Skocz do zawartości
IGNORED

[porada] kolumny + wzmak (do ~1500PLN)


Falcon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tym razem postanowilem napisac krotkiego i tresciwego posta, bowiem poprzedni wywod na kilkaset znakow ostal sie bez odzewu niestety. Tutaj konkrety

 

-muzyka: metal, rock, hard rock, jazz, elektroniczna (Jarre, Moby)

-pomieszczenie: 12m^2

-zrodlo: PC z Audigy 2ZS (tymczasowo), wkrotce CD player Harmana, cos z serii HD (uzywka do 300PLN)

-wymagania: klarowny dzwiek, nie meczaca gora, kontrolowany, szybki i dosc mocny bas (sprzet ma posluzyc do ogladniecia od czasu do czasu DVD)

-cena: najlepiej do 1500PLN, ale ostatecznie moze byc ciut wiecej

-obecny sprzet: Unitra PW9013 + 2xDiora 70W podlogowe (wiec nie mam z czym zbyt porownywac)

-miejsce zamieszkania: Kraków

 

Interesowalem sie Paradigmami Monitor 3v3 (v4 znacznie drozsza, a roznic nie znalazlem wybitnych) + wzmak HK/NAD do 500 zlotych. Niestety, Monitory 3v3 piekielnie ciezko dostac, a o odsluchu mowy wogole nie ma. Czy to w Nautiliusie (dosc znany sklep audio w KRK), czy w innych miejscach mowia zgodnie, ze owszem mozna zalatwic, ale Paradigmy sa tylko na zamowienie bez mozliwosci odsluchania.

Wzmak, to inna para kaloszy, bo zdecydowanego lidera nia mam. Myslalem na temat Harmana 6500, albo 610...

 

Co w zwiazku z tym mi polecacie kochani, bo niedlugo zwariuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.