Jump to content
IGNORED

Mały pokaz we Wrocławiu

Audio Academy

Recommended Posts

Z racji tego iż miałem kilka telefonów z Wrocławia, postanowiłem tam przyjechać z Hyperionami III.

Oczywiście wszystko odbędzie sie w Delta Studio przy Jaworowej. Będzie to sobota 3 września 2005r.

Początek odsłuchów przewidujemy razem z Witkiem od godziny 14.00 do jakiejś 20.00, zależy ile będzie osób, chciałbym zdążyć na kino nocne, ma być jakiś kryminał.

Prócz Hyperionów III zabieram jeszcze Phoebe i Diony. Kolumny w Delta Studio na stałe zagoszczą gdzies tak na przełomie września i października. To co przywioze, jest już sprzedane. Korzystam z tego, że nie ma jeszcze fornirowanych obudów. Wezmę ze sobą próbki fornirów: orzech, jatoba i padouk. W czereśni będą Phoebe.

Stałych bywalców prosi sie o nie przynoszenie trunków alkoholowych i trawy. Spotkanie ma charakter integracyjny i kulturalny.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Widze, ze jakies nowe zwyczaje we Wrocku nastaly - najwyrazniej dawno juz nie bylem i nie jestem w temacie :)) Encheladosow nie bedzie to nie zechce mi sie 200 km jechac :)

Witek- masz tam jakies kroliki czy swinki morskie (bo niby dla kogo ta trawa?? :D )

Hidden Content

A ja chce zabrac swojego cedeka i zonę .....zona nie bedzie słuchac tylko ogladac obudowe....w koncu to ona je bedzie ogladała na codzien....pomine pomysły..potraktowania nowych kolumn jako ..podstawki pod paprotki:((((

Hidden Content

Witam,

Michale - pierwszy raz na sucho? To nie zaszkodzi fornirowi?

Aby nie dostać czkawki to nie kupię żadnych paluszków, bedziemy ogryzać własne.

Pozdrawiam

Witek Jaskułowski

Hidden Content

Na sucho, na sucho, gadanie takie. A i tak wiadomo czym się skończy :-). Na wszelki wypadek wezmę jednak ze sobą swoją połowicę żeby pilnowała porządku. A przynajmniej mnie. Myślę Witku, że nie masz nic przeciwko obecności Kasi ;-)?

Hidden Content

Delta Studio,

wytoczysz do tych kolumn jakąś nową elektronikę, czy odsłuch będzie szedł na tym co już znamy?

Tak dopytuję, ponieważ słyszałem coś o nowej integrze i innych takich :)

Hidden Content

Oj na zielonej to zmysł słuchu jest wyostrzony to prawda ;-) Dooomin słyszysz ??!!! Masz mozliwosc posluchania Phoebe. Jednak jak chcesz je posluchac u siebie w domu to sie odezwij, wszak juz mamy koniec sierpnia :-)

Hidden Content

Witam!

>>DeltaStudio

Ja tez sie wpraszam, razem z kolega bjerry-m. Mozna zabrac swoja elektronike??

>>_Cypis_

Bardzo chetnie poslucham u siebie, ale najpierw w sobote chcialbym przesluchac wszystkich, wlacznie z Hyperionami III.

Hidden Content

A to baaaaardzo ciekawe. Czyżby Delta Studio zreflektowała się na temat mizerii swoich produktów i już tylko organizowała schadzki, na które klienci mają przynosić własne wzmacniacze ? Może to dobry kierunek :-)))

Hidden Content

dostanie opierdziel? ;)

faktycznie opetanie Grzebaka jest ciekawe, tez o tym motywie z zona myslalem.

>Grzebak - pokaz wszystkim, jak powinien grac i wygladac poprawnie wg. Ciebie zrobiiony wzmak lampowy, moze jakies polskie ARC czy CAT sie rodzi a my o tym nie wiemy?

Hidden Content

-->marekzawa

mogę, ale nie mam ochoty na prywatne, poza forum pogaduszki, które nic nie wniosą do sprawy, ani nie sklonią mnie do zmiany stanowiska na temat DS.

-->pitdog

w Polsce - pomimo istnienia pewnego utalentowanego potencjału ludzkiego mogącego zrobić dużo dobrej roboty, żadna z manufaktur wytwarzająca wzmacniacze lampowe - w odróżnieniu od kilku z tzw zachodu - nie opiera się na współczesnych rozwiązaniach technologicznych, przez co te produkty są miernej dość jakości. Ale ceny wywalone jak za czyste złoto. Przoduje w tym właśnie DS. Głębiej poruszałem to we wcześniejszych postach w innych tematach.

Ku pamięci dla tych, którym wydaje się tylko, że rozumieją wszystko co czytaja. Na posty z zaczepkami osobistymi nie zwracam uwagi, ale to one pokazują mentalność i kulturę piszącego.

pozdrawiam

Hidden Content

>grzebak o ile pamietam, w kolko powtarzales, ze te produkty sa do kitu, nie dajac konkretow.

co do kultury - popatrz z dystansem na swoja aktywnosc, mozesz byc niemile zaskoczony...

narazie dzieki sobie samemu sprawiasz wrazenie przykladu na bardzo uciezliwa upierdliwosc - ale nadal mozesz to zmienic, piszac cos konkretnego, byc moze prezentujac tez cos konkretnego.

Hidden Content

• Pokaż nowe odpowiedzi
  • Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
    • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
    The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.