Skocz do zawartości
IGNORED

Interes zycia!Fisher Studio Standard!


maaarcinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj wieczorem zrobilem tzw "interes zycia" :-))))

 

 

 

Otoz bedąc na koszalinskim pchlim targu(miejsce gdzie ludzie sprzedają doslownie wszystko za grosze;-)) dostrzeglem amplituner FISHER STANDARD STUDIO!! Po odbyciu krotkiej dyskusji ze sprzedawcą dowiedzialem sie ze ampli jest uszkodzony!Podlanczal go do prądu a to ze wg niego nie swiecil to uznal sprzet za spalony;-)))))

Powiedzial ze za 20 zl moze mi go oddac a to ze targowanie mam we krwi to zjechal z cenu do 10 zł!!!!!!!!!!!!

Nieco pozniej zawloklem sie ze sprzetem do domu podłączylem i tu malo co nie przywalilem glową w suficik mojego pokoju!!SPRZET DZIALAL A CO NAJFAJNIEJSZE SIE SWIECIL!!Myslalem ze moze koncowki byly trafione...a tu KOLEJNA NIESPODZIANKA WSZYSTKO SPRAWNE!!!!!!!!!!!!!! Moja reakcja byla taka ze jak bym nie mial uszu to bym sie smial na okolo glowy:P Malo tego!!!!Znalazlem identyczny ampli na allegro i on poszedl za 232,50 Wtedy myslalem ze sie przewroce:D

 

 

 

Co sądzicie o tym amplitunerze??bo ja jestem zachwycony calkowicie inny dzwiek z mych kolumienek!

Tylko prosze sie nie smiejcie, dla mnie ten ampli w porownaniu z tym co mialem to naprawde zmiana(przedtem jechalem na amatorze2b i korektorze radmora)

 

 

 

 

 

WIELKIE POZDROWIENIA OD UCIESZONEGO MARCINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------http://allegro.pl/show_item.php?item=62005459---------- oto link do aukcji z takim ampli jak moj!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie nie bedzie smiał. Co najwyzej usmiechał majac nadzieje, ze i na niego w przyszłosci czekają takie okazje:) Pozostaje pogratulowac swietnego zakupu!....hmm.... stosunek jakosc/cena nie do pobicia nawet przez GainClona:)))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinek - pytam na serio - przy jakiej ulicy jest ten targ, bo szukam w głowie i nie wiem. czy to ten nowy targ przy połczyńskiej?

Ps. zakup świetny!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rambo!

Oczywiscie chodzi tu o ten stary bazar przeniesiony obecnie kolo komfortu(tak jak pisales polczynska i te rejony)

Jezeli chcesz sie tam wybrac to dam Ci dobrą rade!!Zawsze chodz z samego rana mniej wiecej 7-8 wtedy jest najciekawszy towar!!Pozniej to juz zostają same nie ciekawe resztki nie warte nawet zlamanego grosza!!

Tak wiec zycze udanych zakupow i pozdrawiam!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie by przyszlo??

A poza tym to ja nie mam grubego portwela zeby za dobre interesy jeszcze ludziom doplacac!

Jego wina mogl go dokladnie sprawdzic i sprzedac za duzo wiecej!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zł by wystarczyło, jak sądzę. Ja bym tak zrobił, często to robię. Ja nawet zwracam w kasie pieniądze, jeśli wydadzą mi za dużo reszty. Czy to takie dziwne?

TT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za dużo wyda Ci ekspedientka w sklepie to oddając jej pieniądze (różnice w reszcie) powodujesz,że tej różnicy nie pokryje z własnej pensji,a taka praca do łatwych nie należy i czasem się pomylić można.

 

Jeśli zaś na giełdzie,bazarze czy gdziekolwiek indziej ktoś z własnej niewiedzy sprzedaje coś za ułamek ceny to nie widze powodu,żeby mu dopłacać.Jego strata bo nie dowiedział się wcześniej,ewentualnie nie sprawdził w jakim faktycznym stanie jest sprzęt, który sprzedaje na chwilę obecną.

 

Idąc i dokładając mu pieniądze spowodujemy tylko pojawienie się pewnej żyłki u pana sprzedawny.Bo czy dowiadując się,że sprzedało się coś wartego 250zł za 10 zł nie bylibyśmy nieco poddenerwowani??:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech nie chce w waszych oczach wyjsc na skompca czy dusigrosza ale ja mam tylko 18 latek i na dodatek jestem na utrzymaniu rodzicow!Pracy nie mam bo sie ucze to skąd ja mam takie 50 zl wytrzasnąc?nie wiem jak dla was ale dla mnie 50 zl to jest duza kwota!A jak by mie bylo stac na takie darowizny to napewno bym mu sie odwdzieczyl jakąs sumką!

