Jump to content
IGNORED

PROSZE O POMOC JESTEM ZIELONY:)

piotrek.ndm

Recommended Posts

Piotrek - rozumiem, że jesteś zielony, ale... Nadajesz najgorszy możliwy temat dla swojego wątku, nic nie wpisujesz w "o mnie", a pytanie formuujesz tak ogólnie, że nie wiadomo co Ci napisać (żeby było jasne, nie znam tej Yamahy, ale znalazłem kilka wpisów na jej temat na tym forum - 2003 rok, więc użyj wyszukiwarki). Nie dziw się więc, że nikt nie rzucił się z odpowiedziami - regulamin się kłania...

Pozdrawiam,

Olo

spoko przejrzalem te tematy ale tam nie ma cenyy!

szukalem na allegro i w googlach ale nie znalazlem zadnego sklepu co sprzedaje taki sprzet! dlatego pytam tutaj:)

niestety nie mam mozliwosci zrobinenia ffotki sprzetu:(

Rozumiem ze nie znasz jej ceny dokladnie ale tak mniej wiecej

BEDE WAM WDZIECZNY ZA POMOC:)

POZDRAWIAM

spoko przejrzalem te tematy ale tam nie ma cenyy!

szukalem na allegro i w googlach ale nie znalazlem zadnego sklepu co sprzedaje taki sprzet! dlatego pytam tutaj:)

niestety nie mam mozliwosci zrobinenia ffotki sprzetu:(

Rozumiem ze nie znasz jej ceny dokladnie ale tak mniej wiecej

BEDE WAM WDZIECZNY ZA POMOC:)

POZDRAWIAM

piotrek>

I nie znajdziesz ceny. CDX-890 przestała być produkowana kilka ładnych lat temu. Ja ją kupiłem bodaj w 97 lub 98 za ok. 1100,-, kosztowała wtedy 1250,-, potem chwilę zmieniała dystrybutora i wróciła z ceną ponad 2000,- zł. Ile warta? Dokładnie tak jak Ci ktoś odpowiedział - tyle, ile ktoś jest skłonny za nią zapłacić. Jeśli znajdziesz model 580/590 to powinna być warta więcej od niego, bo to wyższy model.

Hmmm, no rzeczywiście ciężko znaleźć gdzieś cenę tego modelu. Mi udało się tylko w jednym miejscu:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - 1 849 pln (stan na luty 1999, więc średnio aktualna) ;-)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzieki za szybka odpowiedz!

NIewiem jakim cudem ale ja mam ta yamahe nówke sztuke:) moze jest to jakis lezak magazynowany:)

Jest ktos jest zainteresowany kupnem tego sprzetu(wsyztsko co dostalem pilot kable instrukcjia gwarancja)??

Jezeli tak to prosze zaproponowac cene na forum:)

PS wtedy sie jakos dogadamy o ile cena bedzie mnie satysfakcjonowac(sprzedaz poprzez allegro)

pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.