Jump to content
IGNORED

Jaka lepsza końcówka mocy?

LukRin

Recommended Posts

Witam

Proszę o pomoc !!!

Chciałbym dokupić do amplitunera Y 757 końcówke mocy. Mam do wyboru nową końcówke Rotel RB-03 lub używaną Rotel RB-981. Jak sądzicie, która lepiej się sprawdzi i czy odczuje różnice w stereo?

Zależy mi bardzo na poprawie stereo, może macie jakieś propozycje związane z końcówką mocy do w/w sprzętu.

Z góry dziękuje za pomoc

RB-981 to bardzo uczciwie brzmiaca kostrukcja. Nowszej niestety nie znam. Napisz ile ktos wola za ta 981 - moim zdaniem jest warta okolo 600-800 zlotych jezeli jest w bardzo dobrym stanie. Ta konstrukcja juz ma kilka ladnych lat i trzeba sie liczyc z mozliwoscia wymiany z czasem kilku kondensatorow.

na 600 czy 800zł za 981 bym nie liczył - biorąc jako cennik niemicki e-bay gdzie pojawiają się często więc i ceny powinny być niższe cena tej końcówki to ok. 250-300 euro - jeśli masz okazje kupić taniej to ok. - p.s. ja nie sprzedaję, żeby było jasne :)

ja bym skłaniał się właśnie w kierunku starszych roteli

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.