Skocz do zawartości
IGNORED

Czy istnieje taki dźwięk ?


Gość BlueMax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Może moje pytanie będzie trochę dziwne, ale od dłuższego czasu nurtuje mnie kwestia : Czy wogóle istnieje dźwięk którego szukam ? Bo niestety, w rzeczywistości go nigdy nie słyszałem. Chodzi mi o dźwięk baaardzo plastyczny, baaardzo głęboki, absolutne przeciwieństwo suchego, "mokry", nasycony, pełen powietrza, tak obecny że czujesz że możesz prawie w niego wejść, nie ciepły ani miły, tylko odświerzający jakbyś wskoczył do chłodnej rzeki w upał. Mam taki dźwięk w głowie, wiem jak powinien brzmieć, ale czy wogóle jest on osiągalny w rzeczywistości ?? To jest mój "Absolute Sound". Taki dżwięk gdzie nie zastanawiasz się czy jest za dużo czy za mało basu czy jest kontrolowany ani czy są dobre barwy i szczegółowa góra, bo takie rzeczy są oczywiste. Chodzi o coś znacznie więcej...

 

Może Avalony Elberotha tak brzmią, nie wiem ?

 

Żeby moje pytanie nie było całkiem teoretyczne, szukam kolumn do mojego zestawu. I tym razem nie chciałbym się bawić w żadne półśrodki, tylko kupić takie kolumny które dadzą mi dźwięk którego szukam, tzn. jak najbliższy opisowi jw. Bo jeśli takiego dźwięku nie ma, to czy wogóle ta zabawa ma jakiś sens ?? Aha, kolumny mogą być nowe lub używane, tak do 10-12 kzł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może posłuchaj sobie Thieli tylko na dobrym wzmaku. W tej cenie możesz poszukać używanych 2.3. Gutekbull ostatnio nie może spać spokojnie, jak posłuchał zestrojonego zestawu pod Thiela.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Słuchałem Thiela 2.4 z moim wzmakiem NAD S100/S200. I do tego wzmaka + CEC 51Z Mk II chcę coś dobrać. Niestety, z 2.4 nie usłyszałem dźwięku który opisałem, choć grało bardzo bardzo dobrze. Może pomieszczenie było nie takie ? (Hi-Fi Club). A może dźwięku jakiego szukam nie ma ? Co sądzicie o tej elektronice z :

 

- JM Lab Electra 926

- Danish Physics Point Zero 2

- Usher CP-6381

- Audio Physic Tempo/Virgo

- Manger

- starsze KEF Reference

- Phonar Credo S100

- Zoller Imagination

- Totem Hawk/Forest

- wyższe modele Dynaudio, Elaca, Vienna Acoustics

- no i Thiel 2.3-2.4

 

Z którymi z nich jest szansa na najbardziej udane zestawienie z moją elektroniką, a które od razu sobie odpuścić biorąc pod uwagę dążenie do dźwięku jaki opisałem wyżej ? Pomieszczenie 27 metrów, więc wszystkie sobie powinny poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie popatrz na to od strony technicznej ... Takiego dzwięku jaki opisywałeś nie uzyskasz raczej z Integr albo końcówek w klasy AB... pod uwage bierz albo lampe, lub co wg. mnie jest lepszym rozwiazanie Single Enda w A klasie ... to tyle jeśłi chodzi o wzmacniacz ...

 

Teraz kolumny .... W takich cenach się nie orientuje , ale bydaje mi sięża uciekaj od głośników w mega technologiami na sobie ... zero aluminium, zero ceramiki... dla mnie oktymalnym materiałem byłby kevlar i celuloza ...ale też żadne NRSC Vify itp. Ogólnie opinie "miękkich" głośników mają głośniki, w których kosz wykonany jest z tworzywa ogólnie zwanego ABS`em... tak jakby rodzaj plastiku.

 

Źródło .... Gramofinik ...Pro-Jecty nie są takie drogie, a do tego dobra wkładka Ortofona i preamp także ortofona i zestaw masz super.

