Skocz do zawartości
IGNORED

PRZYCISZ TO !!!!


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to Ciągle słysze, tyle że od siostry : ) Powinni instrukcje dla ludzi dawać bo im się wydaje, że jak muzyczka leci z bum-boxa i do tego z głośnością porównywalną z pompką akwariową to wtedy są idealne warunki do odsłuchu. Ale ja wiem dleczego tak jest. Gdybym nie słuchał akurat w danym momencie muzyki (Słuchanie muzyki - wg. mojej opini to siedzenie i słuchanie połączone z oddychaniem i ewentualnie piciem "magicznych" płynów) tylko bym sobie czytał gazetkę i malował paznokcie, a muzyka byłaby Głośnym tłem, też bym się wkurzał. Jednak jako, że słuchanie muzyki jest z punktu widzenia istnienia i historii gatunku ludzkiego istotniejsze, nie miejmy wyrzutów sumienia : ) P.S przecież nikt chyba nie nastawia sprzętu na "godzinę 17" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolf001, słuchawki niestety wcale nie rozwiązują problemu. Albo są konstrukcją otwartą, która i tak "hałasuje", albo zdumiony posiadacz nauszników może się spotkać z nie mniej brutalnym atakiem w stylu "TY MNIE WOGÓLE NIE SŁUCHASZ!!!".... Cóz, takie życie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wątek się skończył ? W takim bądź razie użyje go aby zdetronizować o chociaż jedną pozycję inny wątek o "lizaniu"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj hyba Wiesz że chodzi mi o Lizanie po Szkocku tzn. Rozbitą na chodniku flaszkę co by się nic nie marnowało :D P.S ja nie chciałem kończyć wątku - DRODZY FORUMOWICZE ODREAGUJMY TE OKRUTNE SŁOWA :"PRZYCISZ TO!!!" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zmienimy temat na nieco bardziej dziwny. Co powiecie o podśpiewywaniu sobie przez babki do telewizora/radia??? Właśnie muszę znosić moją zonę spiewającą razem Beatą Kozidrak :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja nareszcie jeszcze zony nie mam ale moja dziewczyna potrafi tak robic ze jestesmy razem po czym ona bierze sie za malowanie paznokci ja wlaczam muzyczke oczywiscie z odpowiedznim nasileniem i slysze jakies zaklocenia a to ona spiewa :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak śpiewanie to jest też rzecz okrutna. Niestety moja siostra skończyła szkołę muzyczną i zjeździła również jakieś tam festiwale śpiewania w Przemyślu, czy Kołobrzegu. :(((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Jest Nie bałagan ale SYF według mojej siostrzyczki : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-8966-100003698 1170274157_thumb.JPG

post-8966-100003699 1170274156_thumb.JPG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy fajny temat, co do PRZYCISZ TO to moi rodzice niewypowiadają tego slowa (raczje gram głosno kiedy ich niema, ale jak są i gram to nie czepiają sie mnie) =] ale za to sąsiadka daje znaki waląc mi w sufit czymś :D a co do zdjęc to dlamnie to jest czyściutko porównójąc mój pokoik =] ! :D

 

Pozdro...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: Matthew, 3 Wrz 2005, 21:51

 

>;))) nawet najbardziej oddana i zapatrzona w chłopa "baba" wypoeir te słowa - "PRZYCISZ TO"

>hehehehe

 

bo kobiety mają generalnie lepszy słuch niż mężczyźni a my głuchawi jesteśmy od "krytycznego słuchania", jeśli żona czy dziewczyna mówi przycisz, to warto zaopatrzyć sie (kupić czy pożyczyć) w miernik SPL i sprawdzić czy średnie poziomy natężenia dźwięku nie są w okolicach 85 dB lub wyżej - jeśli tak, to utrata słuchu już jest i zaraz będzie gorsza a wtedy stopniowo i nieubłaganie - żegnaj ukochane hobby :)) wraz z multikilozłotymi kwotami wydawanymi na multiwatowe piece jako audofilski ekwiwalent aparatu słuchowego, nie mówiąc o kosztach rozwodu i procesów z sąsiadami :)) LOL^2

pomyślcie ...głuchy audiofil :))) ROTFL

 

także nie śmiejmy się, gdy kobieta prosi - przycisz

 

pozdrawiam,

graaf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odkopuje temat bo jestem ciekawy czegos :D Jest jakies ograniczenie w decybelach co do słuchania muzyki?? Lub cos ?? Od niedawna coś sąsiadka duzo razy mi wali w sufit zebym ściszyl muzyke, chodź brat mówi jest dzien niech sie odczepi ;D ale przyciszam troche. Drugie pytanie: Którzy sąsiedzi bardziej cierpią od mojego słuchania Techna :P ci z dołu czy ci z góry ?? bass idzie chyba do gory ale tez drgania przechodzą w podłoge czyli w sufit tych nizej..to jak to jest wkońcu?? Dzieki z góry za moje dziwne pytania :D

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja jak wróce tylko z budy to czy z jakims kumplem czy cos to włanczam i odrazu na połowe :D wiec jak tak rypie z 4 godziny(najmniej) techniawą to walą mi w sufit ;D i sie skarżą ale na szczescie mieszkam w kamienicy wiec niesłychac to az tak jak w bloku =)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - na szczeście miszkam sam... Czasami przyjdzie tylko taki sms od sąsiadów z góry: Sebastian, czy możesz ciut przyciszyć?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe domnie nieprzychodzą sms ani niedzwonią :P tylko walą czyms do bulu w sufit az ścisze :D a jakiej wy muzyki słuchacie ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-ścisz to!

-odwal się

-ścisz to, nie mogę spać!

-odczep się, przecież to grają słuchawki...

 

moje siostrzydło śpi oddzielone dwiema ścianami, mimo tego słuchawki nie załatwiły sprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Straszny hałas te głośniki robią !

- Co ?

- Straszny hałas te głośniki robią !!!

- Cooo ???

- Strasznyyy haaałaaaas te głooośniiikiii robiąąąąąąą !!!!!!!

- Mów głośniej, bo straszny hałas te głośniki robiąąąąąą !!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.