A jezeli chodzi o sytuacje z wydawaniem reszty i tym podobne to postepuje jak koledzy forumowicze powyej!!

zawsze oddaje!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin. Nie przejmuj się. Facet chciał się pozbyć "grata". W transakcji nie ma nic nieuczciwego. A co do Fisherka - PIKNA MASZYNA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Art Audio Argento (paralel SET na lampach 300B XLS ) szuka nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kilku forumowiczów pode mną. Nic nikomu nie jesteś winien. Nie oszukałeś gościa twierdząc, że sprzęt jest niesprawny. Sprzedawca po uczciwym targowaniu sprzedał Ci sprzęt za 10 zł. Uczciwa transakcja. Czy Ci, któtzy trwierdzą inaczej dopłacają coś sprzedawcom np. okazyjnie kupując coś na wyprzedaży? Oczywiście, że nie, więc po co mącić chłopakowi w głowie, że ma coś komuś dopłacać.

Sprzęt jak za te pieniądze rewelacyjny:).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maaarcinek - za zaoszczędzone pieniądze kup magnetowid "Fisher Studio Standard" (HiFi) a w nim w trybie LP wszystkie głowice wizyjne nagrywają tylko dźwięk (taki , wyższej klasy magnetofon analogowy do 8miu godz, nagrania z indeksami) .

Nawet rozmiarami powinno pasować. (tak sam nazwa). :))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maarcinek gratuluje zakupu super sprzecik a cena poprostu zabojcza ja tez jestem na utrzymaniu rodizcow i weim o czym mowisz dla mnie 50 zeta to tez sporo a sprzedawca jak sie dowei to sie nauczy ze trzeba patrzec co sie sprzedaje sam kiedys handlowalem

Pozdrawiam z zycze milego sluchania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to jakieś dwa lata temu. W pewnym warszawskim komisie zauważyłem na półce takie małe cuś. Bardziej wtedy oczytany niż osłuchany byłem, więc nie powiem, żeby logo nic a nic mi nie mówiło. Niemniej wziąłem toto w rękę i obejrzałem uważnie, a nie bez pewnej odrazy. Z tyłu gniazda DIN. Tylko gramofon można było podpiąć na chinche. Ważyło to tyle co nic. No taki badziew, jeśli jeszcze dodać, że pokrętła i klawisze były ze zwykłego plastiku. Sprzedawca powiedział, że była to kiedyś dobra firma. Nie zaprzeczyłem nawet. Cena - 200 złotych - nie byla zbyt wygórowana i nawet nie próbowałem się targować ale tyle akurat nie przy sobie miałem. Zaproponowałem więc, że oddam w rozliczeniu swoją Unitrę WS-304S. Ostatecznie do mocno odrapanej Unitry (drogę w tą i z powrotem przebyłem dość szybko) dopłacić musiałem jeszcze 100 złotych. Wyszło więc, że jeden Naim Nait (bo to było to małe cuś) wart jest dwie polskie Unitry ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał to ja jakies dwa tygodnie temu kupowalem zestaw 5.1 creativew na prezent dla brata. sprzedawca wydal mi reszte nie biorac ode mnei forsy rownie dobrze moglem pojsc ale to byl czlowiek ktory tak jak ja raczje liczyl sie z groszem wiec mimo wszystko odddalem mu forse a on tak mi dziekowal ze az mi dal karte stalego klienta :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za liczne odpowiedzi oraz głosy poparcia :-)

Jednak prosze o wybaczenie zaa brak wczesniejszych wpisow z tego powodu ze skonczyla mi sie neostrada co aktualnie powoduje brak neta :-(

Pozdrowionka:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

To ja ci zloze propozycje wpłac jeszcze 50 dla ojca Dyrktora Tadeusza - gosc pozbyl sie Fisherka za 10zl i mu ulżylo bo nie musial go targac do domu.To co zalonczonym foto kupilem dokladnie za 100zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JFSebastian, 3 Wrz 2005, 13:36

 

">Toptwenty to troll. Maaarcinek nie jest nikomu nic winien."

 

Nie troll, ale przyzwoity człowiek. Trochę ci się pokręciło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek świadczy tylko o tym, że prawdziwe interesy życia, to robią handlarze na allegro

pchając takie złomy za ceny pochodzące chyba z obcych galaktyk. Oczywiście przy czynnym udziale tutejszych forumowiczów (czyt. bezinteresownych kolegów) którzy albo sami tym handlują albo "tylko" naganiają jeleni komu trzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.