Skocz do zawartości
IGNORED

Łódz i okolice łączcie się I


stefanB

Rekomendowane odpowiedzi

Udalo mi sie wreszcie zlapac Amplifona telefonicznie. Pana Piwowarczyka raczej nie bedzie, ale bedzie jego entuzjastycznie przyjety przez HiFi+ WL25. Mysle, ze dobry punkt odniesienia. Przydalby sie jakies nieunikalne rynkowo zrodlo. Jak nie bedzie innych propozycji wezme swojego prosiaka i transport. Moze ciut lepsze by sie przydalo, jak sadzicie?

 

Czekam na dalsze deklaracje udzialu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead_Dog

>najprawdopodobniej zabiorę na spotkanie wzmaka Forum608, jeśli ktoś chciałby posłuchać proponuję

>zabrać porządne słuchawki.

 

jak będę to wezmę Grado SR-125 - chyba nie najgorsze?

 

-> Adamo11 - widzę, że jesteś posiadaczem kolumn od Gipsy2. Może byś skrobnął do mnie na majla i coś o nich napisał, a najlepiej zaprosił na obejrzenie i posłuchanie (wezmę browarka) ;D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo , Mandek ... i tu okazuje się brutalna prawda o kurierach! Adam i ja wiemy coś o tym ;)

 

ps. Przy okazji Adamie,postaram wystawić Ci tą fakturę ,tylko muszę ją wystawić na taką kwotę aby mi podatku nie dali ;) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie w tym Aleksandrowie Łódzkim są te kolumny na audaxach i Ravenie ,warto posłuchać tych ok 160 kg (w sumie) sztuk ;) . Zaprosze tu do dyskuji ich właściciela

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - odebrałeś maila ode mnie?

Ta faktura chyba nie będzie potrzebna - w końcu mają mi zwrócić za naprawę (chyba, że za to mi wystawisz fakturę na milion zł ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>mandek

 

Jutro coś postaram się naskrobać i wysłać fotki (byłyby dzisiaj, ale kabelka do kompa nie wziąłem).

Z obglądnięciem i odsłuchem też pewnie da się coś zrobić. Szkoda, że w czwartek nie mogę być bo bym je przytachał (25kg/sztuka) jeśli byłoby jakieś szersze zainteresowanie. Ale może jeszcze okazja się nadarzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam goraca prosbe: deklarujcie przybycie prosze. Nie chce robic wielkiego halo dla dwoch osob, ktore do tej pory potwierdzily przybycie - angazowac AA, sciagac wzmacniacz od Amplifona itd. To bedzie niepowazne. Jezeli bedzie malo osob, to albo - jezeli beda mialy ochote na odsluch nowych kolumn AA - umowimy sie u nich (mi juz zostawcie telefon) a potem ewentualnie pojedziemy sprawdzic - tak na przyszlosc - warunki odsluchowe na WSInf uzywajac sprzetu zastanego czyli tych E. Symphony + H/K. A nastepne spotkanie sprobujemy umowic w lepszym terminie - choc nie wierze osobiscie w to, ze istnieje cos takiego jak lepszy termin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, witamy, witamy. Przypominam, chodzi o spotkanie w czwartek 8 grudnia, 17:00, WSInf (lub na wodce).

 

MariuszJ

stefanB

wojtekitek

Dead_Dog

Advocat

 

No, przynajmniej jest nas wiecej niz do brydza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antos, witamy.

 

Nie moge sie znow dodzwonic do AA, nie wiem wiec czy WL25 jako wzmacniacz-punkt odniesienia dotarl czy nie. W kazdym razie warto przyszykowac moze jakas alternatywe, nieunikalna i powtarzalna ze sie tak wyraze. Chyba, ze uznacie ze to niepotrzebne. Albo ze H/K 670 wysraczy ;-)

 

Co ze zrodlem? Moze byc moje? A moze zabrac "forumowego" Szajsunga? :)

 

W poniedzialek w tym watku umieszcze dokladny plan, co gdzie i kiedy.

