROTFL :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sillmar -> wybory za pasem, jak sie dostaniesz do Parlamentu bedziesz mogl probowac przeforsowac odpowiednia ustawe zakazujaca sprzedazy CD-A w tym kraju - co Ty na to? :)) Bo jak nie to trudno bedzie sie pozbyc nas - czyli osob hamujacych rozwoj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mnie nie bylo przez kilka dni, bo watek sie rozwinal i 100 wpisow pekla. Z drugiej strony zwolennicy 16 bitowego CD potrafia zeszmacic wszystko, stad normalni czlonkowie forum pewnie dadza sobie spokoj z zabieraniem glosu na tak wazny temat.

Ale jest okazja na podsumowanie- z jednaj strony faktycznie dokonal sie, po czesci za sprawa mediow i dystrybutorow ktorzy w nowych formatach widza spory rynek, a po czesci z powodu ciaglego niezadowolenia audiofili z miernej jakosci CD, przelom w zapatrywaniu sie na sprawy zrodla sygnalu. Trudno znalexc kogos (oprocz fanatykow i handlarzy wciskajacych kit na Allegro) kto chcialby odtwarzac nawet plyty Cd na standardowym odtwarzaczu CD. Nawet sprzedawcy w salonach audiofilskich maja juz temat gestych plyt obcykany, po prostu nie wypada juz mowic, a co dopiero posiadac cos innego jak gesty wieloformatowy odtwarzacz. Z drugiej strony tych pare osob jewszcze jakis czas bedzie sciemniac na forum i z tym trzeba sie pogodzic. Widocznie wola dalej sciagac sobie mp3 z netu i kopiowac plyty 16 bitowe- ich sprawa lepiej ich wypowioedzi nie brac do glowy.

A tak serio to zobaczmy co sie dzieje na rynku sprzetu wysokiej jakosci- byle Kowalski moze juz teraz za 4kzl nabyc przepiekny zestaw Samsunga SACD/DVDAudio z łączem HDMI i cyfrowymi wzmacniaczami. Jesli do tego dolaczymy piekna plazme za 10kzl to jednak troche to klasyczne CD traci na atrakcyjnosci. Ludzie ktorzy mieli przyjemnosc porownac taki odlotowy zestaw zasilony oczywiscie super plyta SACD byli mile zaskoczeni i (jak twierdza nasi recenzenci z prasy krajowej) trudno kogos takiego namowic potem na sluchanie plyt CD. I bardzo dobrze, audiofile powinni podazac z duchem czasu. Nie wyobrazam sobie zebym polecil sasiadowi, ufajacemu mi jako osobie obeznanej w temacie, zakup starego zuzytego badziewia z Allegro (tuningowanego od 7 bolesci) zamiast nowego rasowego sprzetu.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ludzie ktorzy mieli przyjemnosc porownac taki odlotowy zestaw zasilony oczywiscie

>super plyta SACD byli mile zaskoczeni i (jak twierdza nasi recenzenci z prasy krajowej) trudno kogos

>takiego namowic potem na sluchanie plyt CD.

 

Niestety Jozwa, wydało się. Przecież widzisz że tak twierdziłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he a ja juz myslałem ze jak wprowadza te cudowne geste zapisy i inne duperele których nazwy brzmia tak CUDOWNIE MARKETINGOWO to popracuja tez nad strona mechaniczna tychze urzadzen a ledwo co miałem w naprawie jakies piskliwie grające badziwie samsunga przy którym zwykły cd denona model DCD560 z 92(120zł na allegro) roku brzmiał jak hi-endowy bolid!!!Cos kiepsko z tym postepem...

