Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie dvd do 1400zł


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się szczęśliwym posiadaczem tv philipsa 32 pw9520 ale nie bardzo wiem jakie dvd dobrać żeby idealnie współpracowało z tym telewizorkiem. Z góry dziękuję za wszystkie opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie polecam Yamahe s-657,tez mam telewizorek Philipsa, i powiem ci że obraz jest żyleta ,podłaczenie przez scart RGB do gniazda EXT 1,tylko kup jakis dobry kabel najlepiej Bandridge kosztuje jakies 120 PLN

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niecale 1300zl kupisz Panasonica S-97 obraz i dzwiek rewelacyjny tu masz test

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) A swoja droga w odtwarzaczach Yamahy masz duzo czesci wlasnie od Panasonica :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wasze opinie. Biorę pod uwagę jeszcze Philipsa DVP 9000S muszę więc jeszcze to przemyśleć i dokonać wyboru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może ja dorzucę moje pytanie pod ten temat. Czy są jakieś odtwarzacze z wbudowanym AC3, DTS i DVD-A??? Bardzo bym prosił o podanie konkretnych modeli. Cena to 1500-2000. Zastanawiałęm się nad CA 540D, ale w różnych miejscach różnie pisało o tym AC3 i DTS :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

a ja polecam dvd ktore sam posiadam philips 9000sa -- plusy: dobry obraz , bardzo dobry dzwiek po analogu!,Hdmi

minusy: nie lubi tanich(niemarkowych)plyt cd/dvd - poprostu ich nie czyta , wyglad(dla niektorych to + ) , glosna praca ale tylko na poczatku przez pierwsze pare minut pozniej cichnie

 

w philips plaza kupowalem za niecale 1300

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Philipsa powinieneś mieć DVD z dwoma SCART-ami, chyba, że nie używasz TV satelitarnej. Takie są Sony 955 (bodaj), którego oceny są jednak dość rozbieżne i na pewno Pioneer 668 (zeszłoroczna EISA), ale ten jest dość drogi. Kabel SCART dobrej jakości to Isotec (300 zł). Jeżeli nie potrzebujesz przepuszczeać sygnału RGB przez DVD, to Philips 900 albo Panasonic 97 - według własnego uznania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafka

Kup Pioneer 575. Ma wszystko, a przy tym wspaniały obraz i dźwięk. Czyta każdą płytę i kosztuje tylko jakieś 700 zł. Bardzo polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafka

 

ja polecam dvd philipsa 900sa - 1499

sony dvp-ns 92- 1299

 

zastanawiam sie nad nimi dwoma ale sony bardzej mi podchodzi ze wzgledu na dokładne ustawienia głośników gdy korzystam z wyjscia 5.1 analog oraz swietny wyglad , odczytuje wszystko

bezposredniego prównania tych dwóch modeli w domu dokonam za miesiac jak zdobede troche czasu

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam po dłuższej nieobecności w tym temacie który jak dla mnie pozostaje nadal aktualny gdyż nadal poszukuję dobrego dvd, gdyż ciągle jadę na starym thomsonie. Wiem długo szukam ale miałem inne wydatki i ten zakup musiał poczekać:). Z racji tego że oglądam dużo filmów na dvd chciałbym odtwarzacz który bedzie także łykał "zmasakrowane" płytki z wypożyczalni które nieraz wyglądają jakby ktoś gwoździem je traktował. Pozostaje tylko powiedzieć "Polak to potrafi". Dobrze by było żeby muzę odtwarzał na odpowiednim poziomie bo w przyszłości dokupię jakiś ampli plus kolumny. Wracając do sedna sprawy cena pozostaje na tym samym poziomie. Z góry dzięki za wszystki porady szczęśliwych użytkowników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam co prawda zmasakrowanych płyt, ale ostatni nabytek, czyli Panasonic S-52 sprawuje mi się doskonale, polecam. W sąsiednim wątku jest o nim kilka słów. Czyta prawie wszystko (oprócz SACD). I cena to 599 zł, wyrobisz się jeszcze na jakiś tani amplituner :-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A nie myślałeś o nagrywarce z HDD? Niektóre odtwarzają nie gorzej od dobrego odtwarzacza a mogą zastąpić także domowe video. DSuża funkcjonalność, możliwość zgrywania filmów z kamery itp.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, nagrywarka raczej nie wchodzi w grę. A co powiecie na temat denona 1920 czy byłby to trafny wybór?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Jestem podobnie jak Ty szczesliwym posiadaczem Philipsa 32 Pw 9509 - poprzedni model. Do niego dokupilem Dvd Pioneera Dv 585 i powiem ze jak dla mnie jest super. Zarowno obraz jak i dzwiek - zreszta poczytaj recenzje. Do tego komplet dekoderow i DVD-Audio i SACD wiec wszystko co potrzebne. Divx bez najmniejszego problemu, do tego polskie czcionki .