 

Słuchałem juztroche zestawików, nie słuchałem co prawda zestawienia (byłego zsetawienia) od kolegi, ale z jego opisów wynikało że zestaw Dynaudio Countour 1,3MK2 + CD i integra Densena dawały bardzo miękkie brzmienie. Ale to są klasy AB....

 

Ogólnie nie ma reguły, musiałbyś siępobawić, z tym że raczej nie w strone mega rozwiązań technologicznych i mega klas... szukaj raczej w strefie czegoś co dzisiaj uchodzi już powoli za sprzęt dla koneserów ... Lampy, SingleEndy, Klasyczne celulozowe membramy ...

 

Napisz też jakiej słuchasz muzyki ...to jest ważne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto spróbować TOTEM. Hawk dostarczą Ci napewno ciekawych przeżyć... tylko czy to będzie to czego szukasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

There are only two kinds of music - good and bad.

- Duke Ellington -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

>wovo

W sumie masz rację, szukam raczej miękkiego dźwięku, ale przede wszystkim dźwięku o dużej głębi, nasyceniu i plastyczności. Jeśli chodzi o muzykę, to słucham przede wszystkim jazzu, z rocka już powoli wyrastam, do klasyki jeszcze nie dorosłem :) Śpiewające kobiety i ogólnie klimaty Blue Note. Choć inteligentny rock jak Yes, King Crimson, P. Gabriel, Talk Talk, Dire Straits też jak najbardziej. A nawet Seal, Depeche Mode czy Jarre się zdarza. Także różnie, ostatnio np. fascynuje mnie Jacintha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Thiela wybitnie pasują kable MIT. W swojej drodze do nirvany przerobiłem kilka kabli i moim zdaniem pewne cechy, o których piszesz to można znaleźć w połaczeniu Thiela MITem.

Ja ze swojego zestawu jestem wybitnie zadowolony. Powstawał on długo i kosztował mnie wiele wysiłku. Ostateczny efekt jest bardzo satysfakcjonujący. Podstawą był własnie Thiel a kable MITa sprowadziły kierunek moich poszukiwań w dobrą stronę; zacząłem od shotguna a skończyłem na Oracle V2.1. Te kable są wybitne. Obecnie kusi mnie Oracle V1.1.

Jak możesz posłuchaj 2.4 na MIT minimum Magnum.

Moje obsrwacje co wprowadza MIT: organicznosć, fenomenalne wybrzmienia, całe bogactwo struktury dźwięku jak na dłoni. Wybitna szczegółowość bez cienia agresji. Przestrzeń zapiera dech - to jest coś takiego jak wchodzisz do pomieszczenia, jaskini, kościoła itp to słyszysz/czujesz jego akustykę; MIT takie uczucie właśnie Ci daje, że nagle znajdujesz sie w innym pomieszczeniu. Trudno mi to ubrać w słowa ale jest z tego frajda. Na Thielu słynnego ze swoich przestrzennych dodatkowo potęgowana. Bass jest najlepszy jaki kiedykolwiek mogłem usłyszeć i mocny, i konturowy bardzo zróżnicowany, nie ma mowy o jednostajnym buczeniu.

 

Jeśli 2.3/2.4 podobały Ci się to pójdź w tym kierunku. Z tych kolumn można wiele wykrzesać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko obstawałbym przy Dynaudio ...duże cewki, miękkie membramy... i do tego coś fajnego ;) z lekką nutką dekadencji :) Zdecydowanie nie NAD... one sa kopiąte, suche, punktowe...

 

Może posłuchałbyś AcuHornów ?? albo Visatonów Solo50 i Solo100... kolumny na szerokopasmowcach do jazzu wręcz idealne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub taż .... zauważyłem że potężne woofery grające pasywnie w kolumnach w towarzystwie niskośredniotonowców i wysokotonowca dają kolumnie miękkości...bardzo wielkiej miękkości ....

