Skocz do zawartości
IGNORED

Płyty Cd z gazet


marcinw899

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dzisiaj swiat kobiety z płyta louisa Armstronga. dobra jakosc ma tylko what a wonerful worrld , a reszta jakby zgrywana z gramofonu? wiem ze to stare utwoty ale czy nie da sie z nimi cis zrobic? Czy wogule jakosc płyt z gazet jest taka sama jak normalne "sklepowe" nagrania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, co, gdzie, kiedy.

Kategoria 1 płyty dodawane cyklicznie do tzw. wydawnictw typu „historia muzyki …” – zapomnij skoda czasu, pieniędzy i miejsca na półce.

Kat. 2 płytu z gazet specjalistycznych lub prze takie sygnowane. W kraju regularnie dodawane jest CD dla prenumeratorów JF – jakość nagrań zadowalająca zaś poziom tych płytek zazwyczaj żenujący.

Kat. 3a okazjonalna jak w GW zazwyczaj to zwykła płyta nieróżniąca się od tej w sprzedaży poziomem nagrania, ale bez okładki i z nadrukiem sponsora.

Kat. 3b dodawane do gazet okazjonalnie, bo konkurencja dodaje i bez czegoś tam (filmu, torby, grzebienia, Cd itd.) nikt gazety nie wziąłby do ręki – zazwyczaj jak w kat. 1 czyli skoda czasu, pieniędzy i miejsca na półce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ostatnio składanke "smooth jazz cafe"czytałem opinie: za takie pieniądze super muza na 4 płytkach, a jednak można wydać za niewygórowaną cenę 4 płyty. Ale nie łódźcie się - NIE MOŻNA! Jakość jest gorsza wyraźnie od płytek droższych wydawanych pojedynczo. A na moim CA słychać to wyraźnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W empiku leżą te smooth jazzy w kilku seriach. są chyba za 39.99 za 4 cd. Mogę się mylić co do ceny, bo unikam wielopaków : ) Ostatnio w empiku Widziałem Wielkie pudło bodajrze 36 CD Vivaldi. Ładnie pudełko wyglądało (leżały przy punkcie obsługi) więc proszę Obsługującą dziewczynę o podanie tego Wielopaka. Dostaje go do ręki i wydaje się ciężki i długi na jakieś 40 cm. Odwracam by spojrzeć na cenę ( spodziwam się jakichś 999zł, bo pudełko naprawdę ładne) a tu Cena: 249zł. Ekspedientka mówi: "bardzo się opłaca. Wychodzi 6 zł za płytę". A to jest raczej powód do zmartwiena, chyba że słuchasz na bum-boxsie : ) Żadnych oznaczeń ani "DDD" tylko napisane CD 1-6 XXXXXX Orchestra CD 7-12 ... . Adresowane więc na Bum-boxy Proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogło być z Brilliant Classics. Oni zbierają nagrania do których prawa w jakiś tam sposób wygasły albo wykupują prawa do nagrań z upadłych wytwórni. Muzycznie i dźwiękowo bywa... różnie. Można u niech trafić na perełki, ale większość jest raczej słaba (choć totalnego chłamu raczej nie serwują).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.