Skocz do zawartości
IGNORED

Optoma EP741 lub inny do 4000 pln


smichal

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem na Pixmani ten projektor

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w sumie cena i parametry dobre, tylko nie moge znalez wiecej informacji o tym projektorze - na stronie optomy wogole nie ma tego modelu - wiecie moze cos wiecej na temat tego modelu, czy warto go kupic do domowego uzytku - glownie filmy divx, bo cena jest atrakcyjna :) Na pixmani podaja, ze rozdzielczosc natywna to: 1024 x 768 XGA a jak szukalem na sieci to na niektorych stronach jest, ze ma 800x600 - jak to w koncu jest? Moze ma ktos z Was ten projektor albo widzial gdzies na sieci renecje?

A przy okazji moze jakis inny projektor jest godny uwagi tak do ceny 4000 - np. ktorys z tych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - z gory dziekuje za porady :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kiedyś miałem przyke doświadczenia z PIXMANIA, po telefonie jednej z osób czytającej tren post postanowilem dokładniej przyjrzeć się tematowi. Na pierwszy rzut oka zbladłem, gdyż znacznie się stronka poprawiła i Vat jest naliczany chyba 22 zamiast 4% ale nie jestem pewny. Znalazłem natomiast opinie użytkowników (i z pewnościa pracowników również) teog sklepu -http://www.dealtime.co.uk/xMR-44090~MRD-44090~S-1 - przeczytajcie i zdecydujcie sami.

 

Pozdrawiam

Grzegorz Kazimierowicz

gg: 3419229

te. 503 668 568

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko nie wiadomo ile z tych kometarzy jest napisanych przez pracowników PIXMANII. Ja bym chciał usłyszeć komentarz kogoś z POLSKI kto tam kupował. Jeżeli ktos ma jakies doświadczenia z tą firmą to bardzo prosze o komentarz :)

 

 

RtG --------------------- Pozdrawiam -------------------------------------------------

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.