 

Wiesz simillar za co ci jestem dozgonnie wdzieczny ...za to ze dalej z pełna upartoscią bedę sobie na spokojnie powiekszał swoją kolekcję CD-Audio 16/44.1....a przyznam ze po przeczytaniu tego postu włos mi sie zjezył na na głowie i wystapił zimny lód na plecach.......na sacd i inne dvd nawet nie splune

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>sillmar

 

Ha ha to co przeczytałem to się nadaje do leczenia psychiatrycznego (no offense) albo audiofilskiego kabaretu

 

Audiofile to na całym świecie i tak mniejszość i nie oni wyznaczają standardy. Przeciętny użytkowink CD nie słyszał o SA-CD a jak usłszy to podziękuje albo nie będzie go to obchodzić.

 

> Trudno znaleźć kogos (oprocz fanatykow i handlarzy wciskajacych kit na Allegro) kto

>chcialby odtwarzac nawet plyty Cd na standardowym odtwarzaczu CD

Nie jestem "fanatykiem" ani "handlarzem z allegro" i na najbliższe 5-10 lat nie wyobrażam sobie innego źródła niż odtwarzacz CD.

 

>Nawet sprzedawcy w salonach audiofilskich maja juz temat gestych plyt obcykany, po prostu

mam gdzieś salony - a one zapewnie mnie także :-)

 

>nie wypada juz mowic, a co dopiero posiadac cos innego jak gesty wieloformatowy odtwarzacz.

co wypada a co nie wypada to nie może być przedmiotem dyskusji. Znasz takie powiedzenie: "pierd...ę konwenense"?

 

>Z drugiej strony tych pare osob jewszcze jakis czas bedzie sciemniac na forum i z tym trzeba

>sie pogodzic.

no właśnie racja - tu może parę osób ma SACD i czasem siedzi cicho bo boi się przyznać że wtopiło z nowym formatem

 

>Widocznie wola dalej sciagac sobie mp3 z netu i kopiowac plyty 16 bitowe - ich sprawa lepiej ich wypowioedzi nie brac do glowy.

No jasne, żebyś wiedział! ciekawe skąd mam te płyty brać jak mnie nie stać na kupno za złodziejską kwotę 60-70zł. poza tym, ja nic nie słyszę powyżej 16.5 kHz i nietoperzy też nie hoduję. to mam nie słuchać wcale muzyki? Myślę że kiedyś powymieniam moje CD-R na tłoczone, na razie nie jest to możliwe. Poza tym słucham też radia, i oglądam tv, tam mam dźwięk tylko do 15kHz. Oba grają świetnie, radio jest po ostrym tuningu i na razie gra przyjemniej od CD. I od zapewne SA-CD też :-)

 

>A tak serio to zobaczmy co sie dzieje na rynku sprzetu wysokiej jakosci- byle Kowalski moze juz teraz za 4kzl nabyc przepiekny zestaw Samsunga SACD/DVDAudio

1) nie jestem byle Kowalski

2) Nigdy w życiu nie kupię nawet czajnika made by Szajsung

3) za 4 kzł można złożyć takie Hi-Fi że na początek wystarzy (głośniki albo CD + Wzmacniacz albo cośtam jeszcze)

4) 4kzł za Samsunga? to chyba kpina, oni poruszają się w zakresie stanów niskich :) po co przepłacać

 

>zakup starego zuzytego badziewia z Allegro (tuningowanego od 7 bolesci) zamiast nowego rasowego sprzetu.

Tuning sam sobie zrobię i to jest w tym najpiękniejsze. Lepsze stare Hi-Fi niż nowe plastikowe samsungowe padło. Jeszcze sam do CD wrócisz na kolanach jak Ci SACD padnie albo skończą się płyty wsklepie.

 

Nie ma to jak marketing. To Bill G. powiedział że ludzie kupią największe g... byle tylko było ładnie opakowane.

