Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmak do B&W DM302 ???


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam kolumienki B&W DM302. Obecnie grają z Yamahą, ale w najbliższym czasie chciałbym kupić dobry wzmacniacz stereo. Myślałem nad: Rotel RA-02, Exposure 2010, nowym Creek'iem z serii 50 lub lampowcem Cayin TA-35. Tylko nie wiem czy ten ostatni poradzi sobie z wysterowaniem kolumn. Narazie słuchałem ich z Rotelem i grało bardzo ładnie. Reszty jeszcze nie przesłuchałem. Oczekuję muzykalności, dobrze kontrolowanego i niskiego basu, dynamiki i dźwięcznej góry. Przede wszystkim muzykalność!!! Interkonetkt to Audioquest Copperhead, zaś głośnikowy to AST200 Black Rhodium. Pokój 14 m2, mebli nie za dużo.

 

Czekam na Wasze typy. Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, do ww. wzmacniaczy aż się prosi dobrać jakieś droższe monitorki za 2-3 tys, np. Dynaudio Audience 42, Paradigm Studio 20 albo VA Haydn w wersji promocyjnej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że się prosi, ale narazie posiadam DM303 i chcę zacząć od wymiany amplitunera na wzmacniacz, ale skoro nikt mi nie może pomóc poradzę sobie sam. tak już jest na tym forum ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz myslec troszke bardziej przyszlosciowo. Zmieniajac wzmacniacz mysl o konkretnych kolumnach. Nie mozemy pomoc nie wiedzac z czym dany wzmacniacz bedzie gral. To nie ten przedzial cenowy gdzie wszystko ze wszystkim gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, napisze więc wam moje przyszłościowe typy ( z którymi również chciałbym od razu przeprowadzić odsłuchy ). Są to B&W DM 603 S3, Avance Dana 670 AV jeśli zmieniłbym pokój na większy ( w przyszłości planuje jakieś 17 m2 ) lub jakiś dobry monitor w tym zakresie cenowym ( 4000 do 6000 max ). Czy teraz to wam wystarczy czy po prostu olewacie sprawe ???

 

PS. Sam też w swoich planach wybiegam trochę w pszyszłość ale uważam, że nie co przesadzać z drugiej strony, bo nie raz już tak planowałem i dupa blada ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.