Skocz do zawartości
IGNORED

Sennheiser HD600 za 777 PLN!!!


dinus

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem HD 600 przez ponad rok( i opchnałem bez zalu),mam wciaż dt 880, a w cenie tak do 1200-1500 złotych to kupiłbym, ale beyery 150-ki,cena bez zadnych obnizek 750 PLN w Audio Forte chociazby,znakomite słuchawki,jedne z najciekawszych na rynku,tyle ze zamkniete i troche srednio u nich z estetyką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge sie odniesc najpełniej tylko do modelu 880,jak dla mnie to miały wyraznie wiecej dołu( z grahamem Slee zwłaszcza,bo juz z takim headboxem zupełnie balans tonalny nie budził zastrzezen ),generalnie cały dzwiek był bardzo miesity( nawet detale w tle wydawały sie konkretniejsze),moze całosciowo nie sa tak wysoce neutralne( ale spokojnie,jest przyzwoicie) jak 880 ,takze nieco lepsza dynamika.

Natomiast detal,otwartosc ( tu mialem wrazenie ze jest ciut lepiej na korzysc 150),stereofonia,barwa (moze subtelnie cieplejsza), ten sam poziom,znaczy sie wysoki.

Słuchawki warte kazdej złotowki,mogłyby spokojnie kosztowac tysiaka,efektowne słuchawki w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

ps.990 słuchałem bardzo krótko, porównujac przed zakupem z dt 880,jak dla mnie były wyraznie gorsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Audio Forte, 150-ki kosztowały 770 PLN,co do ergonomi,srednio piekne,ale ja nie narzekałem,wiadomo ze najlepiej samemu potrzymac ja na głowie przed zakupem i czegos posłuchac.Przykładowo grado sr 60 jakie kiedys miałem i szybko oddałem,były nie do zniesienia wzynały sie w uszy, zero koncentracji na muzyce,przy nich dt 150 jednak to zupełnie inna bajka.

 

ps.Owszem charakter dzwieku jest inny,ale jakbym musiał miec tylko jedne to pewnie wybrałbym,nie wiem,ale raczej 150-ki,słucham wiecej rocka,z tego własnie powodu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchatek -> let your ears decide :-)) Jesli chodzi o mnie to najlepiej graly DT-150 i DT-770 Pro (zamkniete). Sam co prawda uzywam Senkow ale 2 wymienione pary Bayer'ow graly b. dobrze.

 

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.