 

A co z reszta lodziakow i okoliczniakow, he?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, u mnie z czasem roznie bywa. Postaram sie oczywiscie stawic w tym terminie. Jezeli juz bede to moge zabrac CD Pioneera PD-75. Reszty sprzetu raczej nie dam rady z racji wielkosci i ciezkosci pozostalosci ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i dupaa. Mam nadzieje, ze w poniedzialek nie bedzie za pozno. W kazdym razie jezeli Pan Michal czyta nasz watek - szykujemy sie na kontrolowany odsluch jego Helen i Tethysow w niestety lekko nieznanym pomieszczeniu. Bede dzwonil jeszcze w poniedzialek, a jezeli potrzebne sa jakies dodatkowe ustalenia - prosze o mail.

 

Pioneer Rafala (Barniego) to dobry pomysl (co prawda widzialem go tylko, ale jezeli gra jak wyglada to hoho), ale jak nie wyrobi to zostaniemy na lodzie. Umowmy sie wobec tego, ze ja zabiore swoje zrodlo jako rezerwe, dla kablarzy wezme cyfrowke Audioquesta i analogowego miedziano/srebrnego Neotecha. Amplifon bedzie wzmacniaczem podstawowym, mozecie przyniesc troche gejnklonow (jak Wam sie AA zgodzi podlaczac to bez bezpiecznikow do swoich kolumn :-))) Glosnikowe? Moze te od Was z AA, Panie Michale? O, jednak mam wiecej prosb do Pana - musimy wziac standy po Helen. W razie czego sluze w czwartek samochodem, do AA z WSInf blisko podrzucimy co trzeba. Jeszcze jakas super listwa, przeciez nie zepsujemy dzwieku na samym poczatku drogi ;-) Myslcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoś, nie bądź taki cwany :-)

Amplifon stoi w AA, bo jak tam byłem wczoraj to go akurat przywieźli.

Oczywiście tą dobrą wiadomością od razu podzieliłem się z Antosiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advocat > faktem jest że tak wczoraj "zeznałeś" w sprawie WL25 :-)

Oficjalnie potwierdzam.....Advocat nie czujnie puścił parę........zwyczajnie nie mogłem się powstrzymać;-)

Nie mam nic na swoją obronę wysoki sądzie, proszę o łagodny wymiar kary:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to, nie będzie Ampliego WL??? Musi być! Jeśli konieczne będzie przymusowe zatrzymanie i doprowadzenie właściciela wraz ze wzmakiem, macie to jak w banku:-) Nie samym Gainclonem człowiek żyje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejze, cos tu nie tak! Jeszcze we wtorek w rozmowie z Panem Andrzejem mialem zapewnienie ze ten wzmacniacz na odsluchy przyjedzie do AA kurierem w czwartek lub piatek, ewentualnie zostanie dowieziony na Kilinskiego przez konstruktora, a tu okazuje sie ze jest sprzedany? Hmm. Moze to nie ten? Dzisiaj juz nie bede dreczyl ale jutro zadzwonie do AP jak sprawa wyglada - chyba ze Pan Michal wie wiecej niz ja.

 

Skoro AA jest na linii - a ten PP Dareda na 5881, co go pozyczalem stoi jeszcze u Was? (to tak w ramach aggressive negotiations ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z Panem Piwowarczykiem.

 

Amplifon czeka na nowe EL34 do "naszego" WL25. Jezeli dojda do wtorku, dostaniemy na testy komplecik z 6P3C oraz kwartecik EL34 na wymiane (do wytworzenia oldskulowego miesa w dzwieku - nie wiem czy - przynajmniej z Helen - nie przegniemy z tym miesem :-). Jezeli nie dojda, Amplifon wysle nam kwartecik przechodzonych EL34. W kazdym razie WL bedzie na czwartek, howgh.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annawroc, jeszcze kwartecik chinskich 6L6 z Dareda by sie przydal :)

 

Co do watku, mysle ze zalozymy nowy, jak wszystko oczywiscie sie uda. Najbardziej sie boje, ze bedziemy glownie sluchac pomieszczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.