Niektórzy to mają poczucie humoru, trzeba to docenić!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Ten wpis to prowokacja. Geste formaty sa przezytkiem. Na polkach w dobrych sklepach stoja markowe cdeki a nie tanie plastikowe gowno. Mam znajoma ekipe krakowskiego Nautilusa - bardzo mili ludzie - pozdrawiam panow Grzegorza Surowca i Grzegorza Wyke a takze Artura Wajde z Big Foxa tudziez Jaromira Waszczyszyna - znanego konstruktora ktorego tez mam przyjemnosc znac. Nie jestem byle Kowalskim podobnie jak Molibden. Zaden z w/w fachowcow nawet nie spojrzy na tandete co sie zowie SACD i DVD - Audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do MOLIBDENA ,

Bądź twardy jak Molibden, nie ma sensu nawet z niektórymi wdawać w dyskusję nadmiar pieniędzy czasem rozum odbiera "od żyra biesitsa". Nasz wspólny znajomy a mój podopieczny zaciekły wielbiciel sprzętu analogowego po kilku godzinach słuchania na Pioneer Multi- Play Compact Disk Player PD-DM802 [zmieniarka na 12 CD kupiona na Allegro jako uszkodzona (wyłamany ząbek od wybieraka )) za około 60 zł chodzi jak burza głos ma miły i ciepły dosłownie jak by otwarzała płyty winylowe ma synchronizację z Deckiem Pioneer CT-S450S czyta orginały piraty tłoczone i CD-R, poprostu mi oniemiał zatkało Go kompletnie.

Samsunga w życiu bym nie kupił, gdyby mi odbiło szukałbym Yamachy komputerowej tej w której jakoś zapisu podbito kosztem czasu nagrywania na płycie.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

Jak czytam te wszystkie za i przeciw to od razu przypomina mi się historia związana z moim drugim hobby - fotografią.

 

Kilka(kilkanaście?) lat temu wprowadzano na rynek nowy super-hiper-extra-mega-ultra standard czy raczej system fotografii "tradycyjnej" zwany APS majacy być killerem dotychczasowego standardu małoobrazkowego.

 

Firmy zaczęły jak szalone wprowadzać całe rodziny sys. APS, po czym jak nagle się zaczęło tak stopniowo się skonczył -dwa lata temu oficjalnie zakończono produkcje czegokolwiek pod szyldem APS,umarło smiercią naturalną.

 

Główny powód - zauważalnie mniejsza jakość odbitek zwłaszcza dla wciągniętych /zawodowych fotografów.

 

Myślę że wprowadzanie dodatkowych kanałów .,efektów nie jest drogą do serc audiofilów zwłaszcza jeżeli odbywa się to bez poprawy jakości bądź o zgrozo jej kosztem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Do PEDRO/PIOTR.

Coprawda nie znam Wujka Staszka ale powiem to za Niego .....ja to poprostu Panowie ........olę . Był kiedyś wspaniały wynalazek Philipsa DCC [ Digital Compact Cassette] mam nawet dyktafon DCC-170 nie tak dawno jeszcze wielki hit, a tak naprawdę to wielkie g w kratkę zapis z pierwszego lepszego Uhera z serii CR - bije go na

łeb jakością i dynamiką nagrania kasety DCC są cholernie drogie za jedną można kupić kilka normalnym dobrej jakości Cieszy mnie fakt, że duch w narodzie nie ginie pirewsza jaskółka pojawiła się w czasie dyskusji nad listwą

zasilającą za jedyne 1200 z groszami złotych zmusiło mnie to prac z dziedziny inżynierii genetycznej i dokonałem

krzyżówki między gatunkowej to jest słonia z kozą wad prawie nie ma, oto zalety wielka daje dużo mleka ma rogi

czyli jest zaczepno-obronna a jak nadchodzi pora udoju to głośno trąbi [zwykły kabel zapezpieczenie przed śmieciami z sieci dławiki ferrytowe chamski duży kondensator warystor imitacja stabilizacji napięcia [bo uproszczona aż do przesady a jakby coś się działo na bazie przekaźnika bistabilnego zbudowana sygnalizacja

w przyszłości będzie to milivoltomierz z opadającym pałąkiem od regulatora temperatury z ogranicznikami dół, góra. im prostsze i tańsze tym lepsze

pozdrawiam

Podopieczni mi już zasnęli, mam odrobinę czasu dla siebie, lutować niczego już dzisiaj nie będę aby im przed nocą

nie smrodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Trudno znalexc kogos (oprocz fanatykow i handlarzy wciskajacych kit na Allegro) kto chcialby odtwarzac nawet plyty Cd na standardowym odtwarzaczu CD. Nawet sprzedawcy w salonach audiofilskich maja juz temat gestych plyt obcykany, po prostu nie wypada juz mowic, a co dopiero posiadac cos innego jak gesty wieloformatowy odtwarzacz."

