Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do filmow za ok 200 zł


luckyls

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuje sluchawek za ok 200 ale musza miec koniecznie regulacje glosnosci na kablu, poniewaz bede ich uzywał przedewszystkim do ogladania filmow wieczorem jak juz bede sobie lezal w lozku. Słuchawki beda podlaczane tylko do komputera. Na forum znalazlem wiele tematow dotyczacych słuchawek i wybralbym kilka z nich dla siebie jednakze byly to sluchawki bez regulacji na kablu, wiec znawcow tematu prosze o pomoc w wyborze sluchawek. Dobrze byloby gdyby kabel mial 3 lub wiecej metrow ale to nie jest warunek konieczny. Sluchawki powinny byc zamkniete zeby lepiej sie wczuc w klimat filmu. Poleccie cos sensownego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde nikt nie moze polecic czegos fajnego co spełnialoby moje wymagania?

Myslalem ze na tym forum mozna uzyskac szybko jakas fachowa porade, lecz od wczoraj nikt nie zareagowal na moja prosbe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci tylko tyle powiedzieć że ostatnio kupiłem sobie na "Allegro" słuchawki do kina domowego "First Austria".

Żeby nie było jakiś nieporozumień, wyjaśniam że nie jest to jakiś Hi-End tylko zwyczajna chińszczyzna.

Jednak uważam że jakość wykonania nie jest wcale gorsza od wielu firmowych słuchawek.

W komplecie znajdziesz wzmacniacz słuchawkowy, zasilacz oraz cały zestaw kabli połączeniowych.

Przewód słuchawkowy ma 4m długości i oczywiście regulator głośności na przód, centralny oraz tył.

Uważam że przy użyciu jakiegoś trybu DSP w amplitunerze do kina domowego można uzyskać całkiem przyzwoity efekt.Zapłaciłem za nie tylko 171zł razem z wysyłką, i jeśli chcesz to dam ci adres e-mail sprzedającego bo ta aukcja już się zakończyła, ale zostało jeszcze 5 szt do sprzedania.

Zaznaczam że słuchawki mają konstrukcję otwartą, więc nie wiem czy będą ci odpowiadały.

 

PS.- Proszę szanownych forumowiczów o ograniczenie swoich złośliwych komentarzy. Polecam.... tylko zwyczajne słuchawki do oglądania filmów......:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukalem sam w sieci i znalazlem takie cos KOSS UR-29 Chiałbym wiedziec jak to gra (mile widziane opinie na ten temat), oraz czy 100 Ohm to nie jest jednak za duzo. Sluchawki beda wykozystywane tylko przy komputerze. CZy moze jednak polecicie cos sensownego z 32 Ohm i koniecznie regulacja. First raczej odpada jak dla mnie wolalbym cos renomowanego producenta. Dzieki za zainteresowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luckyls => ja używam do laptopa - do filmów i muzyki (gdy jestem w pracy) od dłuższego czasu Koss Portapro.

Są bardzo dobre i cena atrakcyjna , kupiłem dwa tyg. temu Sennheiser PXC 250 są lepsze od Kossów, ale i droższe. Teraz biegam z PXC 250 ,ale do radia i MP3 to są chyba za dobre.

Kossy trochę tuszowały ,były bardziej elastyczne, a Sennheiser PXC 250 już bardziej wymagające.

Niestety żadne nie mają ściszacza, trzeba podnieść tyłek i samemu to zrobić ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety regulacja głośności jest dla mnie warunkiem koniecznym. Wiem że to ogranicza strasznie możliwość wyboru słuchawek, ale obecnie posiadam słuchawki (nie będe wymieniał nazwy bo nawet nie warto :)) bez regulacji głośności i bardzo mi to przeszkadza. Właściwie to jest główny powód dla którego chcę je zmienić. Być może istnieją jakieś przedłużacze z regulacją głośności, jeżeli tak to byłbym wdzięczny za taką informację gdzie można je kupić. Dlatego proszę o wypowiedź na temat tych Koss-ów UR-29, lub innych markowych słuchawek z takową regulacją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.