Może ESA Furioso 2 ?? nowa kosztuje 15 000 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duntech Crown Prince - bywają czasami na www.audiomarkt.de lub www.highendmarkt.de. To oryginalne konstrukcje Pana Dunlavy, który najlepsze kolumny robił u siebie w Australii, przed przeniesiem firmy to USA. Piękne wykonanie, trwałość i świetny dżwięk. Ceny 3-3,5 tyś. Euro (plus koszty przesyłki).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że kolumny to tylko kolumny ... proponuje w ogóle zmienićsystem ...sały ...przedewszystkim nie NADy i nie C.E.C... to są sprzęty grające dobrze, ale punktowo , detalicznie i raczej sucho ... Proponuje zaopatrzyćsiew CD i integre jednej firmy (współbrzmieniowość) i do tego szukac kolumn ... Moji faworyci to Dyandio i ESA Furioso 2 z tym że ESA potrzebuje kawał mocy żeby ruszyć swoje głośniki ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

>wowo

 

Czy pisząc Single End w A klasie chodzi ci o wzmacniacz tranzystorowy pracujący w czystej klasie A ? Czyli jak niektórzy mówią, tranzystor udający lampę ?

Powiem szczerze że ze względów finansowych nie chciałbym zmieniać elektroniki, a tylko kolumny z kablami głośnikowymi do obecnej elektroniki. Czy w takim wypadku myślisz że jestem skazany na porażkę biorąc pod uwagę cechy dźwięku których szukam ? Prawdę mówiąc boję się lampy i gramofonu ze względów użytkowych. Tzn. gramofon jakiś tam mam starego Duala, ale nie mam dużo muzyki na winylach. Poza tym nowe winyle, poza tym że drogie, to z tego co wiem brzmią jak CD, bo są robione z tych samych masterów, a stare, używane, to wiadomo - trzaski itp.

 

>cles

 

Twój opis brzmienia jest chyab blisko tego o co mi chodzi - właśnie wchodząc do pomieszczenia masz wrażenie że wchodzisz w inny świat, wchodzisz w dźwięk, w inną przestrzeń. To chyba ma związek z absolutną przejrzystością, transparentnością połączoną z przrestrzennością dźwięku. I te cechy powinienem dodać do mojego opisu dźwięku idealnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue max

No właśnie ja w moim systemie bardzo lubię tę przestrzeń do której włączenie płyty mnie przenosi.

BTW

Wczoraj oglądałem wybory miss; mimo, że sygnał pochodził z cable-tv czułem się jakbym był na koncercie. Czułem ten smak muzyki granej na scenie nie w studiu. I nie wiem czy to zasługa kolumn czy kabli ale podejrzewam, że i tego i tego.

Koniecznie pójdź do hi-fi clubu z MITem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam krotko na temat i juz mnie nie ma mialem ten sam problem musisz miec kolumny "szyte"na ciebie proponuje skontaktowac sie z KORNELEM MIKOLAJCEM za ta sume to bedzie cho cho ja wydalem polowe tego i nerwowo oczekuje 17 godziny kiedy koncze prace i jade sluchac tel do Kornela 501645511 powiedz ze od Roberta ach aby wszystko bylo jasne i nie polecialy gromy z nieba TO NIE JEST REKLAMA PANOWIE pozdrowienia ......warto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

>Cles

 

A czy można spytać jakiemu zestawieniu sprzętowemu zawdzięczasz ten dźwięk ?

 

Ja tak myślę że zmienić cały system na nowy jest najłatwiej, chociaż najdrożej - ale znów jest to rzucenie się na głęboką wodę bez żadnej pewności co do efektów. Jest to ryzyko, nie tylko finansowe. A zbliżając się do celu mniejszymi krokami, to pojawia się taka opcja wymiany kolumn z kablami głośnikowymi i ... no właśnie, przyszło mi do głowy że lampowy preamp w miejsce NAD-a S100 mógłby wnieść wiele z tych zmian, o których pisze Wovo i na których mi zależy. A końcówka NAD S200 jest w stanie wysterować najtrudniejsze kolumny np. Thiele czy Totemy, jak żadna lampa, z kolei CEC po prostu odczytuje dużo informacji z płyt. Do tego lampowe pre i no właśnie kolumny i kable głośnikowe. Pierwsze dobre połączenie to Thiel 2.3/2.4 + MIT. Następne to Dynaudio + ... ? Co jeszcze proponujecie a co zdecydowanie odradzacie z kolumn które wymieniłem na początku ?

