Skocz do zawartości
IGNORED

Komisy audio w Łodzi


Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że takiego tematu nie było, bo sprawdziłem. A niedługo znowu wpadnę do tego sympatycznego miasta i a nuż coś udałoby się upolować. W czasie poprzedniej bytności (czyli wczoraj ;-) wypatrzyłem dwa. Jeden na Piotrkowskiej, w podwórzu, a drugi na Traugutta. Pierwszy wypełniony był plastikowym badziewiem w kolorze ciemnobrązowym i czarnym z logami marek firm, które w swojej historii coś wartego uwagi wyprodukowały ale to na pewno nie było to to, co tam widziałem. Drugi przypominał szrot i był takim skromniejszym odpowiednikiem warszawskiego Bomisu na Grażyny. Adresów nie zanotowałem ale uzupełnię. Są jeszcze jakieś miejsca godne spenetrowania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy komis audio znajduje się przy ul.Zwirki i Wigury w wiezowcu gdzie znajduje się rzad sklepów.Komis prowadzi sympatyczny człowiek,ceny niektórych klocków tańsze niz na allegro.Z ciekawszych rzeczy widziałem tam cd coplanda 289(vrds) za 5000zł,pare gramofonów analogowych micromegę minium(pudełko ,papiery -700zł).Pozdrawiam-Akis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe. albowiem nieraz juz wpadalem do sklepu pod nazwa POMARANCZA w Lodzi [ten przy Piotrkowskiej w podworzu] i za kazdym razem kiedy zapytywalem o sprzet komisowy prowadzacy badz sprzedawca informnowal mnie ze komisowego sprzetu nie maja... ze nie chca byc komisem :) ... no prosze... a tu wyczytuje ze Pomarancza przy Pietrynie to komis... :))) nie mowiac juz o sklepie BEST [przy Traugutta] z odwieczna juz tradycja chyba w Lodzi jesli chodzi o sprzet HiFi... nie pamietam wcale jakobym kiedykolwiek widzial tam sprzet komisowy...

 

ps. nie twierdze tym samym ze owe sklepy maja cos w czym moze kazdy wybierac... niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Traugutta idąc od Piotrkowskiej w stronę dworca. I tak zresztą na niego przyopadkiem trafiłem. Po prawej. Taki szrot ale może to być cenne miejsce dla poszukiwaczy jakiś gałek. A dla bardziej obytych i jakiśch poważniejszych części. Było też trochę płyt winylowych ale nie miałem już czasu się im przyjrzeć.

 

Szyld Pomarańczy owszem zauważyłem ale, gdy próbowałem go odnaleźć ponownie, by zajrzeć do środka - to gdzies przepadł. A ten komis to taki i z telewizorami i lombard zarazem ale klocków ( kolumn) całkiem sporo, tylko jak napisałem, nic specjalnie ciekawego. Po przeciwnej stronie ulicy w podwórzu między Piotrkowską a Zachodnią. Pierwsza, nie - druga brama idąc Piotrkowską na południe, za aleją Rubinsteina.

 

I jeszcze CD-Jazz. Wszedłem tam ale najpierw ktoś zza lady poinformował mnie, że nieczynne. A potem, że i sklepu nie ma. Wbrew nazwie mieli w ofercie chyba sporo winyli, no ale zbyt dokładnie nie mogłem się przyjrzeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digital+, Rzgowska bodajze 14. Troche komisowych CD, dawno nie bylem moze jakies rodzynki sa. Ceny mocno takie sobie. 50m dalej na Rzgowskiej jeszcze jeden komis z elektronika (nie bylem). Nalezy dodac gielde na LKS-ie oraz bazar kutnowski. Ogolnie jak dla mnie - nic specjalnie ciekawego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.