Jump to content
IGNORED

zasadność podłączania profesjonalnych sł

RN

Recommended Posts

Dzień dobry!

Mam pewnego rodzaju dylemat, bo chcialbym wymienic swoje nieco juz leciwe AKG k66-tki wymienić na model z klasy wyzszej, po pierwsze, ze jakoś dzwięku oferowanego przez wymienione przeze mnie model juz mi nie wystarcza, a po drugie chcialbym pobawić się powazniej (pojecie subiektywne;-)) dzwiękim. Zastanawiam sie nad sensem kupnia słuchawek studyjnych i podłaczenia ich bezposrednio do karty Audigy 2 (wersja value). Czy bede wstanie wysterować słuchawki (zalózmy klasy sennheiser HD280 pro, lub AKG K270)tylko uzywajac wzmcnieniacza wbudowanego w karte dziękową i obejsc się bez kupna dodatkowego wzmiacniacza? Czy moze istanieje jakaś mozliwość technicznej (obliczeniowej) tego oceny (np. znając dokladne parametry i charakterystyki sluchawek i karty dzwiękowej)? Jesli tak, to jak wiele strace na jakości,efektywności dzwięku oferowanego przez słuchawki?

Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie komentarze

RN

p.s. mam nadzieje tylko, ze nie zbłazniolem sie tym postem, bo wsród czytajcych napewna sa experci od zagadanien elektrotechniki, dla których odpowiedz jest oczywista ;-)

Witaj

Mam AKG - K150 [typ zamknięty 200 Ohm] dwie pary AKG - K240 Monitor [typ zamknięty 600 Ohm (gąbki do wymiany - stare są dobre ale już nie piekne] jedna para, oraz AKG- K271. AKG K150 i K240 bardzo ładnie współpracują z kartami dżwiękowymi nimi mogę podratować. K271 są prezentem od przyjaciół, których walkę o

wolność [od XVIII stulecia zawsze podziwiałem i doceniam i nie wchodzą w rachubę.

Adres internetowy masz podany w moim O mnie

Pozdrawiam

Korwin.

PS. Czasu mam mało, prawie nie wychodzę z domu, moje sprawy bieżące załatwiają obecnie przyjaciele a szczególnie jeden.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.