Skocz do zawartości
IGNORED

Tesla vs Tonsil


marcinw899

Rekomendowane odpowiedzi

Tesla jest duzo tansza od tonsilów. Czu jest gorsza? Ktora firma robi lepsze głośniki. (Pomijam te arny za ponad 200zł, mysle ze one sąlepsze od innych.) Jakie jest waasze zdanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie cenie Tesle za niemal idealny stosunek jakości do ceny.Zaryzykuje stwierdzenia,że nic lepszego za te pieniądze lub większe nie dostaniesz.Wiadomo,są modele lepsze i gorsze.Będąc jednak nieco z Teslą osłuchany wiem co bym w przyszłości kupił,a czego nie.Wady tesli to nieco nosowa średnica,typowy średniotonowy ARP brzmi płasko i papierowo.Jednak ARN 226,188,150,a zwłaszcza 312 to perłki.Powstało wiele dobrych kolumn na ARN150 i GDWK 11/100 tonsila (czeskie soprany mają piach w dźwięku co jednak tłumaczy ich BARDZO niska cena.Nie mówie jednak,że grają źle.Są akurat.)

 

Już się nie rozpisując powiem,że 3/4 uwagi poświęciłbym tesli,a Tonsilowi 1/4,który nie może się pochwalić wieloma naprawdę dobrymi głośnikami,a szkoda!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Tonsil zrobił dobre głośniki, tylko gdzie je znaleźć? Co najwyżej w niektórych ich nowych kolumnach, których też za bardzo nigdzie nie widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie je znależć ?

 

Byłem ostatnio, może trzy tygodnie temu we Wrześni Wlkp. zapoznać się z ofertą firmy Tonsil-okazało się że obecna oferta jest na poziomie światowym ponieważ nie brakuje tam nowoczesnych przetworników których membrany wykonane są mi. z plecionki kevlarowej , mają kosze wykonane z tworzyw sztucznych oraz potężne ekranowane uklady magnetyczne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>(...)okazało

>się że obecna oferta jest na poziomie światowym ponieważ nie brakuje tam nowoczesnych przetworników

>których membrany wykonane są mi. z plecionki kevlarowej , mają kosze wykonane z tworzyw sztucznych

>oraz potężne ekranowane uklady magnetyczne...

 

 

To prawie tak jak w warszawskim Daewoo - fotele z plecionki, zderzaki plastikowe i potężne układy związki zawodowe - dyrekcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tonsilem i zawsze za nim będe , nie ma to jak pożądne głośniki , to że tonsil jest droższy to nie ma znaczenia bo jakość jest lepiej niż zadowalająca, a tesla właśnie jak ktoś napisał u góry na tą cenę czyli niektóre 20-30zł to ich jakość jest niezła ale napewno nie dorówna Tonsilowi no ale za cenę 80zł i , Aldo Gucci napisał "Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo , po przeminięciu radości spowodowanej niska ceną " 1938 rok , zgadzam się z tą teorią w 100% :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.