Skocz do zawartości
IGNORED

Będę wdzięczny za POMOC


BoYan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Własnie remontuje swoje mieszkanko, które nabyłem niedawno i planuje użadzić sobie duzy pokoj ( 17 m2 w prostokącie 3,65 na 4,91 ).

mam obecnie kino domowe SONY STR-DE 495 i zestaw kolumn INFINITY ALPHA 40 przody i ALPHA 20 tył + woofer TONSILA aktywny.

Chce to wszystko sobie ładnie rozstawic ale nie mam najwazniejszego TV.

Chcialbym kupic Samsunga WS32Z308P ale nie wiem czy jest to trafny wybór duzo sie na czytalem i dobrego i zlego.

Co wy byscie polecili do pokoju w ktorym bedzie ogladana Telewizja jak i filmy z DVD.

Bardzo dziekuje za wasze poprady

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstrzymaj się chwilkę z zakupem tego Samsunga, lada moment Panasonic wypuści nową serię tv crt wtedy może być ciekawie ( aha lada moment = wrzesień )

a co do samsunga o którym piszesz istnieje wokół niego wiele kontrowersji, że geometria nie ta i wogóle, ale ja oglądając obraz na tym tv czegoś takiego nie stwierdziłem, dlatego najlepiej przed zakupem dokładnie się przyjrzeć ( może prblem z geometrią dotyczy tylko niektórych partii tego sprzętu, jak pisałem ja nic takiego nie stwierdziłem )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.