Ubieram w słowa następne cechy, które ma mój dźwięk "z głowy" : swoboda, otwarcie, czystość...

 

Aha, Wovo, zgadzam się w 100% co do celulozowych membran i braku rozwiązań high-tech w kolumnach, ale a propos kevlarów mam całkiem odmienne doświadczenia. Zarówno najsłynniejsze kevlary na świecie czyli B&W to dźwięk suchy, jak i moje obecne kolumny, które chcę zmienić, mają kevlarowe membrany i grają suchotniczo (Unisound AU 265).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolumny Usher 6311 i tą firmę mogę polecić. Dziwięk b. przestrzenny z niesamowitą barwą. Przy ładnym zestawieniu wysokie są przejżyste ale nie za ostre. Wydaję mi się, że do Nad-a by sie nadawały, trochę by osłodziły tego nerwusa. Pomęczyć się trzeba trochę z basem - ustawienie kolumn, wytłumienie pokoju, kable

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli słuchasz śpiewających kobiet to te kolumny są do nich stworzone. Słyszysz i zaraz czujesz to egotyczne ciepełko...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluemax

Amplifikację załatwia mi SIM AUDIO a źródłem jest Meridian G08, kable już wiesz jakie

 

Dynaudio + ...pytasz. Hm ja osobiście dynaudio nie lubię więc się nie wypowiem. Ale jeśli Thiel generalnie CI podpasował to raczej Dynaudio nie powinno.

 

Moim zdaniem najpierwe kup Thiela, potem dołóż lampowy pre i może końcówka NAD jeszcze trochę Ci posłuży. Pamiętaj na raz niczego nie stworzysz. System wymaga czasu i dopieszczania. Pewne rzeczy wychodzą dopiero po jakimś czasie, nawet miesiącach.

 

powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blumax,

Jeśli jesteś z W-wy posłuchaj sobie kolumn Vienna Acoustoics o ile Top Hi fi ma na stanie wyższe modele. Sprawdził bym Strauss`a. Zacznij może od kolumn, jak złapiesz sound będziesz dochodził z jaką elektroniką.

Dzwięk plastyczny niemal namacalny z gęstą średnicą słyszałem u siebie na VA Mozart (ale ze środkami jakie posiadasz sprawdzałbym wyższe modele, zresztą 27m to nieco za duże dla nich pomieszczenie) w połączeniu z lampami. Pięknie było z małą integrą na EL34 (Abraxas), a całkiem fenomenalnie z monoblokami na takiej nadawczej lampie - producent Delta Studio. Tak więc chyba jesteś skazany na szklane bańki i odpowiednie do nich kolumny :)

Muzycznie chyba odpowiadają nam te same klimaty. Poczytaj w " o mnie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ... BlueMaX...

 

Dynki to sympatyczne kolumny, grają gładko, łagodnie ale nie tak plastycznie jak Vienny (przynajmniej modele 72 i 1,8mkII) ale posłuchaj jeśli masz okazję.

Chyba jednka przedmówcy mają rację i same kolumny nie wystarczą by dać ci to o czym pisałeś na początku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Tak, niestety zbyt wolno się dorasta do odkrycia, że trzeba kupować dźwięk, a nie sprzęt. Ja do tej pory kupowałem sprzęt i zaprowadziło mnie to w sumie donikąd. Bo nie mam tego dźwięku, na którym mi zależy. Tzn. kupując choćby CEC-a czy NAD-a oczywiście słuchałem dla porównania różnych rzeczy, ale w efekcie na równi z wrażeniami odsłuchowymi decydowała też funkcjonalność, dobre opinie, atrakcyjna cena itp. I w efekcie niekoniecznie kupowałem to co mi się najbardziej podobało dźwiękowo. Np. od NAD-a bardziej mi się podobało Primare, a go w końcu nie kupiłem...

