Jump to content
IGNORED

Jaki wzmacniacz do Beyerdynamic 999 PRO

R2rt

Recommended Posts

VAL jest bardziej, hmm... mięsisty, dzwięk jest potężniejszy, szybszy i cieplejszy, ale równie, analityczny jak pozostałe, których suchałem (PJ i Creek) - no i ta barwa - PJ grał strasznie sucho i krzykliwie z moim Nadem c 542 - nieco lepiej z Soneteerem Byronem, ale on kosztuje ponad 4000pln wiecej on Nada; za to z Atollem 100 była kompletna tragedia - dzwiek ostry, płaski i bez "duszy" - za to VAL zagrał od pierwszej chwili dzwiekiem bardzo angazującym (o ile cos to komus powie) i wciągającym

stoi u mnie o kilku dni i moge go sluchac (znaczy muzyki :) ) non-stop - tylko grzeje się skubany jak cholera - strach go dotknąć po godzinnym odsłuchu :)

ps.

nie jestem dystrybutorem VALa ani go nie sprzedaje, tylko opisałem swoje wrażenia :)

Dzięki za wpisy.

Też słuchałem zestawienia nad c 542 + pro-ject i faktycznie strasznie ostro na górze. Środek rozjaśniony, na senach 600 nie dało się wytrzymać. Beyery trochę poprawiły sytuację ale z pewnością to nie jest dobry zestaw.

Nie wiem czy gdzieś w Wawie można posłuchać tego Cayina. Myślałem o nim tym bardziej że może robić również za przedwzmacniacz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.