Jump to content
IGNORED

Sony F110 + Eltax, SZUM !!HELP!!

Chikoo

Recommended Posts

Hej,

Sprawilem sobie wreszcie wzmacniacz Sony F110 kupilem go za 200zl cena chyba niska ale dzialaja tylko 2 zrodla, Phono trzeszczy, CD dziala jeden kanal, jak myslicie ile moze kosztowac naprawa czegos takiego ??

I mam jeszcze jedno pytanie czy to jest normalne ze po podlaczeniu do wzmacniacza glosnikow [Eltax Concept 200] slychac nawet bez podlaczania jakiegokolwiek zrodla, dosc uciazliwy glosny szum z glosnikow ?? Gdy slucham muzykii mniej sie rzuca w uszy ;) ale nadal jest uciazliwy od czego to zalezy?? Przysluchalem sie mojej wiezy i tez szumi ale duzo ciszejjjj... :( ogolnie ten szum psuje cala radosc nawet z takiego "leciwego sprzetu" :(

Phono w wiekszosci tanich integr szumi - to norma. Jezeli nie masz jednego kanalu w CD zainteresuj sie przalacznikiem zrodel, psiknij na niego od srodka unizolem lub WD40 i przekrec kilkanascie razy przez wszystkie pozycje - powinno pomoc.

Co do szumu ogolnego w przypadku Sony jest on jak najbardziej mozliwy, wzmacniacze do kina domowego Sony sprzed okolo 2-3 lat (nie wiem jak obecne) rowniez szumialy w zdecydowanie ponadstandardowy sposob.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.