Jestem z Wawy, spróbuję posłuchać tych Vienn przy Andersa (Nowogrodzka mnie odstrasza). Umówiłem się też na odsłuch JM Labów Electra 926 i Danish Physics. Plusem jest to że w Ministerstwie mają mojego dzielonego NADa więc nie muszę go tam wozić. A co sądzicie o sławnym Audio Physicu ? Odpuścić sobie do tej elektroniki i przy tych założeniach dźwiękowych czy może się sprawdzić to zestawienie ?

 

Ps. Naprawdę ciekawe jest to pre Meixing, o którym pisze americano :

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=3280&item=5780948815

Czy każde pre lampowe (np. ten Meixing) na pewno będzie "pasować" do NADa S200, czy czyhają tu jakieś pułapki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

> cles

Czy kable MIT masz też interkonekty czy tylko głośnikowe ? W każdym razie pisząc że Thiel lubi się z MIT-em rozumiem że mówiłeś o głośnikowych ?

 

> PMD

Faktycznie, muzyczne klimaty bardzo podobne. Simply Red też uwielbiam, nie od wczoraj :) No i chyba u mnie tylko z nieco większym naciskiem na śpiewające kobiety :) Czy też jesteś z Wawy ?

 

Anyway, chyba nie ucieknę od szklanych baniek. Ale wydaje mi się że końcówka mocy ma niewielki wpływ na dźwięk czy może się mylę ? Ma ona "tylko" wysterować kolumny, a w tym tranzystory są "lepsze". A te cudowne lampowe barwy dają przede wszystkim lampy w preampie, nie w końcówce mocy ?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

dzięki UT, przynosisz nadzieję :) Quad ma nawet chyba dystrybutora. No ale jestem w tej chwili bardzo daleko od tego systemu... Z Quadem jest chyba trochę jak z Naimem - kupujesz cały zestaw, a nie dochodzisz do niego metodą małych kroczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie cały. Można zacząć od głośników z serii L (no bo powiedzmy sobie szczerze ESLe 98x to duży wydatek!), można od końcówki mocy (99 albo 909), można i od CD.

 

Quady mają to do siebie, że są przejrzyste - więc nie uwypuklają wad sprzętu towarzyszącego, choć z drugiej strony ich nie maskują. U mnie wciąż jeszcze za odtwarzacz w Quadowym systemie robi Yamaha - patrz "o mnie". Choć mam nadzieję, że w ciągu miesiąca-dwu syfuacja ulegnie poprawie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytasz więcej moich postów, to zobaczysz, że z reguły piszę "syfułacja", "końkurencja" czy "kupa (fuj!)".

Taki styl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi BlueMax,

Twój aktualny system pokazuje, że jesteś gotów na całkiem poważne wydatki w tym hobby a ten wątek, że jestes gotów na całkiem bardzo poważne wydatki

dość półśrodków - jeśli masz zdolność kredytową weź pożyczkę, kup system all-Quad z ESL-ami, może da się ratalnie (to przecież spory zakup i powazna firma) i enjoy the music!

 

Jedno wszakże caveat - taki wybór oznacza koniec sprzętofilii ;)

Ale też i jedna obietnica :) - otwiera on szeroko drogę do prawdziwej audiofilii tj. smakoszostwa i koneserstwa nagrań :)

[tak jak bibliofilia jest smakoszostwem i koneserstwem książek]

 

pozdrawiam,

graaf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue Max

Kable mam IC i głośnikowe od MITa. Tak jest najlepiej. Głośnikowy powoduję większą zmiane ale bez IC efekt jest niekompletny. Choć fajne by to było z finansowego powodu to jednak do pełni szczęścia ja potrzebuję całego okablowania na MIT. Może to truizm ale synergia jest oczywista.

Jak będę kiedyś w Warszawie to jak chcesz mogę do Ciebie wpaść z moimi kablami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.