Skocz do zawartości
IGNORED

nad - harman kardon ?


Martin

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem o zakupie kina domowego ale mi przeszło. Bynajmniej narazie. Teraz myślę o zakupie aplitunera +CD i się zastanawiam który zestaw będzie dobrym rozwiązaniem Nad czy Harman Kardon? Nawet nie wiem jaki dźwięk prezentuje Nad i harman Kardon. Nie mam możliwości odsłuchu. Proszę mi doradzić ze wskazaniem na różnice w brzmieniu między tymi firmami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem ale chciałbym mieć też tuner a osobno kosztuje drogo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, tuner grający jakosciowo jak w amplitunerze, kupisz w komisie za 150-200 zł. I to mozna trafic na całkiem niezłą sztuke. No moze troche drozej. A i od razu nie trzeba kupowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.