Skocz do zawartości
IGNORED

Co na to wszystko Wasze żony, dziewczyny


Bardini

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona podsuęła mi nowy temat wątku. Tak sobie siedzimy przy kolacji, ja co chwilę wstaję do kompa :), no i jest - padł temat ze strony kobiety. A kobiety jak to kobiety...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chyba w złym miejscu ...Kobietami DIY się nie zajmujemy ... za skomplikowana cyfrówka w dodatku z kiepskąkorekcją błędów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o stosunek mojej żony do DIY to jest zdecydowanie przerywany odkąd podczas wiercenia otworów w obudowie do Gainclona wpadł mi opiłek do oka (co ciekawe wierciłem w okularach ochronnych). Bujam się z chorym okiem już 3 tydzień, a żona na samo hasło "sam zrobię" dostaje wścieklizny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

There are only two kinds of music - good and bad.

- Duke Ellington -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojaszanowna małżonka na szczęście nie ma bladego pojęcia co ile kosztuje.

Jakoś nie mam ochoty jej uświadamiać :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja żona była nad wyraz wyrozumiala także paczki z częściami przychodzily na adres kumpla dopóki jego żona nie wypaplała mojej - i finito musialem się przyznać co ile kosztuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona woli jak zajmuję się DIY niż jak siedzę na forum:

 

"Gapisz się w ten komputer i gapisz. Okleił byś lepiej kolumny fornirem!"

 

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby moja się dowiedziała ile co kosztuje to na noc bym zamykał się w osobnym pokoju, a na drzwiach założyłbym alarm.

 

Ostatnio zobaczyła obudowę do, GC która była dopiero co pocięta, powiercona, spasowana i próbnie skręcona. Surowe uluminium jednak nie prezentuje się zbyt okazale. Wyraz twarzy mówił mi wszystko i musiałem jakoś szybko zareagować. Poszło tak: "....kobiet też nikt nie ogląda w trakcie make up'u, więc za szybki nie wyciągaj wniosków...." Nie wiem co z tego dalej będzie ale Clon na bank będzie grał w salonie.....tak się łudzę póki co :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słuchając rozumu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

"Zabawne". Przypomniało mi się coś z poprzednej epoki: "najpierw kartki na stół, a potem miłość". Myślę, że za finanse my powinniśmy raczej dbać i odpowiadać. Nie można tracić głowy, a tym bardziej nie dawać zbytnio kręcić nią przez kobiety. One zwykle działaja pod wpływem tej drugiej półkuli, innej niż my. One też maja pewną parę unikalnych uszu i warto aby też były zadowolone. Choć mogą nie przywiązywać zbytnio do tego wagi. Poza tym każdy ma prawo do własnego hobby, niezależnie od stanu cywilnego.

Pozdrawiam, Piotr01

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla kobiet to co lubimy=piaskownica i dziecinada :D

kiedy my wreszcie wyrosniemy ?:D

raczej trzeba kupic tusz to rzes bo znow sie skonczyl :D

a i trzeba zmienic wystroj pokoju bo nie pasuje kolorystycznie :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja jestem bardziej niz Ona osluchany ale nie ja mam lepszy sluch....cholera :P

Na cale szczescie hobby zaakceptowala :) Nawet ma wlasne kolumienki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swojej zonie dalem wczoraj pare groszy na fryzjera zeby sie przerobila z wersji 8.1 na wersje 9.0, a jak juz poszla to lutownice do reki i jest nowy interkonekt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Skoro taki temat to i ja coś wtrącę...

Kiedy sprzedałem altusopodobne szafy własnej konstrukcji i w domu nastała cisza nie wiedziałem , że żona zareaguje na to bardziej spazmatycznie niż ja :)

Kiedy dwa przez kilka kolejnych tygodni większość popołudni spędzałem w garażu tnąc , klejąc , wiercąc , frezując ( i powiększając kolekcją puszek browarka ;) jej irytacja też czasem była porównywalna z huraganem Katrina ;)

Natomiast kiedy przyniosłem w końcu świeżo skończone podłogówki do góry do pokoju i posłuchała parę naszych starych płyt powiedziała " oooo , to muzyka może tak brzmieć ??? "

Już wszystkiego bym się w życiu spodziewał , ale walki o zajęcie najlepszego miejsca do odsłuchu z własną "połówką" , nigdy !!! :D

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde moja Zona Turyska wyjechala i okazuje sie ze Wuj ma duzo leszy sprzet, ale jej zazdroszcze :P Siedzi i slucha :)

Mi to oczywiscie odpowiada :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.