Na sieci dalem 630 zl w sklepie do 899zl. Jedyny minus to wyglad - ladniejszy byl model wczesniej dv 575 a ten to nalesnik. Jak nie chcesz wydawac ponad 1000 to nic lepszego nie kupisz - moja wlasna opinia.

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon to dobry wybór, bo oprócz znakomitego obrazu ma dobry dźwięk, jak możesz jeszcze poczekać i dołorzyć zainteresuj się 2910, o ile urzywasz oprócz tv jakieś przyzwoitej instalacji KD. Jeśli tylko tv to pioneer, panasonic, philips w zupełności ci wystarczą. To oczywiście tylko moja opinia Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy w Divx w DVD-1720 i DVD-1920

Program, choć nie napisany bezpośrednio przez Divx Corporation, jest przez nich zaakceptowany i polecany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Napisy w filmach w DiVx w DVD-1720 i DVD-1920

Odtwarzacze Denona DVD-1720 i DVD-1920 posiadają certyfikat DivX. Denon, w odróżnieniu od wielu innych producentów (głównie nie markowego) sprzętu, jest legalnym licenjonobiorcą certyfikatu DivX i, dzięki temu, może liczyć na wsparcie i pomoc techniczną DivX Corporation.

Jednym z problemów jakie napotykają użytkownicy ww. modeli odtwarzaczy DVD Denona jest brak możliwości odczytu przez te urządzenia zewnętrznych plików z napisami typu .txt, .srt. Odczytywanie takich plików przez odtwarzacz nie jest wymagane do uzyskania certyfikatu DivX, jednak brak odczytu jest dla użytkowników niedogodnością.

Ponieważ problem ma charakter lokalny (na innych rynkach nikt się na to nie skarży), Denon nie przewiduje wprowadzenia nowego firmware’u do odtwarzaczy który pozwalaby na odczyt zewnętrznych plików tekstowych.

W związku z tym nasza firma, we współpracy z polskim oddziałem DivX Corporation, proponuje następującą metody wyświetlania napisów w filmach DivX w odtwarzaczach Denon:

1. Wgranie polskich napisów na stałe do głownego pliku wideo (przy pmocy np. Virtual Duba), lub – lepsze i bardziej eleganckie -

2. Przekonwertowanie posiadanych plików przy pomocy DivX Convertera do plików .divx które odtwarzane w Denonie pozwalają na wybór napisów bądź ich wyłączenie z pilota przyciskiem subtitle.

Druga metoda jest dostępna tylko dla certyfikowanych urządzeń DivX.

Opis procedury konwertownia:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Link do pobrania oprogramowania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jednocześnie informujemy że tak opisana konwersja będzie dostępna niedługo również w programie Dr DivX – najpopularniejszym programie do obróbki plików DivX. O wersji Dr. DivXa która to umożliwi poinformujemy w oddzielnym newsie.

 

zrodlo www.denon.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja propnuję Pioneera 575 A użytkuje go od 2 lat i chodzi bez problemu, jeszcze nie miałem płyty, której by nie odczytał, miałem nawet płytę DVD nagraną na dogorywującej nagrywarce, której żaden odtwarzacz nie chcial odczytać, lecz Pioneer zrobił to bez problemu, jest tez w internecie kilka softów , pomagających w odczcie wszelkich czcionek do napisów Divix.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu kupiłem dvd, mój wybór padł na denona 1920. Dlaczego akurat ten model cóż napewno pozytywne recenzje skłoniły mnie do zakupu. Obraz i dzwięk piękny po scarcie profigolda, napewno warto kupić dobry kabelek jak ktoś mi radził Skalmen. Ładnie się prezentuje w mojej szafce rtv tak jakoś dostojnie:) Jeszcze nie testowałem na nim zmasakrowanych płytek z wypożyczalni więc zobaczymy jak sobie z nimi poradzi. Na forum czytałem że głośno odtwarza płytki ale ja jakoś tego nie słyszę być może nie mam tak wyczulonego słuchu:)

Także jestem zadowolony ale pewnie niedługo będę myślał nad zmianą tv na coś większego bo 32 wydaje mi się już jakiś taki mały. Tak jak pisałem obraz jest świetny ale z bliska nie wygląda tak super, chodzi konkretnie o dalszy plan wyświetlanego filmu. Wiem że tv nie ogląda się z odległości 20 cm ale jak sobie przypomnę jak swietnie rysował detale sony fq86 to już nie jestem przekonany że dobrze zrobiłem kupując tego philipa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj denon przeszedł kolejny test czyli łykał lżej lub mocniej zmasakrowane płytki z wypożyczalni. Mój poczciwy dobry thomson niestety miał duże opory jeśli chodzi o takie płyty. Natomiast denonik nawet na chwilę nie dostał "czkawaki" jak to się przydarzało thomsonowi. Jeszcze w kwestii działania napędu może trafił mi się odpowiedni egzemplarz bo ja nie słyszę jak hałasuje, więc nie podzielam tych opinii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.