Jump to content
IGNORED

PRZYCISZ TO !!!!

Matthew

Recommended Posts

Ja to Ciągle słysze, tyle że od siostry : ) Powinni instrukcje dla ludzi dawać bo im się wydaje, że jak muzyczka leci z bum-boxa i do tego z głośnością porównywalną z pompką akwariową to wtedy są idealne warunki do odsłuchu. Ale ja wiem dleczego tak jest. Gdybym nie słuchał akurat w danym momencie muzyki (Słuchanie muzyki - wg. mojej opini to siedzenie i słuchanie połączone z oddychaniem i ewentualnie piciem "magicznych" płynów) tylko bym sobie czytał gazetkę i malował paznokcie, a muzyka byłaby Głośnym tłem, też bym się wkurzał. Jednak jako, że słuchanie muzyki jest z punktu widzenia istnienia i historii gatunku ludzkiego istotniejsze, nie miejmy wyrzutów sumienia : ) P.S przecież nikt chyba nie nastawia sprzętu na "godzinę 17" :)

Rolf001, słuchawki niestety wcale nie rozwiązują problemu. Albo są konstrukcją otwartą, która i tak "hałasuje", albo zdumiony posiadacz nauszników może się spotkać z nie mniej brutalnym atakiem w stylu "TY MNIE WOGÓLE NIE SŁUCHASZ!!!".... Cóz, takie życie...

A to Jest Nie bałagan ale SYF według mojej siostrzyczki : )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-8966-100003698 1170274157_thumb.JPG

post-8966-100003699 1170274156_thumb.JPG

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Hyhyhy fajny temat, co do PRZYCISZ TO to moi rodzice niewypowiadają tego slowa (raczje gram głosno kiedy ich niema, ale jak są i gram to nie czepiają sie mnie) =] ale za to sąsiadka daje znaki waląc mi w sufit czymś :D a co do zdjęc to dlamnie to jest czyściutko porównójąc mój pokoik =] ! :D

Pozdro...

Re: Matthew, 3 Wrz 2005, 21:51

>;))) nawet najbardziej oddana i zapatrzona w chłopa "baba" wypoeir te słowa - "PRZYCISZ TO"

>hehehehe

bo kobiety mają generalnie lepszy słuch niż mężczyźni a my głuchawi jesteśmy od "krytycznego słuchania", jeśli żona czy dziewczyna mówi przycisz, to warto zaopatrzyć sie (kupić czy pożyczyć) w miernik SPL i sprawdzić czy średnie poziomy natężenia dźwięku nie są w okolicach 85 dB lub wyżej - jeśli tak, to utrata słuchu już jest i zaraz będzie gorsza a wtedy stopniowo i nieubłaganie - żegnaj ukochane hobby :)) wraz z multikilozłotymi kwotami wydawanymi na multiwatowe piece jako audofilski ekwiwalent aparatu słuchowego, nie mówiąc o kosztach rozwodu i procesów z sąsiadami :)) LOL^2

pomyślcie ...głuchy audiofil :))) ROTFL

także nie śmiejmy się, gdy kobieta prosi - przycisz

pozdrawiam,

graaf

• 3 months later...

Odkopuje temat bo jestem ciekawy czegos :D Jest jakies ograniczenie w decybelach co do słuchania muzyki?? Lub cos ?? Od niedawna coś sąsiadka duzo razy mi wali w sufit zebym ściszyl muzyke, chodź brat mówi jest dzien niech sie odczepi ;D ale przyciszam troche. Drugie pytanie: Którzy sąsiedzi bardziej cierpią od mojego słuchania Techna :P ci z dołu czy ci z góry ?? bass idzie chyba do gory ale tez drgania przechodzą w podłoge czyli w sufit tych nizej..to jak to jest wkońcu?? Dzieki z góry za moje dziwne pytania :D

Pozdrawiam

hehe ja jak wróce tylko z budy to czy z jakims kumplem czy cos to włanczam i odrazu na połowe :D wiec jak tak rypie z 4 godziny(najmniej) techniawą to walą mi w sufit ;D i sie skarżą ale na szczescie mieszkam w kamienicy wiec niesłychac to az tak jak w bloku =)

Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.