Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz i Kolumny do 1500zł


klapciu

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie, jestem poczatkujacy, poszukuje rady, mój pokuj to 5 x 5 metrów oczywiscie :-) chcialbym kupic sobie wzmacniacz i kolumny aby wszystko podpiac do kompa, przeznaczam na ten cel okolo 1500zł , podobaja mi sie kolumny podłogowe, nie szukam tez jakichs kolumn co mi zrobia rozpizd w domu:-) tylko takich zeby dobry dzwięk był no i oczywiscie basik odpowiedni:-) i wzmacniacz tez jakis dobry :-) za wszelkie propozycje udzielone z góry dzieki!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniedzy dyzo nie masz ale zawsze da sie cos wymyslic. Wdaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem dla ciebie bylyby kolumny DIY, jesli sam nie zajmujesz sie budowaniem to zlec komus zbudowanie konstrukcji.

Z nowych kolumn to proponuje Maestro 130 i zostanie jeszcze 600zl na dobrego uzywanego wzmaka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzio wzmacniacz to polecam Diorę WS 704. Dyspomuje b. dużą mocą i gra super jak za te pieniądze. Kupisz diorę i zostanie ci więcej na kolumny czyli około 1100-1200zł. Nie wiem czy słyszałeś jak gra taka diora ale zapewniam cię ze ten wzmacniacz powinien kosztować więcej bo dzwięk jest z niego naprawdę fajny. Ma bardzo dobre podbicia, możesz nim dobrze podbić górę jak i dół przy stosunkowo przejrzystym dzwięku. Naprawdę polecam diorę ale tylko ten model. Porównywałem ją z moim Marantzen PM68 i nie było zbyt dużej różnicy w dzwięku a PM68 kosztuje ponad dwa razy tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> klapciu

Podaj info jakiej muzyki słuchasz,w jakim pokoju, co ma być źródłem. Ale z góry odpuść sobie nowe Tonsil Maestro.....za 900zł z drugiej ręki możesz sprawić sobie choćby wybitne monitory AE Aegis One.....trudno je dostać, ale czasem sie trafiają. Do tego dobierz dość miękko grający wzmacniacz np Marantz PM 50 lub wyżej, jeśli lubisz troszkę ostrzej to Denony z serii x60 lu x80. Używany NAD też będzie dobrą propozycją......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitorki studyjne bliskiego pola do techno??????? Ludzie, litości!! Do podanej muzyki i wielkości pokoju konieczny jest dość mocny wzmacniacz ( szukaj tak jak wczesniej napisałem Marantza od

PM55 w górę, Denona z serii X60 i X80, oraz Pioneera z serii Reference ) Co do kolumn to tylko podłogowe - jakie? Sam zdecyduj, ja jestem raczej miłośnikiem monitorów ze względu na 10m2 pokoju i muzykę jaką preferuje.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie masz dobrej karty dziekowej to uwazam ze warto przenzaczyc z tych 1500 kolo 150 na herkulesa fortissimo 3 [z drogiej reki nowych juz chyba nie ma] napewno nie bedziesz zalowal, mialem juz w domu praiwe wszystkie soundblastery jakie wyszly i moim zdniem tylko najdrozszy [z serji skierowanej dla domowych uzytkownikow] mougl sie z nia ronwac a kosztowal z 2 lata temy 450 na gieldzie uzywany, nazwa byla dluga chyba tak sound blaster audigy 2 paltinum ex [gold ,5.1?] zmienilem ja dopiero na terratec ewx 24/96. a jakbys chcial to moge Ci przeslac zdjecia moich kolumn na ktorych sluhclame przyd kupnem hyperionow 3, nie jest to moze ''full audiophile'' ale przyjemnie sie na nich sluchalo i basu im nie brakuje co nie znaczy ze dudnią ,sa duze i dosc ladne naglosnia towj pokoj spokojnie [pracowaly w 24m kwadratowych] kontak w o mnie, pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.