Skocz do zawartości
IGNORED

V.A.L. E10 jako przedwzmacniacz


foxbat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow (to jest moj pierwszy post, specjalne pozdrowienia dla Akiry ;)

Mam pytanie, czy V.A.L. E10 mozna uzyc jako preampa np. do Gainclona? Jesli da, czy to sie sprawdzi?

Pozdrawiam

foxbat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, tzn. ma on wyjście regulowane jak w normalnym przedwzmacniaczu (E-10 to przedwzmacniacz słuchawkowy). Wyjście jest chyba aktywne, bo po wyłączeniu zasilania nie działa.

 

Kupiłem taki dla zabawy, ale jeszcze nie słuchałem. Interesujące będzie porównanie z pasywką VAL PK-1, ale przez najbliższe 2 tygodnie nie będę miał niestety na to czasu (praca).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W dwóch wątkach już o tym napisałem. Dokładnie wczoraj zacząłem zabawę z V.A.L.em E10. Najpierw cały dzień rozgrzewałem go słuchając na HD 555. Dzwięk ładnie się poukładał, równowaga tonalna, szczegóły, z tym że wysokie tony mogłyby się trochę jeszcze bardziej wysunąć do przodu (tyćkę :-))) ale to zdaje sie przypadłość HD 555 (pewno na innych słuchawkach byłoby lepiej). Pozniej E10 był jako pre a NADC320BEE końcówką. Nie słuchałem za długo bo było źle, bałagan, dzwieki, instrumenty pozlewane i wysokie tony wyostrzone i zniekształcone. Jako pre E10 u mnie odpada, jako wzmacniacz słuchawkowy jak najbardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i mozna, ale tak na drugi raz ktos bedzie mial ulatwione zadanie niz przeczesywanie watku o wzmacniaczu sluchawkowym :) Ogolnie dzieki za odpowiedz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.