Jump to content
IGNORED

Jaki wzmak do B&W DM302 ???


lukas

Recommended Posts

Witam, posiadam kolumienki B&W DM302. Obecnie grają z Yamahą, ale w najbliższym czasie chciałbym kupić dobry wzmacniacz stereo. Myślałem nad: Rotel RA-02, Exposure 2010, nowym Creek'iem z serii 50 lub lampowcem Cayin TA-35. Tylko nie wiem czy ten ostatni poradzi sobie z wysterowaniem kolumn. Narazie słuchałem ich z Rotelem i grało bardzo ładnie. Reszty jeszcze nie przesłuchałem. Oczekuję muzykalności, dobrze kontrolowanego i niskiego basu, dynamiki i dźwięcznej góry. Przede wszystkim muzykalność!!! Interkonetkt to Audioquest Copperhead, zaś głośnikowy to AST200 Black Rhodium. Pokój 14 m2, mebli nie za dużo.

 

Czekam na Wasze typy. Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

wiem że się prosi, ale narazie posiadam DM303 i chcę zacząć od wymiany amplitunera na wzmacniacz, ale skoro nikt mi nie może pomóc poradzę sobie sam. tak już jest na tym forum ...

Link to comment
Share on other sites

Nie ma problemu, napisze więc wam moje przyszłościowe typy ( z którymi również chciałbym od razu przeprowadzić odsłuchy ). Są to B&W DM 603 S3, Avance Dana 670 AV jeśli zmieniłbym pokój na większy ( w przyszłości planuje jakieś 17 m2 ) lub jakiś dobry monitor w tym zakresie cenowym ( 4000 do 6000 max ). Czy teraz to wam wystarczy czy po prostu olewacie sprawe ???

 

PS. Sam też w swoich planach wybiegam trochę w pszyszłość ale uważam, że nie co przesadzać z drugiej strony, bo nie raz już tak planowałem i dupa blada ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.