Jump to content
IGNORED

słuchawki beyerdynamic w łodzi-gdzie?

nad

Recommended Posts

Witam

Czy ktos z szanownych forumowiczów może się orientuje gdzie mozna odsłuchać słuchawki beyerdynamic dt 150 i 990 pro w łodzi lub okolicach ? w ciemno nie chciał bym kupowac;)... a moze ktos sie podzieli opinią które by były lepsze do grind/death metalu ?;) (planowany wzmacniacz słuch. val-e10 ..)

Pozdrawiam.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

cos mi sie wydaje ze nigdzie. Ja swoje DT231 kupilem (w ciemno bo sie uparlem na beyera) bezposrednio w Tommex'ie. Fakt ze to bylo pare lat temu ale czy Lodz przestala od tego czasu byc audiozadupiem to nie wiem.

Hidden Content

Słuchałem niedawno obu modeli w Wawie w sklepie audioforte. Żródłem był cd sonneteer'a a wzmak to head box projecta. Słuchałem też BD 880 i sennheiserów 600. 990 pozostały dla mnie faworytem z jednego prostego powodu. Tylko one (w tym zestawieniu oczywiście) tak właściwie zaprezentowały bas. W porównaniu do reszty słuchawek był naprawdę potężny, schodził nisko i był dobrze kontrolowany - a to przekładało się na satysfakcję słuchania ciężkiej muzy. W innych gatunkach też było nieżle. Tam gdzie inne słuchawki jakoś tam pukały na dole 990 rozwijały skrzydła.

150 grały super środkiem i górą. Te zakresy stanowił w zasadzie jedność. Góra była tu subtelniejsza a środek pełniejszy. Różnica była ale w cięzkim rocku była chyba akurat najmniejsza. 990 grają bardziej przestrzennie a 150 bardziej w środku głowy. Osobiście każdy ze sposobów prezentacji był OK.

Z jakimś dobrym wzmakiem pewnie byłoby nieco inaczej i 150 pokazałyby to co potrafią na dole. (tak twierdzi Drakul i pewnie ma rację). Ja natomiast zdecydowałem się na 990. Przeważyło to, że są tak ze 100 razy wygodniejsze od 150-ek. Najlepiej byłoby połączyć bas i wygodę użtkowania 990 z górą i środkiem 150.

Co do kupna słuchawek polecam gościa z allegro. Tylko 520 zł.

Mam nadzieję, że coś pomogłem.

pozdrawiam

at

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.