Jump to content
IGNORED

czułość Philipsa 9000S

elwo_marek

Recommended Posts

Witam. Kilka tygodni temu kupiłem Philipsa 9000S i ogólnie jestem zadowolony, ale mam kilka problemów:

1. odtwarzacz jest strasznie czuły, np. na płycie z filmem nie widać żadnej rysy a mimo to on przeskakuje do następnej ścieżki lub w ogóle wypluje płytę i nie chce odtwarzać. Dzieje się tak ze znaczną większością płyt.

2. Odtwarzacz radzi sobie z MP3 nagranymi na płytkę CD ale nie odpala już płytki DVD z MP3.

Są to dla mnie trochę dziwne sprawy bo mam też Philipsa 630 i ten nie wykazuje takich problemów. Nie wiem czy jest na to jakaś rada bo ostatnio biegam z pokoju do pokoju i żeby zobaczyć np. końcówkę filmu

Jak dotąd (ok. 1 miesiąc używania) ten odtwarzacz łykał wszystkie filmy - oryginały, z gazet i nagrywane. No problem.

Ale przy CD - nówka wyjęta z pudełka (wprawdzie jakiejś podrzędnej wytwórni bo była to składanka przebojów muzyki klasycznej) nie podpobało mu się kilka utworów i ich po prostu nie odtworzył. Wyświetlił komunikat - operacja niemożliwa i nawet specjalnie nie oracał płyty. Pierwszy raz w życiu coś takiego miałem.

Oddaj do serwisu niech skalibrują laser alboi coś bo żyć się z tym raczej nie da.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.