Skocz do zawartości
IGNORED

Sopot 2005 - jaaacież ...


kobayashi

Rekomendowane odpowiedzi

jak narazie to dla mnie ''dziewica'' i ten czarnuch zrobili pozytywne wrazenie. Czekam na ''legendarnego wokaliste, legendarnego zespolu KC (zaspiewal na jednej plycie a na drugiej zagral nabasie)''

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe............mocno bysmy sie zdziwili gdyby wygrala!!

bo jak uklad mocny i dobrze zadziala...........ale............ wystarczy ze wkrecil ja do konkursu.przezyje biedulka te plame.

juz w histori byl taki zespol MIlli Vanilii (chyba zle napisalem),za nich tez ktos inny spiewal,ale szybko to odkryto,i juz nie ma zespolu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch

to konkurs piosenki,i nikt juz od dawna nie zrobil na mnie tak negatywnego wrazenia jak ona.HORROR.

cala spiewajaca czasc rodziny W to HORROR.

co do pieniedzy to fakt,ale zespoly disco polo tez sie szybko dorobily nawet duzych pieniedzy.i juz ich nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisji z Sopotu, tak, jak od kilkudziesięciu lat (ale to zabrzmiało) nie oglądałem. Ani tym bardziej nie słuchałem. Byłem za to dzisiaj na koncercie Budki Suflera. Nagłośnienie to super nie było ale całkiem fajnie było posłuchać. Na świeżym powietrzu i całkiem za darmo ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

Mi juź wystarczy, że moja czasem włącza jakieś atb czy jakoś tam, a ja z grzeczności nie chcę jej tego ciagle wyłączać, a tu co?

Mandaryna, to jest dopiero ... komercja w stu procentach, ale pewnie i tak już zarobiła!

Nie chcę jej wiecej widzieć a już słuchać wogole.

Mam nadzieję, źe te jej łzy były dowodem traumy której właśnie doznała, i już więcej nie bedzie nas sobą katować!

A dziewica cóż, widać wychodowana na mtv, i wygra napewno no i jest trochę do ogladania...

 

Czekałem na Scorpions, i było mi miło ich zobaczyć, posłuchać!

Panowie mimo wieku nawet nawet.

A pogłosu jak nie zmniejszyli, tak nie zmniejszyli.

Ich koncert był trochę za krótki.

Myslę, po reakcji publiczności, że mało kto lubi już muzykę rockową w takim wydaniu... a szkoda!

 

Teraz słucham płyty Scorpions z 1988 roku, która wówczas była już 16 płytą w ich dorobku.

 

Fajnie sie czasem cofnąć w czasie...

 

Pozdrawiam kolegów!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Czytając wpisy szanownych kolegów utwierdzam się w przekonaniu iż dobrze zrobiłem nie oglądając tej żenady.Szkoda kuli na autorów i większość pseudo artystów.Pozdrawiam kolegów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandaryna miała wspaniałą oprawę i tego jej odmówić nie można. Natomiast śpiew - no cóż , było b. amatorsko, aż się zastanawiałem co robią w tym czasie geniusze od akustyki, kopmputery od wyrównania zafałszowań w półplaybacku itd.

Natomiast co do łez - mam wrażenie że było to troszkę wyreżyserowane i należało do przedstawienia. ( być może to fragment jakieś wyrafinowanej kampanii marketingowej).

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az musze cos napisac dajcie spokój ,faktycznie niech sie zajmie np: SAMYM TAŃCEM i nie na rurze ,mówie powaznie jest młoda i zgrabna ,aż żal mi się jej zrobiło ,ponadto uważam że na serio stac ją na innego faceta ale to jej prywatna sprawa- Mandaryna się marnuje.

 

Tak szczerze napisze ciut o sobie lubie sobie pośpiwac ale jak każdy przeciętny człek robię to amatorsko najlepiej w domu i jak się gdzieś "potknę" to nie będzie mi głupio przed całym Sopotem ,fakt troche jej zazdroszcze ,po troche chyba każdy z nas zazdrości ale mam tu na mysli słąwe i pieniądze ,nie oszukujmy się ale wiem na czym mniej więcej stoje i nie dam sobie wmówić tak jak niestety chyba ona dała źe ma dobry głos bo nawet bym chyba z 1,5 oktawa miał problem.Samokrytyka LUDZIE...

