Jump to content
IGNORED

Będę wdzięczny za POMOC

BoYan

Recommended Posts

Witam.

Własnie remontuje swoje mieszkanko, które nabyłem niedawno i planuje użadzić sobie duzy pokoj ( 17 m2 w prostokącie 3,65 na 4,91 ).

mam obecnie kino domowe SONY STR-DE 495 i zestaw kolumn INFINITY ALPHA 40 przody i ALPHA 20 tył + woofer TONSILA aktywny.

Chce to wszystko sobie ładnie rozstawic ale nie mam najwazniejszego TV.

Chcialbym kupic Samsunga WS32Z308P ale nie wiem czy jest to trafny wybór duzo sie na czytalem i dobrego i zlego.

Co wy byscie polecili do pokoju w ktorym bedzie ogladana Telewizja jak i filmy z DVD.

Bardzo dziekuje za wasze poprady

wstrzymaj się chwilkę z zakupem tego Samsunga, lada moment Panasonic wypuści nową serię tv crt wtedy może być ciekawie ( aha lada moment = wrzesień )

a co do samsunga o którym piszesz istnieje wokół niego wiele kontrowersji, że geometria nie ta i wogóle, ale ja oglądając obraz na tym tv czegoś takiego nie stwierdziłem, dlatego najlepiej przed zakupem dokładnie się przyjrzeć ( może prblem z geometrią dotyczy tylko niektórych partii tego sprzętu, jak pisałem ja nic takiego nie stwierdziłem )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.