Skocz do zawartości
IGNORED

Vincent bi-wire cable


Ururam Tururam

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem sobie ten kabel ostatnio do moich systemów (obu, patrz - o mnie) i mocno mnie wynik zaskoczył.

To, że okazał się lepszy po dpary Real Cable'i specjalnie mnie nie zdziwiło, jednak jest to klasa (w tym cenowa!) wyżej.

Ale w drugim zestawieniu wydaje mi się, że słyszę ;-) różnice na korzyść w porównaniu z XLO, co jak dotąd w tym przedziale cenowym nie udało się żadnemu przewodowi...

 

Ciekaw jestem, czy ktoś z Was miał końtakt z tym wężem Vincenta i jakie były wrażenia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz wyżej, do "o mnie", oraz tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące spostrzeżenia.Własnie zamierzam zakupić XLO ale myślałem o serii PRO lub Ultra a to za sprawą interkonektu ULTRA 1 , którego okazyjne nabyłem i jestem nim bardzo miło zaskoczony.Po prostu "zjadł na sniadanie" VanDenHula TheSecond którego używałem.W tej chwili gram na Audioquest Indigo+ jako głosnikowy ale po tym co usłyszałem z XLO muszę "spróbować " kable głośnikowe tej firmy.

Chętnie bym pożyczł jakieś XLO z serii PRO lub ULTRA chociaż czytając opinie godny uwagi jest nawet VDO 14 czy 11.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ururam Tururam -> Wcale sie nie dziwie, ze te kable brzmialy dobrze. Nie znam tych kabli, jestem ciekawy kto je wyprodukowal. Stawiam na YYW, bo z opisu nie wyglada by byly OCC. Jaka jest ich cena?

 

Wiem, ze planowales sprobowac "egzotyczne" kable z Chin. Polecam produkty Shenzhen Choseal OCC te w niebieskim pudelku jak na zdjeciu, ktore zamiesciles w innym watku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sa to doskonale produkty konkurujacymi z tym co najlepsze na rynku i sprzedawane przez najlepszych na rynku za wielokrotnie wiecej pod ich nazwami. Ostatnio sieciowka Choseal PB-5702 zastapila w mojej koncowce mocy sieciowke Shunyata Diamondback.

 

OCC Shenzhen Choseal:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Ów Vincent to to samo co YYW i Shenzen.

 

Natomiast Choseali nie jestem pewien. Poza tym jedynym sklepem (dvdshelf) nie ma żadnego sladu w sieci potwierdzającego ich istnienie. Na stronach Choseala nie ma potwierdzenia, że on je w ogóle robi... Jesli te kable są tym, czym wydają sie być, to wspaniale, ale jeśli nie?

 

A sieciówkę sprowadzałeś z Chin?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gosc w naszym klubie audio (Houston, TX), ktory sprowadza rzeczy prosto z Chin. Mam okazje probowac rozne rzeczy. Ta sieciowke pewnie kupie od niego w sobote za $75. Porownywalem ja bezposrednio z sieciowka YYW, zapakowana w torebke z zamkiem blyskawicznym identyczna jw jakiej kable glosnikowe Kodysa pakowane, ale byla duzo gorsza. Stawiam, ze roznice mozna przypisac uzywaniu miedzi OCC przez Choseal.

Jesli nie kupiles tych Vincentow to moze poczekaj. Zobocze czy gosc na glosnikowe Choseal to pozycze i poslucham to powiem jakie wrazenia beda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam.

 

Na kupie... znaczy na kupNie będę około połowy października.

A ten znajomy gość sprowadza via dvdshelf?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Z braku obecności w sieci wynika, że jest to zapewne brand, być może sprzedawany tylko przez ten sklep internetowy. Nawiasem mówiąc, udało się wam może włączyć (znaleźć) wersję angielską tej strony? Kupić coś za pośrednictwem takiego stada żuczków i wężyków, to więcej niż nieostrożność - to brawura. Natomiast jeśli to takie dobre, to możemy kupić parę sztuk - za 50 dolarów (tyle wyczytałem pomiędzy żuczkami) można kupić sieciówkę OCC na próbę, zwłaszcza tak wykończoną. Dobrze widziałem, że końcówki są złocone?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ururam Tururam -> Gosc sprowadza prosto z Chin ze wzgledu na powiazania zawodowe z tym krajem.

 

jozwa maryn -> Byc moze kable sa dostepne tylko w Chinach ludowych. Sprobuje sie tego dowiedziec. Jestem pewien spotkales produkty Choseal nawt nie wiedzac tego, jak wiekszosc z nas. Robia OEM OCC kable dla wielu "wielkich kablarzy", oczywiscie oficjalnie nikt tego nie oglasza.