 

Koniec smętów.

 

koniec postów na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIRGIN nagroda publicznosci

mandaryna podobno druga,.....czy to nie wyglada na manipulacje?najgorsza szmira,poziom jak z kolka muzycznego w przedszkolu.

dalej ciekaw jestem jakie sily ja tam umiescily,kto ja tak ostro lansuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajm mimo iż za nim nie przepadam był lata świetlne lepszy od Mandaryn Dod,Piasek jako tako.

Kozidrak zczęła trochę żle pierwszy kawałek miała problemy,coś miałem wrazenie jakby nie ta tonacja i zdarzały sie jej byki, fałsze zwłaszcza jak" szła dołem "abstrachujac więc od muzyki Beat Kozidrak wokalnie było o wiele lepsza od mandaryno -dodowatych.

 

Starsze Sopoty Na jedynce trzymały lepszy poziom.

 

Rzeczywiście dziw bierze że Mandaryna była aż druga.To chyba manipulacja w głososwaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przypomniało mi sie nikt nie odpowiedział na pytanie zadane w w zakładka MUZYKA, więc zadaje ponownie, chodzi o wokalistke innej miary niż Mandaryna(Oczywiście żart) konkretnie Chaka Chan i o płyte której tytułu nie pamietam muzyka takie soul funk tam gra Miles Davis gościnnie w 3 utworach, Marcus MIller i Stevie Wonder na harmonijce.Podajcie tytuł gdzie to mozna dostać w miare tanio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, absolutnie! Mick po prostu potrafi śpiewać. Swoją drogą - ależ on się w latach posunął. Pamiętam go jeszcze jako młode chłopięcie. Teraz w ogóle wygląda, jakby mu któraś z operacji plastycznych nie wyszła. Echhh, starość - wszystkich nas to czeka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Pitdog'a (ma problem z przegladarka na lukarze)

 

'' to pierwszy i jedyny na tym festiwalu, ktory moze trzymac micka 1m od twarzy a i tak slychac go glosno i wyraznie. to jest glos!''

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to Meine ma głos jak dzwon, ale Mick przebił wszystkich. Ale czadówa, ledwo mogłem w fotelu usiedzieć. Szkoda że tak poźno, bo bym chętnie odkręcił trochę bardziej wzmacniacz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mick jest fantastyczny, jak zawsze!

 

Pierwszy utwór miałem wrazenie, że z playbacku - coś faktycznie za daleko od mikrofonu...

Ale kolejne już normalnie!

Ma facet klasę!

Moim zdaniem najlepszy koncert od bardzo dlugiego czasu w naszym kraju!

pomijam poglos, który chyba trochę zmniejszyli w trakcie, lub sie przyzwyczailem!

 

Teraz slucham jego kawalków, milo miło!

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Sopot to w latach 70-tych i 80-tych Interwizja na ktorej koncertowaly gwiazdy jak Abba Boney M Classix Nouveaux Secret Service The Twins i inni a dzis szmira i tandeta. To zawsze byl regularny konkurs w ktorym brali udzial wykonawcy z calej Europy i spoza - a dzis? Mega Konkurs Polskiej Chaly - zenada - na poziomie bekow Dody ktore wydala z siebie jak dostala nagrode. TRAGEDIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>discomaniac

 

Z przez Ciebie wymienionych do gwiazd zaliczyłbym tylko Abbę... oczywiście kwestia gustu, kiedyś nawet lubiłem Classix Nouveaux, ale jak niedawno ponownie posłuchałem, to jakoś mnie nie wciągnęło, że tak powiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się już bałem że Mandaryna tego nie przeżyje .

No bo jak zaczęła wyć to myślałem że sie wszystkie wilki z okolicy zlecą .

 

A podobno sie specjalnie przygotowała do występu na żywo : )

 

może nikt jej nie powiedział że bedzie spiewać , dziewczyna przyszła do pracy posprzątac , a tu tłum no to co pośpiwam lalalalalalaaaaaaaaughaauuuaauauau ( koty w okolicy podobno wykazywłay wtedy niebywałą nadaktywność )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu mala probka talentu,zdobywczyni 2 miesca,podobno

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.