 

Świat równoległy - nareszcie dowiedziono jego istnienia. A przynajmniej ujawnił się jeden jego mieszkaniec. I pomyśleć, że jak jakiś czas temu odwiedził nas mieszkaniec K-Paxu, to uznano go za wariata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie DWD zostało stworzone do zapisu obrazu i niech tak już pozostanie. I nie przesadzajcie z tuningiem bo

to nie pietruszka w elektronice zawsze bywa tak że coś jest za coś podciągniecie pewne parametry kosztem innych a czasem całego sprzętu padnie poprostu układ zasilania albo częściowo strupieje, słuchałem już sprzęt przed i po takim zabiegu i umówmy się można podrasowywać Marantza, Philipsa, Denona bo mają tak zwane konstrukcyjne niedoróbki ale w wypadku Pioneera jest to zabieg zbędny ponieważ robiąc z doskonałego jeszcze

lepsze można się doczekać jedynie gorszego.

Mam pytanie do sprzętowców, czy ktoś z Was robił kiedyś od zera, korzystając z obudowy po słuchawkach dynamicznych słuchawki z przetwornikami pojemnościowymi, pożyczono mi na trzy dni fabrycznie nowe bardzo zresztą drogie do przetestowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Chyba za bardzo okopujecie się na swoich pozycjach. To że gęstoformatowa rewolucja nie może się dokonać od lat, to prawda. Ale czy naprawdę uwierzyliście, że CD to "perfect sound for ever"?

"Zaden z w/w fachowcow nawet nie spojrzy na tandete co sie zowie SACD i DVD - Audio."

Ja ilekroć wrzucam CD do swojego playera, to żałuje, że nie mam danego tytułu na analogu.

 

Za podstawowe źródło mam gramofon, CD słucham bardzo mało, i spoglądam łaskawym okiem na takie uniwersalne pudełka, które mogłyby zabezpieczyć mi odtwarzanie źródeł cyfrowych, najlepiej wszystkich, bo to wygodne. Celebry, kabelków itd. to mam dość już przy gramofonie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Miłośnicy winyla i tak olali CD, które jest standardem i jakoś mają się dobrze"

i to fakt, nic dodac nic ujac, niech zyja coraz lepsze rowko zdzieracze

Kiedys palowalem sie z sidikami i zastanawialem sie ktory lepiej gra ktory gorzej a one wszytkie graja tak samo Chu... , nie wierzylem w slowa ze z calego systemu najwazniejsze jest zrodlo oczywiscie, ale nie cyfrowe, do puki nie posluchalem patefonu malo tego wymiana wkladki na lepsze zmienia dzwiek o niebo bez pedalskiego wsluchiwania sie

pozdr. winylowcow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do YOLAOSA

Przyjaciel i podopieczny zarazem olewa wszystko co nie jest czarne duże i okrągłw albo długie na szpuli lub w kasecie, ale CD decka pionerowskiego dał się przekonać swoją miłość graniczącą z obłędem uzasadnia w sposób zimny i logiczny sygnał analogowy, przetwornik analogowo cyfrowy flaki urządzenia cyfrowego przetwornik cyfrowoanalogowy nie ma siły musi coś z pierwotnego po drodze zginąć albo się sp.....olić. Jego marzeniem jak do

tej pory nierealnym jest w pełni analogowy zapis na nośniku optycznym. Kilometry magnetofonowych taśm na szpuli lub kasecie wymagają oczyszczenia korekty i archiwizacji niestety w tym, przypadku musi to być obróbka cyfrowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.