Strona wolno wchodzi:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W sobote byc moze bede mial okazje pozyczyc cos innego tej firmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józwa, jak popatrzysz na lewą strone, to miedzy żuczkami dostrzeżesz napis "Eng". Powinno pomóc. W każdym razie nie zaszkodzi.

 

Do kosztu trzeba doliczyć drugie $50 za wysyłkę, w sumie więc mamy $100 za 2x2.5m OCC głosnikowego.

Jeśli to nie bajer, to oczywiście się to poyla. Ale ja (przynajmniej chwilowo) nie mam stu baksów na ryzyk-fizyk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parsec - moja nieufność bierze się też i stąd, że producent (na podanej przez Ciebie stronie) nic nie pisze, by robił kable z OCC...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie po kliknieciu ENG jakos bardziej wyraznie widac;)

Co do sieciowek to jakos nie widze werscji z cywilizowana wtyczka sieciowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ururam Tururam -> Sprobuje potwierdzic ze to OCC. Na opakowani tak twierdza z tego co moge sie zorientowac, ale niestety nie znam chinskiego by szczegoly znac. Poki co napisalem do fabryki, zobaczymy czy sie odezwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak się odezwą, byłoby dobrze.

A jeszcze lepiej, jakby sami mogli wysłąć detalicznie - 2.5 m mnie nie urządza, potrzebuję 3...

Ale to marzenia ściętej głowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie link do tłumacza www, chiński na angielski i inne języki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) niestety na polski nie tłumaczą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Strona o której mowa oferuje również długości kabli definiowane przez kupującego. Tak to zrozumiałem. Do wersji angielskiej jakoś się dostałem, dzięki. Jeszcze dwie rzeczy mnie niepokoją - po pierwsze, oferowane sieciówki mają wtyk USA. Nie znalazłem opcji Shuko (najlepiej uniwersalne, tj z extra dziurą). Może też da się zamówić, podobnie jak inne długości kabli? I druga rzecz: w info "shipping" znalazłem drobiazgowo podane strefy z cenami. Zabrakło mi jednej małej informacji - w której strefie mieści się UE?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitajce nie głupki i wiedzą że UE nie istnieje. ;-P Trza szukac końkretnych krajów. Polska niestety jest we w przedostatniej strefie. A o dowolnych dłuhgosciach piszą - ale nie ma ich w jaki sposób zamówić... Może mailem, czort ich wi.

 

 

Zaś wracając do tytułowego Vincenta... Jest to dokładny odpowiednik Yinyewang YW-8429. Wszystko zgadza się co do joty. Cena tego YYW za 2x2.5m to $101 + $198(!) za wysyłkę do Polski. Wobec powyższego 1kzł za 2x3m Vincenta nie wydaje się byc ceną nadmiernie wyśrubowaną... Zwłąszcza że brzmi naprawdę nieźle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co nie dostalem potwierdzenia od Choseal, ze uzywaja OCC w ich kablach. Jednak posrednio mam potwierdzenie tego od kogos kto tlumaczyl dla Choseal na angielski specyfikacje techniczne ich produktow itp.

Mam obecnie u siebie interkonekt Choseal zapakowany w piekne czerwone drewniane pudelko. Dam znac jak brzmi.

Co do YYW to jeden z czlonkow naszego klubu uzywa ich topowy model Bi-Wire (nie znam oznaczenia) z jego kolumnami Wilson Sophia. Kabel jest grubosci ponad 5 cm i brzmi bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóś mi się wydaje że właśnie ten YYW a'la Vincent ;-) to jest top ich produkcji. OPisy i osprzęt się zgadzają, ale jeśli uda się potwierdzić, czego ów znajomy używa, będzie bardzo miło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Redaktorzy

"Kitajce nie głupki i wiedzą że UE nie istnieje. ;-P Trza szukac końkretnych krajów. Polska niestety jest we w przedostatniej strefie. A o dowolnych dłuhgosciach piszą - ale nie ma ich w jaki sposób zamówić... Może mailem, czort ich wi. Zaś wracając do tytułowego Vincenta... Jest to dokładny odpowiednik Yinyewang YW-8429. Wszystko zgadza się co do joty. Cena tego YYW za 2x2.5m to $101 + $198(!) za wysyłkę do Polski."

 

Jak zlokalizowałeś Polskę, nic tam takiego nie udało mi się znaleźć, żadnych krajów tylko te parszywe strefy? A co do ceny przesyłki - czy te 198 to nie jest może w dolarach hongkońskich?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.